Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na gracza kopara123


Devpl FastFace

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: devpl
Nick Oskarżonego: kopara123
Powód Skargi: wzrot piniedzy
Data I Godzina Zdarzenia: 22:30 lub 23:00 nie jestem pewny
Opis całej sytuacji: więc tak chciałem koledze pożyczyć 10k na auto nowe ale wysłałem pod złe id a gracz powiedział że on tego nie wzróci nawet moderator widział w logach ze wysłałem a on powiedział ze nie wysłałem 
Coś od siebie: myśle że odda mi te piniadze 
Dowód! (Wymagane!): 

Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!):
 

mta-screen_2023-01-30_22-50-20.png

mta-screen_2023-01-30_22-50-19.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, krótko i na temat, chciałeś się wymienić za bodajże stanowisko, lecz nie pamiętam i Cię nie słuchałem, bo gadałem ze znajomymi na discordzie, na czacie jak można zauważyć oferujesz mi 19k za stanowisko, 10k przed zejściem, następnie 9k po zejściu i automatycznie przelewasz pieniądze, na co ja się w żadnym stopniu nie zgodziłem, na czacie można zauważyć, że zostałeś zlany, a VoiceChat'u nie używam w grze.

Poniżej przesyłam dowód na to, jakbyś przypadkiem usunął screen'y z skargi, sam siebie wrobiłeś, na zwrot z mojej strony nawet nie licz, dobrowolnie przelałeś i tyle.
image.png.8d4ad7508822934b88ceddc7f7dc77a2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gracz chciał ode mnie odkupić stanowisko mechanika, na co sie nie zgodzilem jak widac, nawet nie odpisalem, ani nie odpowiedzialem, gracz przyjal moj brak odpowiedzi jako chec zamiany i przelal natychmiast gotowke, dodatkowo klamie w skardze, ze pieniadze mialy isc do jakiegos kolegi na samochod 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędem było to, że @Devpl FastFacewysłałes przez przypadek pieniądze pod inne ID, gracz szczerze mówiąc nie ma obowiązku Ci oddawać pieniędzy, gdyż to twoja pomyłka była... Lecz też jakby honorowo było to gracz @skyline-97poprostu oddałby ci te pieniądze

Gracz nie zgadzając się na oddanie mechanika otrzymał pieniądze za nic, więc problem jest po stronie twojej @Devpl FastFace.
Dogadajcie sie jakoś na prywatnej wiadomości

ODRZUCAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...