Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[MUTE] kopara123 prośba o zdjęcie MUTE, ukarany przez DXT


skyline97

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: kopara123
UID:  nie pamiętam
Serial: 628F2D782EE692217DD3740F4D07C143
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE): MUTE
Powód kary: Spam znakami
Nick członka administracji nadającego karę:  @DXT
Data nadania kary: 31.01.2023 00:20
Data zakończenia kary: 7 dni od daty powyżej
Wyjaśnienie: Zostałem zmutowany za ustawienie opisu postaci.
Coś od siebie: Żaden punkt z regulaminu serwera nie zabrania ustawiania sobie opisu, który Tobie nie odpowiada, wszystko zostało zrobione zgodnie z regulaminem, opis po prostu składał się z zagranicznego tekstu piosenki, który mógł wyglądać dziwnie, lecz był zgodny z regulaminem, nikt mnie w wiadomości prywatnej nie upomniał, że opis jest nieodpowiedni, jedynie zostałem ostrzeżony komendą, a po zapytaniu się osoby karającej mnie, dlaczego została wystosowana we mnie owa informacja, że mam to zmienić, spytałem się ,,czemu?", na co odpowiedzi już nie dostałem, jeśli jakiś zwykły pionek z administracji napisze mi, że mam się zabić bez podanego powodu to też tego nie zrobię, (jeśli mi nie poda różnych powodów, dlaczego mam to zrobić) nie ma punktu regulaminu zabraniającego opisu długiego, Moderator, czy ktoś tam nie potrafił uzasadnić dlaczego mam zmienić opis, więc kara jest jak najbardziej nadana bez sensu, najwidoczniej osoba karająca ma TOP EGO i nie szanuje graczy, którzy dają mu na chleb.

~~ Liczę, że apelacje rozpatrzy sam zainteresowany i wypowie się co nim kierowało i da mi również możliwość wypowiedzenia się po swojej wypowiedzi 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...