Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na szeryfa


BobekJestDuzy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Smerfik69 

Nick osoby oskarżonej: WujekEddy

Powód napisania skargi: Nadużycie swoich praw 

Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 21:50 12 stycznia 2023r

Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022>

Opis sytuacji: Osoba oskarżona została zabita przez mnie po czym powiedziała do mnie że da mi mandat 20k i nie idę do więzienia (ZABÓJSTWO PRZYPOMINA) poczym zapłaciłem to 20 k to jakiś 5 minutach oskarżony został zabity przez znów kiedy zapytałem czy mógł bym przyjacy mandat to powiedział że teraz sobie daje mnie do więzienia pomimo że mnie nie ostrzegł że jeśli raz to się wydarzy do idę do jaila. Moim zdaniem to on sobie robi co chce z tej frakcji jak chce to robi to jak nie chce to nie za bardzo go nie interesuje regulamin + jak dodałem w samochodzie na ile pójdę to powiedział że na godzinkę po czym zacząłem się klucic troszkę o te mandaty że robi co chce i dał mi dodatkową godzinę a ja wyrazem swoją opinię do której mam prawo

Dowody:  Nie posiadam takowych ale szeryf wszystko ma nagrane więc się wypowie bynajmniej powinnen

Coś od siebie: Przez takich ludzi jak ty odechciewa się grać 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpocznę zatem wypowiedź gdyż dostałem informację jakobym oskarżonym był właśnie ja - rozpoczynając zatem całą akcję na strefie DM, biegałeś za nami i oddałeś strzały, w związku z tym faktem zostałeś zatrzymany i przeniesiony do radiowozu, gdzie zostały Ci przedstawione prawa oraz nadana możliwość opłacenia kaucji, zgodnie z taryfikatorem - w sumie to nawet odpuściliśmy ów użytkownikowi aby nie musiał płacić całej kwoty - gdyż, cytując taryfikator dostępny zarówno dla frakcji SAPD jak i SASD 
"Za jakiekolwiek wykroczenie związane z jailem od dzisiaj dajemy mandaty za 10 min = 10k, ale jeżeli zatrzymany przyjmuje mandat to wystawiamy mu mandat i puszczamy wolno natomiast gdy odmówi to zabieramy do jail'a "

Takowy zapis widnieje w taryfikatorze, do którego dostęp posiada również KSF i jak były członek, opiekun frakcji - nie miał żadnego sprzeciwu, reasumując za wykroczenie, które popełniłeś - czyli usiłowanie zabójstwa funkcjonariusza jest przewidziany wymiar kary w postaci; 
§6. Przestępstwa ciężkie, wobec których podlegają kary zatrzymania/więzienia
§6. pkt. 2; Pomoc w zabójstwie/usiłowanie zabójstwa - 60 Minut odsiadki


Reasumując całość powinienem zaproponować Ci 60k kaucji (której rzecz jasna nie muszę udostępniać, ponieważ jest to wyłącznie dobra wolna) funkcjonariusza uprawnionego do nadawanie kary aresztu, zdecydowałem, że jest to zbyt duża kwota dlatego postanowiłem Ci takową obniżyć do kwoty 20.000 - wtedy takowy wymiar kary zaakceptowałeś i zostałeś wypuszczony z radiowozu, a następnie rozkuty i puszczony wolno. Odnosząc się zatem do sytuacji, w której mówisz o Twojej odsiadce - mowa tutaj rzecz jasna o sytuacji, w której drugi raz przyszedłeś na strefę DM i bez konkretnego powodu postanowiłeś, że zastrzelisz funkcjonariusza prowadzącego radiowóz, w związku z czym skierowane zostały wszystkie dostępne patrole CODE 0 na miejsce strzelaniny abyś został zatrzymany. Tak też się stało, w związku z powyższym zostałeś ponownie zatrzymany, tym razem jednak na podstawie; 
§6. Przestępstwa ciężkie, wobec których podlegają kary zatrzymania/więzienia
§6. pkt. 5; Zabójstwo innego człowieka - 150 Minut odsiadki

Natomiast zgodnie z rozporządzeniem byłego opiekuna frakcji oraz członka KSF, została podana informacja jakoby limit więzienia wynosi;
 "Maksymalny Pobyt W Jailu to 120MIN (2h) W przypadku odmowy mandatu 2k = 15 MIN Jaila! " ~ jest to limit nadany, dlatego też wystawiliśmy Ci karę w wysokości 120 minut za zabójstwo naszego funkcjonariusza, warto również zaznaczyć iż Jail jest za Twoje drugie, osobne wykroczenie - dlatego w tym przypadku nie zastosowaliśmy środka, jakim jest kara grzywny, którą również przypominam - może, lecz nie musi nadać uprawniony, gdyż sytuacja się powtórzyła - drugiej takiej opcji nie otrzymałeś. 

Reasumując, przedstawione przez Ciebie zarzuty są nieprawdziwe i nie pokrywają się z prawdą, ponieważ wszystkie czynności zostały wykonane zgodnie z regulaminem serwera, ksf, frakcji oraz samego taryfikatora. Odniosę się przy okazji do sytuacji, w której twierdziłeś iż to nie Ty strzelałeś - tak się składa, że posiadam materiał dowodowy w postaci nagrania video, którego Ci nie udostępnię (bo nie mam takiego obowiązku), natomiast na życzenie zarządu KSF, jak najbardziej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga jest po pierwsze w złym dziale, bo skargi na Członków frakcji na służbie piszemy w dziale frakcji SASD/SAPD... 
Po drugie, brak dowodu od strony piszącego skarge...

Czytając całośc wiadomości od Wujka... - Wujek na słuzbie zrobil wszystko dobrze co mózgł zrobić + powinien ci dać więcej kary, a jednak 
ci ją skrócił. 

Co do wiadomości 
 

Cytat

Coś od siebie: Przez takich ludzi jak ty odechciewa się grać 

Nie sądze ze przez to ze Funkcjonariusz dał ci jaila mandat. Jako iż Wujek jest Liderem Frakcji SASD on ustala regulamin i zasady panujące w Swojej frakcji. Zostało to wszystko u niego sprawdzone i wszystko jest dobrze i według zasad, więc nie rozumiem wypowiedzi ze "robi sobie co chce we frakcji"
Wszystko co Funkcjinariusz zrobił było wykonane wedlug Regulaminu KSF, Frakcji oraz Serwera.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...