Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Rekrutacja do San Andreas Transport Corporation.


xerio77

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.a730f389c557c1e916d09d4d43384bb6.png

꧁༺  𝐇𝐞𝐣, 𝐰ł𝐚ś𝐧𝐢𝐞 𝐭𝐫𝐚𝐟𝐢ł𝐞ś 𝐧𝐚 𝐫𝐞𝐤𝐫𝐮𝐭𝐚𝐜𝐣𝐞 𝐝𝐨 𝐟𝐫𝐚𝐤𝐜𝐣𝐢 𝐒𝐚𝐧 𝐀𝐧𝐝𝐫𝐞𝐚𝐬 𝐓𝐫𝐚𝐧𝐬𝐩𝐨𝐫𝐭 𝐂𝐨𝐫𝐩𝐨𝐫𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧. ༻꧂

 

𝚆𝚈𝙼𝙰𝙶𝙰𝙽𝙸𝙰
 

  14 lat.
 

  30 godzin przegranych na serwerze. 
 

  400 doświadczenia.
 

  Mikrofon.
 

  Znajomość mapy oraz lokalizacji.
 

  Prawo jazdy Kat. B 

 

⠂𝚆𝚉Ó𝚁⠐

 

 

Login:
Nick:
Imię:
Wiek:
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań):
Coś od siebie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Globaldo
Nick: Globaldo
Imię: Krystian
Wiek: 18
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak, oczywiście. 
Ilość przegranych godzin na serwerze: 31h 
https://prnt.sc/xg4tcvkvU9_2
SS z panelu kar: https://prnt.sc/lrjTF9P2Ksu-
Ilość doświadczenia: 535 
https://prnt.sc/xg4tcvkvU9_2
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Witam, mam na imię Krystian w tym roku kończę 19 lat. Mieszkam w małej skromnej i spokojnej wsi nieopodal Szczecina. Zeszłego roku ukończyłem szkołę branżową I Stopnia w kierunku Mechanik pojazdów samochodowych. Od dłuższego czasu pracuje poza granicami Polski. Interesuję się muzyką, sportem i w dużej mierze motoryzacją. 

Coś od siebie: W MTA gram już kilka lat, grałem na wielu serwerach. Mam bardzo duże rozeznanie w terenie i rozpoczęcie pracy na danym stanowisku będzie idealną opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:Kanci0l
Nick:Kanci0l
Imię: Jakub
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: 
image.thumb.png.a7e343183dcdbb4fca4a08cc5b3dae71.png
 

 

SS z panelu kar:image.png.c756109f3e3c0fc468cb9a2aabb57a7f.png
 

 

 

Ilość doświadczenia: (SS z F5)

image.png.fdbdc7972925cbbf687bf963e8b2bffe.png
 

 

Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań):Cześć jestem Jakub mam 14 lat. Chodzę do 8 klasy. Mieszkam w małej wsi obok Poznania . Lubię grać w piłkę nożną, koszykówkę itp. Lubię też motoryzacje. Jestem wstydliwą osobą ale radze sobie z tym. Jestem przyjacielską osobą . Nie jestem osobą toksyczną. 

 

 

 

Coś od siebie: Gram w mta 2 lata .Grałem na wielu serwerach. Znam bardzo dobrze mapę i myślę że nadam się do frakcji i myślę że nie będe sprawiał dużych problemów

Edytowane przez Kaci0l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Coyote
Nick: Coyote
Imię: Filip
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
image.png.72b8e34e8063cf3c58f7e3fee8ad007e.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.8734cf936afb2b81cb70e03cbb03a1ed.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.thumb.png.fd445f3129e23f1302b002b2ef62eb0b.png
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Filip mieszkam w województwie Pomorskim. Jeździłem kiedyś jako uber, moim klientom bardzo się podobało. Jeżdżę bardzo bezpiecznie i szybko do celu. Bardzo bym chciał tu pracować ponieważ lubię wozić innych graczy. Będę poświęcał na tą frakcje 2-3 godzin dziennie. W tygodniu będę poświęcał na tą frakcje od 14 do 30 godzin. Mam nadzieje że mnie dodacie. 
Coś od siebie: Pozdrawiam Lidera i vLidera SAFD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Oficero00                                                                                                   
Nick: Oficero00
Imię: Patryk
Wiek: 14                    

Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak                                                                                                                      
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 

 image.png.1f9a775f7e9f32347f74a0c933c77dd6.png
 

SS z panelu kar: 

 

                   image.thumb.png.453417a6eb6fdc8c1d4803d118000b50.png
 

 

Ilość doświadczenia: (SS z F5)   

 

                                        image.png.a5420e90f2f1f9e1bb8402266bee33b2.png
 

Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Dzień dobry mam na imię Patryk. Jestem dobrym kierowcą i interesuje się motoryzacją. .Jestem też całkiem miły. Chciałbym pomagać graczą rozwoząc ich po mapie.
Coś od siebie: Znam dobrze mape i byłbym zadowolony tą pracą.

Edytowane przez Oficero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: olendrs 
Nick:opendro 
Imię: Mateusz
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak 
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
Zrzut ekranu zrobiony przez Lightshot (prnt.sc)
SS z panelu kar: Zrzut ekranu zrobiony przez Lightshot (prnt.sc)
Ilość doświadczenia: (SS z F5) Zrzut ekranu zrobiony przez Lightshot (prnt.sc)
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): czesc jestem Mateusz mam 14 lat pochodze z bydgoszczy. Trenuje sport wodny okolo 4 lata. Chodze do 8 kl lubie jezdzic po calym miescie na frakcje mg poswiecic okolo 6h/8h w tygodniu . Jestem przyjazną i miła osobą i zawsze lubie pogadac z innymi ludzmi
Coś od siebie: w mta gram 2 lata i znam calą mape i tez na fivemie pracowalem na taxi. Pozdrawiam zarzad 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:  PabloFenerbache 
Nick: PabloFenerbache
Imię: Patryk
Wiek: 19
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) qqN5qTg.png
SS z panelu kar: FXPCVZ7.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)  Ilość można zobaczyć na screenie wyżej 

Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Patryk, pochodzę z małej miejscowości nieopodal Szczecina. Moje zainteresowania to piłka nożna oraz gry komputerowe. w wolnych chwilach robię muzykę i  gram w gry.
Coś od siebie: Gram na różnych serwerach od ok. 2 lat dobrze znam mapę i potrafię się dogadać z ludźmi  na różnych płaszczyznach co może być przydatne w pracy na taxówcę.

 

image.png

Edytowane przez CrashOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:kiełbasa
Nick:RomanWojnicz
Imię:wiktor
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
https://prnt.sc/kG8mufT3VJdE
SS z panelu kar:https://prnt.sc/TMUxzAOFdWpR
Ilość doświadczenia: (SS z F5)https://prnt.sc/kG8mufT3VJdE
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań):Witam mam na imię Wiktor za mną już 14 wiosen. Pochodzę z małej wioski nieopodal szczecina. Jestem miłą, kulturalną osobą. W wolnym czasie lubię grać w gry i rozmawiać ze znajomymi bardzo chętnie poznaje nowe osoby.
Coś od siebie: W mta gram od ok. 2 lat i lubię grać w gry MMORPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Bodek
Nick: Bodek
Imię: Kuba
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.png.b3b49664b7410713331ca5028f34b886.png
SS z panelu kar: image.thumb.png.c519492049ca73061724f321152d8bbe.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.png.a46b56ad3c742cb8056068713815112e.png
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Kuba, mam 15 lat. Mieszkam w małej wsi w województwie pomorskim. Lubię grać w Koszykówkę i Piłkę nożną. Pracowałem kiedyś z kolegą na uberze dowoziliśmy klientów szybko i bezpiecznie do celu, klienci dawali nam same dobre opinie i oceny. Ogarniam dobrze mapę i lubię ją zwiedzać, uważam że jestem dobrym kierowcą. Jestem miły i sympatyczny oraz lubię poznawać nowych ludzi oraz myślę że będę pasował do tej frakcji
Coś od siebie: Pozdrawiam Kubson1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: BlackTea 

Nick: BlackTeea 

Imię: Jakub 

Wiek: 18

Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak

Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)image.png.7b596c5c043b886a3bb7495f815ab31a.png

SS z panelu kar:image.thumb.png.fae347098708bd4350b89f66c24f358e.png

Ilość doświadczenia: (SS z F5) ss

Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Cześć, jestem Kuba mam 18 lat interesuje sie siatkówką oraz w wolnych chwilach gram w mta. Również dorabiam sobie jako grafik komputerowy, robie to od dobrych 2 lat z przerwami. Tak jak wyżej wspomniałem interesuje sie siatkówką 3 tazy w tygodniu uczeszcam na treningi. Uczęszczam do liceum ogólnokształcącego zaocznie raz na 2 tygodnie.  Coś od siebie: Mam nadzieje ze moje podanie zostanie rozpatrzone pomyslnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Masny
Nick: Masny
Imię: Dominik
Wiek: 14 w tym roku 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Oczywiście.
Ilość przegranych godzin na serwerze: 110h (SS z F5) https://prnt.sc/9Ztk4zj4tqVb
SS z panelu kar: https://prnt.sc/6GzERUU3Dsys
Ilość doświadczenia:609 (SS z F5) https://prnt.sc/9Ztk4zj4tqVb
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Siemano, mam na imię Dominik, mam lat 14, chodzę do klasy 8 oraz interesuję się motoryzacją jak i informatyką, lubię jeździć na wózku inwalidzkim (pozdro dla kumatych😜) oraz lubię grać w gierki typu: MTA, GTA Online, CsGo itd.
Coś od siebie: Powodzenia wszystkim, oraz mam nadzieję że się dostane🙂.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Kubson
Nick: Kubson
Imię: Jakub
Wiek: 13 
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.png.c8b4d5b07c4dd04bce80e3d69a47a6a0.png
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.png.948397c4d86e83e9b956453228a6483e.png
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Cześć Jestem Jakub , mam 13 lat , lubię grać w siatkówkę. Wiem , mam te 13 lat lecz i ja liczę na szansę o dołączenie do Frakcji. Chodzę na treningi oraz zawody szkolne między innymi na piłkę nożną , siatkówkę , badmintona i piłkę ręczną. Byłem już w innych frakcjach i mam jakieś doświadczenie z tymi sprawami .
Coś od siebie: Myślę , że moje podanie zostanie przyjętę. 

 

image.thumb.png.f03685c9d792ff54ad7da3f7045cb329.png

Edytowane przez Kukubson
( edytuje , nie było nic widać przez buga obrazu z karami. )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2023 o 00:27, xerio napisał:

image.png.a730f389c557c1e916d09d4d43384bb6.png

꧁༺  𝐇𝐞𝐣, 𝐰ł𝐚ś𝐧𝐢𝐞 𝐭𝐫𝐚𝐟𝐢ł𝐞ś 𝐧𝐚 𝐫𝐞𝐤𝐫𝐮𝐭𝐚𝐜𝐣𝐞 𝐝𝐨 𝐟𝐫𝐚𝐤𝐜𝐣𝐢 𝐒𝐚𝐧 𝐀𝐧𝐝𝐫𝐞𝐚𝐬 𝐓𝐫𝐚𝐧𝐬𝐩𝐨𝐫𝐭 𝐂𝐨𝐫𝐩𝐨𝐫𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧. ༻꧂

 

𝚆𝚈𝙼𝙰𝙶𝙰𝙽𝙸𝙰
 

  14 lat.
 

  30 godzin przegranych na serwerze. 
 

  400 doświadczenia.
 

  Mikrofon.
 

  Znajomość mapy oraz lokalizacji.
 

  Prawo jazdy Kat. B 

 

⠂𝚆𝚉Ó𝚁⠐

 

 

Login:kokodzabo34
Nick:kokodzabo34
Imię:Gabriel
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)102
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)624
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań):lubie długie  spacery z kotem.  Interesuję się motoryzacją .sprawia mi radość mi worzenie ludzi od puntku a do punktu z . Chciałbym rozwijać swoją pasię . 
Lubie jeździć na zloty motoryzacyjne  
Coś od siebie:Mam nadzeje Ze będę miał   przyjemność cię podwieść

 

mta-screen_2023-01-23_04-56-50.png

mta-screen_2023-01-23_04-56-33.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: PanCollin
Nick: MrCollin
Imię: Paweł
Wiek: 17
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Cześć jestem Paweł w mta gram tak od 4 lat. Na serwerze outrpg przygodę zacząłem początkiem tego roku. Na co dzień zarabiam na rybaku. Tak poza serwerem interesuje się programowaniem np skryptów do mta. Prócz tego moim hobby jest terrarystyka co za tym idzie mam swoją małą hodowlę. A tak po za tym chodzę do 3 liceum i nie wiem co więcej mogę powiedzieć po prostu pozytywny z mnie chłopak i każdy kto rozmawiał z mną na rybaku ten wie że lubię sobie pogadać. Nie szukam konfliktów i nie mam problemu z wykonywaniem poleceń wyższych rang. Pomysłów dalej już brak więc liczę iż to wystarczy.
Coś od siebie: Trzymam kciuki  że rozpatrzycie moje podanie pozytywnie i pozdrawiam kviatkovskiego i blancii 🙂.

 

 

 



image.thumb.png.48d4d1878040b9fea444fa2a27bdff59.png

image.png.af4760fc6de791645bdc5ba52d2fce22.png

Edytowane przez Mr.Collin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:Kajanek23PL
Nick:kajanek23PL
Imię: Kacper
Wiek:15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
Otwórz zdjęcie Otwórz zdjęcie
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Jestem Kacper lubię rozgrywki grać na komputerze i lubię grać w piłke nożną  i w koszykówke  chodze na praktyki na stolarza  i wsumie tyle.
Coś od siebie: bedę zadowolony jak bedę taksówkarzem .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Maksio
Nick: Maksio
Imię: Maks
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.png.bf856caccd3a25a8795ab4559137fd02.png
SS z panelu kar:image.png.36c160fbe7f8e7b3aa5e194bb901b672.png


Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań):
Coś od siebie:  Cześć nazywam się Maks mam 14 lat moją pasją jest wędkarstwo i sporty sztuki walki. Chodzę do 1 klasy liceum, Pochodzę z Województwa Pomorskiego z Brus, i bardzo lubię spędzać czas nad morzem. Na co dzień spotykam się przyjaciółmi na dworze, a wieczorem pogram trochę w gry. Jestem osobą która ma duży dystans do siebie i lubię czasem się z kimś się pośmiać ale wszystko ma swoje granicę, jestem osobą która jest pomocna miła dla wszystkich zawsze staram się zaprezentować się jak najlepiej w nowym towarzystwie. Od ostatnich wakacji zacząłem serfować i dość dobrze mi to wychodziło i wydaje mi się że złapałem nową zajawke. Jestem też osobą spontaniczną która lubi nowych przygód, która bardzo często lubi doświadczać nowych wrażeń.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: wirek9
Nick: wirek9
Imię: Wiktor
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.png.13286e7c528f03ea6e0aa92a1991ffc8.png
SS z panelu kar:image.png.8d84dd7b249e9b9339cbefa98bb4fdfa.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) image.png.9e20918bf9849257ecc8051cfa8c318e.png
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Witam jestem Wiktor ma 15 lat pochodzę z małej wsi w woj. Lubelskim. Chodzę do 1kl. technikum, interesuje się pojazdami lądowymi. Jestem posiadaczem yamahy aerox w którą staram się sam naprawiać jeśli coś jest nie tak. Od roku ćwiczę na domowej siłowni. W wolnych chwilach wychodzę ze znajomymi pograć w piłkę, pojeździć na rowerze lub po prostu pochodzić.
Coś od siebie: Mam nadzieję że zostanę przyjęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:Pandamaciek
Nick:Pandamaciek
Imię:Maciek
Wiek:15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.png.2b11b61c315cd80d47bc19b538cb98ee.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.png.1c0f3477e34e662bd2b6a57f92e742f4.png
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań):Cześć mam na imię Maciek mam 15 lat. Mieszkam na zadupiu w województwie Łódzkim. Bardzo lubie grać w gry komputerowe a naj bardziej to w MTA i CSGO. Interesuje mnie myślistwo i również komputery.
Coś od siebie: Chciał bym się dostać. Wiem nie umiem pisać podań. Dziękuje 🙂

 

SS z panelu kar:image.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

\

 

Edytowane przez MaKaPaKa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Meezby
Login: Meezby
Imię: Igor
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: ( SS z F5)
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań):
Mam na imię Igor mam 15 lat. Bardzo lubię grać w mta a w szczególności na OutRPG. Interesuję się piłką nożną. Mieszkam na wsi w województwie Łódzkim.Jestem miła i przyjazną osobą.
Coś o sobie: Fajnie by było się dostać do SATC 🙂IMG20230123232743.thumb.jpg.8f5cc0dca5dc331e8eaad787ccd5ed41.jpgIMG20230123232704.thumb.jpg.0a311cca3130ed3e27a5f9f4a901b95f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:Adrix
Nick:Adrix
Imię:Adrian
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak 
Ilość przegranych godzin na serwerze: 540h
SS z panelu kar:
image.thumb.png.0c8af91615b0be518f1728ae1a15d507.png
Ilość doświadczenia: image.png.e79a0dd6631176061e4c7a904d2ba016.png
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań):Mam na Imie Adrian lubie grac w MTA csgo Fivem Roblox.
Coś od siebie:Chce sie dostac do SATC bo mam duzo czasu i ta praca jest latwa i jest fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:Nix00N
Nick:Nixx00N
Imię:Tomek
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:oczywiscie
Ilość przegranych godzin na serwerze: 103h
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: 414
Coś o sobie (minimum 5rozbudowanych zdań): jestem Tomek mam 14lat . Pochodzę z małego miasta obok Ełku.moje hobby to koszykówka .jestem bardzo często aktywny ,wiec zapewniam ze będę dobrym taxi . Lubie grać w gry.
Coś od siebie:nie wiem co mogę dać fajna atfosmere i dużo więcej 

 

image.jpg

image.jpg

Edytowane przez AniołekBycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:janusz
Nick:januszpopo
Imię:Paweł
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)

SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań):cześć mam na imię Paweł. Gram na outrpg od pazdziernika zeszłego roku. interesuje sie motoryzacją i piłka nożną. W wolnym czasie spotykam sie z znajomymi. jestem miłą osobą i lubię poznawać nowe osoby. bardzo lubię prowadzić samochody kiedyś miałem sie okazje przejechać dodgem Durango 5.7v8 srt bardzo fajny samochód także mam w planach za rok czy wcześniej kupic swojego gruza którego zrobię na typowe padło do upalania.
Coś od siebie: Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie zawsze chciałem byc w tej frakcji jakbyście mi mogli dać szansę bardzo był bym szczęśliwy i dużo czasu bym na te frakcje poświęcał

image.png

image.png

Edytowane przez janusz
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:Raksooo2137

Nick: Raksooo2137

Imię:Oskar 

Wiek:15

Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak

Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)

SS z panelu kar:

Ilość doświadczenia: (SS z F5)

Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań):

Coś od siebie: witam, jestem Oskar. Mam 15 lat. Interesuje się piłka nożna, myślistwem i rolnictwem. Rownież zajmuje się nagrywaniem filmów i wstawiam na YT. Pisze podanie ponieważ myślę że nadaje się na taxi. Dziękuję za przyjęcie i miłego 

IMG20230124211412.jpg

IMG20230124211334.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:Ciastekk
Nick:ciastekk
Imię:jakub
Wiek:16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:...oczywiście że tak 🙂
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
Zrzutekranu(11).thumb.png.04fab6fd4005aa901188026692f45e81.png
SS z panelu kar:
Zrzutekranu(12).thumb.png.77a715ca28871f43f6ac32eb20a347d6.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań):Witam jestem kuba na codzień siedze w garażu ale często siedzę na najlepszym serwerze Out Rpg obecnie jestem w organizacji przestępczej Amici per Sempre i znudziło mi się siedzenie na dm po 4h i chcialbym  spróbować   czegoś nowego , interesuje sie mechaniką pojazdową jestem w 1 klasie zawodówki i często po szkole /praktykach niemam co robić więc chciałbym dołączyc do SATC ponieważ czesto potrzeba uberka pozdrawiam ciastekk
Coś od siebie:Mam nadzieje ze się dostane wiem że patrząc na te kary to tak kiepsko ale zmienilem sie przez 2 tygodnie i niemam zamiaru już odwalać /pozdrawiam cieplutko ciastekk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...