Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] wekur prośba o zdjęcie kary, ukarany przez LegendaryManV8


wekur

Rekomendowane odpowiedzi

[BAN] wekur prośba o zdjęcie kary, ukarany przez LegendaryManV8

Nick na serwerze: wekur
UID:  
8759 albo 7774 bo jedno z nich jest w prawym dolnym rogu a jedno z f5
Serial: DA75CD97B0DFBA77CBB2CC7C5032BF04
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) ban
Powód kary: łamanie regulaminu
Nick członka administracji nadającego karę:  LegendaryManV8
Data nadania kary: 23.01.2023
Data zakończenia kary: 06.02.2023
Wyjaśnienie: Z mojej strony mogę powiedzieć ze to pomyłka gdyż sytuacja wyglądała ze zaczęli przejmować strefę i ja z śpiochem chcieliśmy zabić ich, zabiliśmy jednego drugi zabił jednego z nas i zostało 1v1 tamten zaczął go podnosić i w tym samym momencie podniósł się ten ziomek kiedy umarł ten co podnosił i rykoszetem dostał bo miał mało życia i był na hita, od razu z bomby podniesiony został i przeproszony przyjął przeprosiny i odjechaliśmy koniec.
Coś od siebie:  No sytuacja już się taka nie powtórzy przepraszam bardzo za to ze taka sytuacja miała miejsce i żałuje ze się takie cos stało. Sytuacja się taka już nie powtórzy ponieważ będę uważał bardziej i przeczytam ponownie regulamin.

Edytowane przez wekur
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, LegendaryManV8 napisał:

Jaką mam pewność że to się nie powtórzy?

Będę się pilnować i uważał bardziej na dm przeczytam ponownie regulamin no obiecuje ze się to nie powtórzy bo będę się pilnował a jak to się powtórzy to dasz mi większa kare 

Edytowane przez wekur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...