Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Bombel15 prośba o zdjęcie kary, ukarany przez LegendaryMenV8


Bombel15

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Bombel15
UID: 1170
Serial:  639D5246AB20A3772BA6E3BD5BA07643
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: Handel majątkiem poza serwerem
Nick członka administracji nadającego karę: @LegendaryManV8
Data nadania kary: 23.01.2023
Data zakończenia kary: 18.10.2025
Wyjaśnienie: Próbowałem sprzedać majątek poza serwerem.
Coś od siebie: Na wstępie chciałbym przeprosić za zaistniałą sytuację. Przemyślałem sobie przez ten czas, że źle zrobiłem próbując sprzedać majątek, a apelację piszę, ponieważ chciałbym znowu z kolegami pograć na serwerze, a jest to póki co, jedyny serwer, na którym mam jakiekolwiek chęci jeszcze grać. Mimo, że nie jestem zwolennikiem żadnych obiecanek, to w tym wypadku mogę obiecać, że to się nigdy nie powtórzy, ponieważ stwierdziłem, że kilka złoty nie jest warte tych wszystkich godzin, które przegrałem na serwerze. Tyle ode mnie, pozdrawiam i liczę na wyrozumiałość. 

Edytowane przez Bombel15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban BMA w przypadku jeśli powtórzy się to jeszcze raz, może być? A z resztą tak jak już pisałem wyżej, zrozumiałem, że szkoda tracić setki godzin dla kilku groszy, więc ode mnie dożywotnia obietnica, że taka sytuacja już nigdy się nie powtórzy.

30 minut temu, LegendaryManV8 napisał:

Jaką mam pewność że incydent się nie powtórzy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...