Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP


tomsees

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: TomseeS
UID: 7449
Wiek RP: 24
Wykształcenie: Ukończona Japońska szkoła podstawowa oraz Międzynarodowe technikum Budowlane w USA. Specjalista we frakcji ERS.
Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Koji jest miłym i spokojnym człowiekiem. Potrafi on panować nad swoimi emocjami i zachowaniem. Chętnie pomaga innym i wspiera pieniężnie organizacje charytatywne. Zarabia on głównie na zebranym doświadczeniu w technikum Budowlanym, które ukończył ze zdanym egzaminem KPU oraz Technik.
Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Koji urodził się w Japońskim mieście Osaka. Od dziecka marzył aby pracować w dobrze zarabiającej firmie, i pomagać innym. Jego rodzice Tati Hashudo oraz mama Yuki Hashudo ukończyli studia na profilu gastronomii. Ojciec Koji'ego był menadżerem hotelu w Tokio i tam mieszkał przez trzy miesiące, a gdy skończył mu się kontrakt to przeszedł na hotel w Osace "Oyahaki Hotel Grand", z kolei jego mama Yuki pracowała w wielu hotelach w Osace czy Tokio na kuchni będąc kucharzem, czy kelnerką. Koji uczęszczał do szkoły podstawowej w Japonii, lecz nie lubił się uczyć i bardzo chciał rzucić szkołę aby pójść do pracy, lecz w Japonii nie było to możliwe. Ojciec Koji'ego otrzymał w 2016 ofertę pracy w hotelu w Stanach Zjednoczonych na Florydzie na posadzie menadżer. Nie mógł tego odrzucić i z dnia na dzień rodzina spakowała się, zakupiła bilet do Stanów na Florydę, i wyleciała. Swoje mieszkanie wynajmowali oni za 40,000 JPY miesięcznie co dawało im na przeliczenie jakoś 290-300$ miesięcznie z tego mieszkania. Koji zaczął uczęszczać do Collage o profilu biznesowym, lecz nie kręcił go ten kierunek i zdecydował, że chciałby pracować w Pomocy Drogowej i być budowlańcem bo zawsze lubił pomagać innym. Zrezygnował on z Collage o profilu biznesowym i wyprowadził się do Chicago do Collage o profilu Budowalnym, które było Międzynarodowym Collage. Koji zaczął się bardzo dobrze uczyć w tym techniku, ponieważ bardzo mu zależało na tym aby zdać tą szkołę i pójść do prawdziwej pracy, która go interesuje. Ukończył on pierwszy egzamin z holowania pojazdów lawetą i holownikiem oraz zabezpieczeń terenu w 2019 roku, a rok później zdał egzamin Technika, który polegał na wymianie żarówki w lampie na drodze i naprawie fotoradaru. Ukończył on egzamin KPU z wynikiem 96%, a Techniczny z wynikiem 93% osiągając jeden z wyższych wyników w historii całej szkoły, i otrzymał on stypendium. Przeprowadził się on do San Francisco, i zaczął pracować w pomocy drogowej ze zdanymi dwoma egzaminami, których nikt nie potrafił zdać po dołączeniu do tej pracy. 
Jaka jest twoja definicja RP: Wczuwanie się w postać, dobra zabawa, odgrywanie ról i wczuwanie się w grę.
Nick RP (imie i nazwisko postaci): Koji Takahashi

Edytowane przez TomseeS
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...