Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] MarysiaLat12 prośba o zdjęcie kary, ukarany przez garnek LegendaryManV8/MLODYADI


Wyrkos23

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: MarysiaLat12
UID:  7365
Serial: F5833FB8BD60BC0EB60DBB3A4BE78EA4
Typ kary: BAN
Powód kary:  18:29 03.00] | MLODYADI zbanował gracza MarysiaLat12 na okres 14d. Powód: Bugowanie śnieżki//LegendaryManV8

Nick członka administracji nadającego kary: LegendaryManV8/MLODYADI
Data nadania kary: 3.01.2023 
Data zakończenia kary: 17.01.2023
Wyjaśnienie:  No ogólnie to se rzucałem śnieżki w strone radjolki nie miało to na celu żadnego bugowania i niszczenia pojazdu czy cos no tak poprostu bo chcielismy odegrać jakis poscig czy cos a policja nas kompletnie zlewała unikała z nami akcji nie chciałem na pewno nic bugować 
Coś od siebie:  Liczę na odbanowanie ponieważ nie chciałem tutaj odpierdzielić żadnej sraki czy cos. Jesli złamałem jakikolwiek punkt regulaminu którego nie doczytałem to przepraszam z całego serduszka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No moge dac jedynie swoje słowo ze sie nie powtórzy ponieważ no jakby nawet nie wiedziałem ze tak sie da to budować nie jestem dlugo na serwie nigdzie tez nie widziałem ze w regulaminie jest to zabronione 

Jednym słowem jeszcze raz przepraszam i  daje swoje słowo ze sie nie powtórzy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...