Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick podczas statusu RP


michas._.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: michas2115
UID: 8983
Wiek RP: 26
Wykształcenie: Ukończenie szkoły wyższej Korea International School, na kierunku administrator baz danych
Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Gyungbok jest to średniego wzrostu mężczyzna o rozbudowanej sylwetce, ma krótkie czarne włosy - które od razu ściął po zmianie miejsca zamieszkania (wcześniej miał długie). Jest on dokładnie ogolony, charakterystycznym znakiem jest blizna na wysokości skroni, która została z powodu wypadku na rowerze w młodym wieku. Ma on również wytatuowaną całą lewą rękę - tatuaże są dla niego odskocznią, te nawiązuje do jego dzieciństwa oraz rodziny, planuje wytatuować również prawą rękę, którą chce poświęcić swojej przyszłej rodzinie oraz karierze w pracy.
Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Gyungbok Choi jest to koreański informatyk, który przeniósł się do stanu San Andreas, w celu znalezienia nowych wyzwań, informatyka nigdy go tak naprawdę nie kręciła, a kierunek studiów wybrał pod naciskiem swojego ojca - który jest szefem ogromnej międzynarodowej firmy zajmującej się ochroną danych osobowych w wielu serwisach internetowych. Po przeniesieniu się do stanu San Andreas po roku dostał możliwość pracy w Sheriff Department, życie dało mu ogromną szanse, ponieważ z jego wykształceniem bardzo szybko wspiął się bardzo wysoko w szczeblach szeryfów i otrzymał awans na Undersheriff'a, tym samym otrzymując możliwość otworzenia własnego wydziału Highway Patrol. Bycie stróżem prawa to kierunek, który zawsze go interesował, pragnął pomagać ludziom i spełniać się zawodowo w tym kierunku. Jego ojciec mimo sprzeciwu syna cały czas go wspiera i jest dumny z jego osiągnięć - tak samo jak matka, która cały czas wspierała Choi'a w swoich marzeniach i wysyłała po cichu pieniądze by ten mógł spełnić swoje marzenie w San Andreas. 
Jaka jest twoja definicja RP: RP jest to nic innego jak Role Play - czyli odwzorowywanie prawdziwego życia w grach komputerowych, jest to również kreowanie swojego 'drugiego ja', w grach. Możemy wcielić się w gangstera, możemy prowadzić cywilne życie albo zostać osobą pracującą w służbach.
Nick RP (imie i nazwisko postaci): Gyungbok Choi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...