Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Administratora mlodycygan (cofam skargę, otrzymałem odpowiedź na podanie, mój błąd)


okikosek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Okikosek
Nick osoby oskarżonej: mlodycygan
Powód napisania skargi: Piszę skargę ponieważ uważam, że podany wyżej administrator nie opiekuje się dostatecznie wątkiem który został mu przydzielony na forum (organizacje przestępcze). Uważam, że opiekun powinien chociaż raz w ciągu dnia lub dwóch dni sprawdzać i kontrolować oraz odpisywać na to co się dzieje w wątku mu przydzielonym, tymczasem ja wraz z moim kolegą czekamy na zaakceptowanie loga organizacji oraz odpisania na podanie o organizację przestępczą już od środy (25.01.2023) (będzie widać na screenie). 
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> Widoczna na screenach, 16:45-19:08
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 25.01.2023
Opis sytuacji: mlodycygan nie odpisuje na podania w wątku "Organizacje przestępcze", dodatkowo ze screenów można by wywnioskować, że odpisuje tylko na wybrane z nich, te które nie wymagają długiego sprawdzania.image.png
Dowody: image.pngimage.png
Coś od siebie: Rozumiem, że mogą zdarzać się pewne wyjątki ale jest to lekko irytujące, dodatkowo posiadam screeny (screeny powyżej) które wskazują na to, że niektórzy otrzymywali odpowiedź na podanie dopiero po dwóch tygodniach, myślę, że jest to przesada i niezależnie od pewnych zasad jest to w pewien sposób naganne, w końcu administracji na serwerze jest całkiem sporo, jeżeli ktoś nie może lub nie chce zajmować się danym wątkiem to powinien zostać zmieniony. Domyślam się, że mogę zostać tu odebrany jako ktoś kto jest w pewien sposób zniecierpliwiony ale jeśli ktoś piszę podanie o org przestępczą to dlatego, że chciałby ją założyć, i to jak najszybciej, tymczasem trzeba czekać kilka dni a nawet tygodni na jakikolwiek odzew na podanie. (Piszę podanie w imieniu swoim oraz gracza "KiLeRD" ale, użycie screenów z podania gracza "motherfocker" ma na celu lepsze pokazanie sytuacji)  COFAM SKARGĘ

Edytowane przez Okikosek
Cofam skargę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wyznaczony na czas na sprawdzenie podań, a poza podaniami mam również discorda oraz panel na platformie MTA, a niestety zapomniałeś, że Adiministracja to również ludzie, którzy muszą poświęcić na daną rzecz daną ilość czasu, nie wykonuje tego za mnie nikt, żaden robot, tylko ja. Prosiłbym o więcej zrozumienia, ponieważ te rzeczy wykonywane są ręcznie, nie są zautomatyzowane, każdy ma również życie prywatne oraz swoje rzeczy na głowie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • okikosek zmienił(a) tytuł na Skarga na Administratora mlodycygan (cofam skargę, otrzymałem odpowiedź na podanie, mój błąd)
  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...