Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Błąd, znikające narkotyki, serwer MTA


okikosek

Rekomendowane odpowiedzi


  •  

 

Nick: Okikosek
Opis błędu: Zauważyłem już nie pierwszy raz, że podczas łączenia większej ilości narkotyków (głównie cracku i metaamfetaminy, które wytwarzam w sporych ilościach ponieważ należę do mafii) narkotyki znikają, tzn. kiedy klikam "połącz przedmioty" one się łączą i rozłączają, nie da się z nimi nic zrobić, po czym znikają, jest to dość irytujące gdyż trzymanie ich w kilkunastu małych grupkach jest niewygodne, a ich łączenie jak widać wiąże się z ryzykiem ich stracenia, opisana przeze mnie sytuacja zdarzyła mi się chyba już drugi lub trzeci raz więc nauczony doświadczeniem tym razem posiadam screeny, które w mojej opinii udowadniają iż narkotyki faktycznie znikają. Dodam tylko, że nie dzieje się to zawsze ale jako iż w organizacji przestępczej jestem mniej niż tydzień a zdarzyło mi się to dwa-trzy razy to wydaje mi się to dość częste jak na to iż narkotyki łączyłem około 10 razy a straciłem dwa-trzy razy. (mówię tu o większych ilościach tzn. kilkaset, nawet ponad tysiąc), z małymi ilościami nie zauważyłem takiego błędu. Ogólnie liczę też na jakiś zwrot straconych narkotyków, wydaje mi się, że znikanie nie jest związane z otwieraniem bagażnika ponieważ w poprzednich sytuacjach nie otwierałem go a narkotyki i tak znikły. Pozdrawiam. 

Kiedy zauważyłeś/aś ten błąd: Pierwszy raz około 04.02.2023, opisana sytuacja jest sytuacją z 07.02.2023
Nagranie/screenshoty (opcjonalnie):  Załączone poniżej

image.png

image.png

mta-screen_2023-02-07_21-21-39.png

mta-screen_2023-02-07_21-21-40.png

mta-screen_2023-02-07_21-21-41.png

mta-screen_2023-02-07_21-22-27.png

mta-screen_2023-02-07_21-23-14.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...