Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

perm od MLODYADI


dobry6564

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: kisiel
UID: nie pamiętam 
Serial: podam na pv
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE)
Powód kary: BAN
Nick członka administracji nadającego karę: @MLODYADI
Data nadania kary: 11.1.2023
Data zakończenia kary: PERM
Wyjaśnienie: dostałem perma za niby spółprace z cziterem (hakerem) jak zwał tak zwał i dostałem go niesłusznie bo mam nagrania jak ten cziter sie do mnie przyczepił niewiem z jakiego powodu on zaczął niszczyć serwer ale nie mialem nic z tym spólnego zaczelo sie to tak ze przejezdzalem sobie autem kolo spawna w SF i zobaczylem ze jest jakas osoba na spawnie jako ze jestem miłą osobą i lubie pomagać to podjechalem i zaproponowałem podwuzke po zaproponowaniu podwuzki chlop wsiadl mi do auta i napisale zebym jechal na doherty nie wiedzialem z jakiego powodu i nagle zobaczylem jakiegos typa z takim skinem co ja czyli elfa i wysiadlem z auta i powiedziale cytuje "o siema bracie XD" i gdy sie obróciłem to ten chlop który chcial podwuzke wsiadł za kierowce i zaczoł jechac moim autem i wiec powiedzialem "jak ty wsiadłeś za kierownice" i on nic nie odpowidzalem i go poprosiłem żeby mi oddal auto bo jak zepsuje to doga naprawa jest i dał mi on 4k niewiem dla czego ale dal i oddal auto po tym ten ziomek elf wsiadl do mego auta zebym go podwiuzł wiec go wzielem i ten cziter usadł na maske i zaczął strzelać z różnych broni no i to był początek reszte mam nagraną 
Coś od siebie: Hej jesteś stanisław mam 16 lat i jestem miła osobą 🙂 

Edytowane przez dobry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...