Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP


angelovesyou

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kazuha
UID: 6874
Wiek RP:  34
Wykształcenie: Wyższe 
Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Diego jest raczej spokojną osobą jednak jak się zdenerwuje potrafi być nieokiełznany. Dąży do wybranego przez siebie celu i wskoczy w ogień za bratem.
Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): DIego miał smutne dzieciństwo, w wieku 15 rozwiedli mu się rodzice z powodu ojca alkocholika. Przez ojca w wieku 14 lat zaczął uciekać z domu i wpadł w złe towarzystwo. Zaczęło się od małych kradzieży, np torebek, rowerów, a wieku 17 lat zaczął poznawać tajniki wytrychowania w czym po kilku tygodniach był mistrzem. W wieku 19 został wciągnięty w handel narkotykami i dołączył do amatorskiego gangu ulicznego las palmas. Był jego członkiem do 30 roku życia ale niestety z powodu śmierci liderów gang sie rozpadł. Aktualnie nie nalezy do żadnego gangu i zajmuje sie małymi kradzieżami ale rozważa powrót.
Jaka jest twoja definicja RP: RolePlay - Jest to styl gry w którym wcielasz się w odgrywaną postać
Nick RP (imie i nazwisko postaci): Diego Rodriguez

Edytowane przez Angelovesyou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...