Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP


cloud2391

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Cloud
UID: 7611
Wiek RP: 23 lata
Wykształcenie: Wyższe, ukończone studia w Las Venturas.
Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Levi jest mężczyzną o wysportowanej sylwetce, ma silny charakter oraz lubi pomagać obywatelom. Po ukończeniu 18 lat odrazu przystąpił do szkółki policyjnej, po kilku latach starań trafił do Sheriff Department. Na codzień chodzi na siłownię oraz często uczęszcza na strzelnicy. Interesuję się motoryzacją to świadczy o nim jego kolekcja pojazdów.
Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Levi Bunnell, 23 latek urodzony w Las Venturas, był wychowywany przez starszego brata oraz samotną matkę. Ojca stracił w wypadku samochodowym w wieku 10 lat. Levi na co dzień pracuje w San Andreas Sheriff Departament, jest bardzo inteligentną osobą.
Jaka jest twoja definicja RP: Jest to skrót od RolePlay, rozumiem to jako odgrywanie swojej fikcyjnej postaci w jak najlepszy sposób oraz zabawa z innymi w rozmaitych akcjach.
Nick RP (imie i nazwisko postaci): Levi Bunnell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...