Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na supportera Fenix


LeonardoDaVinci

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Leonardo
Nick osoby oskarżonej: @Fenix
Powód napisania skargi: rozdawanie warnow za darmo 
Godzina zdarzenia: 19:40 około.        Dokładna data zdarzenia: 08.02.2023
Dokładna data zdarzenia: Sytuacja wyglądała tak ze wysłałem reporta z logiem a w zamian otrzymałem Warna zebym zważał na słowa po czym pisze do fenixa a on odpisuje ze nie powinienem wysyłać reportow z logami tylko wysyłać na dc z czego to mi wiadomo to zgłoszenie zawsze trzeba wysłać i potem udowodnić to zdjęciem na discordzie. 
prosze o usunięcie tego Warna i poduczenie oponenta jak należy używać rangi supporter oraz wyciągnięcie konsekwencji jeszcze dodając po wysłaniu dowodów na dc i przyjęciu przez niego reporta zlał to totalnie i musiałem pisac do innego suporta zeby mu nałożył karę 

dowody:macie w logach jak fenix opisuje jak to z jego strony wyglada 

Edytowane przez GameOver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałeś samego loga bez niczego więcej. Przez natłok wiadomości udało mi się jedynie przeczytać treść loga i widziałem tylko treść i w tej sytuacji ciężko było zauważyć, że to był log. Też moim zdaniem (co pisałem na chacie) takie rzeczy powinno się reportować np. pisząc że ktoś przeklina na czacie a dowody wysłać na pv. Bo w samym reporcie nie było napisane, o co chodzi i odebrałem to jako twoją skargę na niego, że boomboxa nie chce wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi graczu. Jeżeli piszesz raporty na kogoś kto ci przeszkadza, to pisz to z głową.
Raport z logiem z chatu nic nie da, potrzebne są dowody w postaci Screena/nagrania jakiegoś
Support Fenix, mógl to źle przyjąc tego raporta, gdyż taki raport średnio wygląda. Następnym
 

Cytat

[19:35 08.01] | [REPORT] Leonardo → [Lulas] → [80] Lulas: wypierdalaj z tym boomboxem

 razem prosiłbym aby nie pisać bezsensownie raportów na graczy jeżeli nie
posiadasz dowodu w postacu tzw jak wyżejwymieniłem Screena/Nagrania
A warn to nie jest problem taki wielki. aby pisać skarge 🙂 Pozdrawiam

Edytowane przez .vst
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż napisalem wyedy do niego na pw ze wysłałem mu dowód w postaci zdjecia on to totalnie zlał i nie nadal wogole kary graczowi 

napisalem zreszta powyżej jasno ze wysłałem mu zdjecie pozdrawiam czytać całość 🙂 I dodając jest to log z czatu

Edytowane przez GameOver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chlopie ty udajesz ? Napisalem ci 2 razy ze ci wysłałem zaakceptowałes reporta zaczoles sie wyklucac. To pytanie do ciebie po co przyjmujesz reporta skoro sie nim nie zajmujesz ? Owszem poczekałem 6m i napisalem do innego administratora bo zostałem przez ciebie zlany 😅
Po nad to klamiesz bo piszesz ze nie wysłałem żadnego zdjecia z czego jak pisalem powyżej byłeś informowany ze dostałeś zdjecie na discordzie 

Edytowane przez GameOver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...