Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na <LepiKK,BAMBERPLN, koxmichciu, Misiek1312>


wikotiko71

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: wikotiko71
Nick osoby oskarżonej: LepiKK,BAMBERPLN, koxmichciu, Misiek1312
Powód napisania skargi: wjazd na teren zamknięty, przeszkadzanie w RP, wyzywanie frakcji, taran
Godzina zdarzenia: 18:40 około
Dokładna data zdarzenia: 31.12.2022
Opis sytuacji: podczas wykonywania RP frakcji SAFD i EMS gracze LepiKK ,BAMBERPLN, koxmichciu, Misiek1312 przejechali przez zabezpieczenia i rozjeżdżali mnie i innych ludzi którzy odgrywali akcje Roleplay gracze po tym jak im powiedziałem aby odjechali zaczeli mnie wyzywać wtedy nie było żadnego admina aktywnego nas serverze ci gracze taranowali i przeszkadzali, chodzili sobie z broniami koło nas. Przez około 3-4min i wtedy pojechali tamtymi autami a jeden gracz koxmichciu został i gdy mu powiedziałem żeby odszedł powiedział że on tutaj sobie odpoczywa i tak leżał sobie jeszcze przez dwie minuty 
Dowody: 
Coś od siebie: mam nadzieje że gracze zostaną odpowiednio ukarani bo takimi rzeczami z fajnego servera robi się jakiś server bojówkamta-screen_2022-12-31_18-42-08.thumb.png.f77738d5def6a9456e8cebbfcb1f33af.pngmta-screen_2022-12-31_18-43-35.thumb.png.2a5d6ff1e64fe4796beb368ad16b329d.pngmta-screen_2022-12-31_18-44-45.thumb.png.97f2662494dc1889f69b750e1d2b8317.png

mta-screen_2022-12-31_18-45-26.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Za bardzo nie rozumiem, ponieważ połowę rzeczy wymienionych wyżej nie robiłem. Proszę o przedstawienie więcej dowodów. Jeżeli chodzi o taranowanie oraz rozjeżdzanie nie miało miejsca z mojej strony. Nie przyjechałem tam swoim autem, ani tam nie jeździłem. Dopiero kiedy gracz BAMBERPLN stracił prawo-jazdy odjechałem z miejsca zdarzenia. Jedynie w czym mogłem zawinić to, że wyszedłem z auta i nie miałem schowanej broni (mój błąd). Po drugie po co kłamiesz? Jak to nie było żadnego admina? Jakoś mój kolega gracz: BAMBERPLN stracił prawko i można to sprawdzić w logach o której godzinie zostało mu ono zabrane, proszę nie wyolbrzymiać sytuacji i nie oszukiwać administracji. Pragnę również dodać, że gracz Misiek1312 nie był tam od początku. Przyjechał na moment i obserwował sytuację z boku. Odjechał po 2 minutach z nami. Proszę po raz kolejny o przedstawienie dowodów na to, że on coś robił, ponieważ obarczyłeś tymi oskarżeniami wszystkich wyżej wymienionych graczy. Gracz koxmichciu nie był z nami. Pomógł nam jedynie wydostać zablokowane auto pomiędzy pachołkami. Pozdrawiam - wypowiedź za LepiKK oraz Misiek1312, BAMBERPLN (ponieważ nie mają połączonego konta z forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry, przyszlem sie wypowiedziec na temat skargi na moją osobe. chciał bym powiedzieć ze skoczkami byli moi przyjaciele z frakcji yukino i spluwa. a więc przyszłem do nich na góre i ustałem obok nich , powiedziałem ze jak oni skoczą to ja tez skocze. mozna powiedziec ze w pewnym stopniu dołączyłem sie do akcji RP. z góry przepraszam za to co zrobiłem lecz myślałem ze nikomu nie przeszkadzam tylko sie dołączyłem do akcji RP. Przepraszam wikotiko ze cie wkurzyłem lub cos ale no wyjasniłem sie powyżej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to nie zwracałem szczególnej uwagi bo odgrywałem RP kto i tak dalej napisałem o wszystkich osobach które jezdzili/chodzili po tym terenie zamkniętym ale na tym terenie przebywali wszyscy z wymienionych co miejsca nie powinno a ty byłeś w tym pojeździe i później go kierowałeś. admin zabrał prawo jazdy bo specjalnie wszedł na duty aby zabrać to był support chyba i tyle co zrobił bo dalej musiał odgrywać RP. Grasz Misiek1312 przebywał na tym terenie i obserwował co nie zmienia faktu że go tam nie było i nie przeszkadzał na na voice chat mówiłem o opuszczeniu terenu bo nie miałem czasu aby pisać osobno każdemu żeby odszedł. Teren był prawidłowo zabezpieczony były zrobione wjazdy pod prąd dla innych jednostek pierwszy raz słyszę aby zabezpieczenia ustawiać poza terenem publicznym na jakiś polach niestety nie mam więcej dowodów

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wikotiko71 napisał:

na to nie zwracałem szczególnej uwagi bo odgrywałem RP kto i tak dalej napisałem o wszystkich osobach które jezdzili/chodzili po tym terenie zamkniętym ale na tym terenie przebywali wszyscy z wymienionych co miejsca nie powinno a ty byłeś w tym pojeździe i później go kierowałeś. admin zabrał prawo jazdy bo specjalnie wszedł na duty aby zabrać to był support chyba i tyle co zrobił bo dalej musiał odgrywać RP. Grasz Misiek1312 przebywał na tym terenie i obserwował co nie zmienia faktu że go tam nie było i nie przeszkadzał na na voice chat mówiłem o opuszczeniu terenu bo nie miałem czasu aby pisać osobno każdemu żeby odszedł. Teren był prawidłowo zabezpieczony były zrobione wjazdy pod prąd dla innych jednostek pierwszy raz słyszę aby zabezpieczenia ustawiać poza terenem publicznym na jakiś polach niestety nie mam więcej dowodów

mi nikt nie dał prawka 

a po 2 pojazd kierowała osoba na ss

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...