Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Rekrutacja do San Andreas Transport Corporation.


xerio77

Rekomendowane odpowiedzi

 

image.png.a730f389c557c1e916d09d4d43384bb6.png

꧁༺  𝐇𝐞𝐣, 𝐰ł𝐚ś𝐧𝐢𝐞 𝐭𝐫𝐚𝐟𝐢ł𝐞ś 𝐧𝐚 𝐫𝐞𝐤𝐫𝐮𝐭𝐚𝐜𝐣𝐞 𝐝𝐨 𝐟𝐫𝐚𝐤𝐜𝐣𝐢 𝐒𝐚𝐧 𝐀𝐧𝐝𝐫𝐞𝐚𝐬 𝐓𝐫𝐚𝐧𝐬𝐩𝐨𝐫𝐭 𝐂𝐨𝐫𝐩𝐨𝐫𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧. ༻꧂

 

𝚆𝚈𝙼𝙰𝙶𝙰𝙽𝙸𝙰
 

  14 lat.
 

  30 godzin przegranych na serwerze. 
 

  400 doświadczenia.
 

  Mikrofon.
 

  Znajomość mapy oraz lokalizacji.
 

  Prawo jazdy Kat. B 

 

⠂𝚆𝚉Ó𝚁⠐

 

 

Login:
Nick:
Imię:
Wiek:
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań):
Coś od siebie:

Edytowane przez xerio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: szymekkosa
Nick: szymekkosa
Imię: Szymon
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
   https://imgur.com/a/Ld8Zpg3
SS z panelu kar:https://imgur.com/a/usZZL12
Ilość doświadczenia: (SS z F5) https://imgur.com/a/nfnzOVW
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Siemanko mam na imię Szymon. Jestem z województwa pomorskiego. Interesuje się ASG, motoryzacją jak i projektowaniem graficznym. W wolnym czasie majsterkuję w warsztacie  razem z bratem serwisując repliki asg , tworzę również grafiki dla własnego doświadczenia. W mta gram dość długo od jakoś mi się jeszcze nie znudziło. Jestem ambitny i zawsze daję z siebie 100% co by się nie działo. Zawszę z chęcią pomagam, jestem tolerancyjni i nikogo nie oceniam. Byłem kiedys w frakcji SATC i dawalem rade.
Coś od siebie:  Napewno dam rade w tej frakcji

Edytowane przez szymekkosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:Mullermilch
Nick:Mullermilch
Imię:Dominik
Wiek:16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych na serwerze: (SS z F5)https://imgur.com/a/JKaztu9
SS z panelu kar:https://imgur.com/a/yWe3ClU
Ilość doświadczenia: (SS z F5)https://imgur.com/a/rVvdPoq
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań):Witam jestem pracowitym oraz miłym człowiekiem. Zgłaszam się do frakcji SATC ponieważ bardzo lubie pomagać innym oraz chciał bym zobaczyć jak to jest być w tej frakcji. Jestem fanem motoryzacji, bardzo lubie jeździć autem. Dobrze znam mapę jestem w stanie nieść pomoc dla wielu nowych oraz stałych graczy. Chodzę do technikum mam 16 lat doświadczenie z autami( trzymam się przepisów). Dziękuje za rozpatrzenie mojego zgłoszenia.
Coś od siebie: Chciał bym dołączyć do frakcji ponieważ chce pomagać innym. Grałem na wielu serwerach RP mam znajomość wielu komend, dzięki temu mam znajomość mapy.

Edytowane przez Mullermilch
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login pawel112

Nick pawel112

imie Paweł

Wiek 14

czy posiadarz sprawny mikrofon tak 

Cos o sobie minimum 5 rozbudowanych zdan Czesc! Nazywam sie Paweł i mam 14 lat. Urodziny mam 24grudnia jak idealnie heh bo wtedy jest swieto. Lubie jesc slodycze jak inny ale tez warzywa bo sa dobre. Mam pieski 2 o imienu dayzi i sonia chccial bym miec jeszcze kotka. Tez nie przerzlem mutacj ale jestesm mily

Cos od siebie. przepraszam xero za ten skopiowany panel kar mysle ze mi wybaczyrz i tez mam nadzieje ze mnie pryjmiecie (;.

 

 

 

 

 

 

 

 

2023-02-13(16).thumb.png.5e1829a444bfba30966499359f50db1e.png2023-02-13(11).thumb.png.773877ddd3de626d90f8e198f2b77bfb.png  

Edytowane przez Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: swinka
Nick: swinka
Imię: Filip
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) https://imgur.com/a/6d56YEy
SS z panelu kar: https://imgur.com/a/0mmJgDs
Ilość doświadczenia: (SS z F5) https://imgur.com/a/6d56YEy
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań):
 Witam, mam na imię Filip pochodzę z okolic Poznania. Jestem dość spokojną, opanowaną i miłą osobą, gdy ktoś potrzebuje pomocy (np. na twitterze) mile mu pomagam. W tym roku skończyłem 14 lat. Przestrzegam KRD a gdy w kogoś wjadę zawracam się przepraszam i pytam ile zapłacić za naprawę. Gdy nie gram lubię składać LEGO. Interesuję się motoryzacją szczególnie japońską, jeżdżę wyczynowo rowerem oraz czasami pojadę na jakiś zlot samochodowy.
Coś od siebie: Mam nadzieje że pozytywnie rozpatrzycie moje zgłoszenie z góry dzięki :)

Edytowane przez swinkaabc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Kewik
Nick: Kewik
Imię: Kewin
Wiek: 16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: https://imgur.com/vHnhr9X
SS z panelu kar: https://imgur.com/gqNJswU
Ilość doświadczenia: https://imgur.com/vHnhr9X
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Cześć! Mam na imię Kewin, mieszkam niedaleko Poznania. Chodzę do 2 klasy szkoły ponadpodstawowej o kierunku mechanik precyzyjny. Jestem osobą miłą, opanowaną, nie szukającą problemów. Moją dużą zaletą jest to, że szybko uczę się nowych rzeczy. Na co dzień interesuję się włoską motoryzacją, szczególnie marką Ferrari.
Coś od siebie: Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania, nie jestem osobą która odejdzie po tygodniu z frakcji. Nie zawiedziecie się na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: heniu123
Nick: heniu123
Imię: Hubert 
Wiek: 15 
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak 
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5 
image.thumb.png.01674d2343dd93151c14566348ea4fc7.png
SS z panelu kar: image.thumb.png.79f65c4f10a80be0cf433d689ab45763.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.thumb.png.324ecc5fced452571a3a9bdd143ab933.png
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Cześć mam na imie Hubert mieszkam w Bodzentynie moim zainteresowaniem jest motoryzacja na codzień lubie grac w mta i w fs19 jestem zainteresowany top pracom ponieważ chciał bym pomagac ludziom w potrzebie. 
Coś od siebie: Chciał bym pomagać ludziom w potrzebie i zawozić ich w różne miejsca 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:Iglas29
Nick:Iglas29
Imię:Kamil
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.thumb.png.82daf5c3014496eaf2de86aed742b84a.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.f381fcc00969f599c9b4d3bf21f6e14a.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.thumb.png.28f0c2aa5848e22cca5a31d822a5b065.png
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań):Cześć jestem Kamil mam 14 lat.Mieszkam w województwie wielkopolskim.Interesuje się motoryzacją oraz piłką nożną.Jestem miłą i opanowaną osobą.Bardzo interesuje się pracą taksówkarza.Bardzo chce pracować jako taksówkarz ponieważ lubię pomagać innym ludziom.
Coś od siebie:Mam nadzieję że się dostane. Napewno nie zawiedziecie się na mnie

 

 

Edytowane przez Kamzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Coyote
Nick: Coyote
Imię: Filip
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Oczywiście że tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.thumb.png.3b5de9aeef7d560ec3fd488d0317d07b.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.9a2345fb0877ea1013dfc5a7c541817d.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań):Nazywam się Filip mieszkam w Województwie Pomorskim. W wolnym czasie lubię grać w MTA, piłkę nożną i koszykówkę. Chodzę do szkoły mundurowej o profilu logistyka (wojskowy). Lubię wozić nowych graczy i nie tylko, podwiozłem już około 30 graczy za darmo. Mam nadzieje że dacie mi szanse w tej frakcji. Bym chciał dostać się do SATC i wozić wszystkich graczy. Lubię pomagać każdemu i można mi zaufać.
Coś od siebie: @dragas to najgorszy supporter nigdy na służbie go nie widziałem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: 0000000
Nick: Bodek
Imię: Kuba
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.thumb.png.ccdf6df47b2c64915a29952c7b0bc85e.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.fc9e66ac935fd01c494079095e42e327.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.thumb.png.f4e2cbada89f5c161b10019e611726bd.png
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Kuba, mam 15 lat mieszkam w województwie pomorskim w małej wsi. Znam mapę bardzo dobrze oraz lubię po niej jeździć i wozić innych graczy. Jestem bardzo aktywny na serwerze oraz jestem bardzo towarzyski i miły, bardzo lubię gadać z ludźmi i ich poznawać. Interesuję szybkimi autami i motorami. Na co dzień chodzę do szkoły mundurowej profilu logistyka. 
Coś od siebie: Chciałbym dostać szanse w SATC i pozdrawiam @Coyote
i @Kubson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:bartek0716pl
Nick:bartek0716pl
Imię:bartek
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (Screenshot_195.png)
SS z panelu kar:Screenshot_196.png?width=956&height=542
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań):jestem bartek  jestem miły pomocny nie wyzywam.
Coś od siebie:bardzo było by bardzo mi miło jagbyście dołączyli mnie do frakcji pozdrawiam oficero00

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Qwersu
Nick: Qwersu
Imię: Karol
Wiek: 17 (18 w tym roku)
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 

SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5) :
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Siema jestem Karol mam 17 lat, mam duże doświadczenie jeżeli chodzi o granie w mta przegrałem dużo godzin na różnych serwerach (4life, megarpg itp.), ostatnio miałem przerwe od grania ale wracam na nowo. Aspiruje na SATC ponieważ uważam że się nadaje. Miałem przyjemność być w SAFD oraz SAPD na wyżej wymienionych serwerach więc mam jako takie doświadczenie. Mam 28 godzinek juz malo brakuje wiadomka ze to nabije do tego 20 lutego. 
Coś od siebie: Charyzmatyczny 17 latek spod Warszawy który w ramach rozrywki gra w MTA, uczęszczam do szkoły o profilu reklamowym. Mam 2 psy (Labrador - Lolek i Rotwiller - Zora (Suczka) ). 

 

 

1.png

 

rp.png

czasgryy.png

Edytowane przez Qwersu
aktualizcja danych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: czarnybialas
Nick: neerusioo
Imię: Michał
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.png.50289a8d8c1b9f5aaf3530e09d3c7e26.png
SS z panelu kar:image.png.a697c43cf8a736db6948bb28a73e1ea6.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.png.3604da2f15e54ef0c06b46fcdfd5e9a4.png
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Siema, jestem Michał, mieszkam w województwie zachodniopomorskim. Lubię grać w gry mmo rpg, w mta oraz cs:go. Moim hobby jest gra w piłkę nożną, koszykówkę oraz granie w gry na komputerze. Jestem bardzo miłą osobą, sympatyczną. Bardzo rzadko mam problem do innych osób. Jestem towarzyski, lubię poznawać nowych ludzi, Mam szacunek do ludzi starszych i młodszych ode mnie. Jestem pomocny, lubię jeździć na BMX na skateparki. Jestem odpowiedzialny, rozważam swoje trudne, łatwe decyzje w moim życiu. Jestem punktualny, szanuje poprostu czas innych osób, nie lubię się spóźniać. Jestem osobą kreatywną, nigdy nie kopiuje czyjejś pracy, zawsze robie po swojemu. Jestem uczciwy, nie lubię oszukiwać innych osób, to nie jest dla mnie. Jestem spostrzegawczy, lubię pomagać innym osobom. Dąże do moich celów, nigdy się nie poddaje i nigdy w siebie nie wątpie.
Coś od siebie: Pozdrawiam zarząd frakcji SATC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: snoby
Nick: snoby
Imię: Kuba
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
rrrrrrrrrrrrrrrrr
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań):  Jestem Kuba mam 15 lat. Często na chacie się ogłaszam jako uber lecz wolałbym zarabiać z tego jakies grosze chociaż. Często jestem aktywny na serwerze oraz często pomagam innym. Jestem w org przestępczej i wiekszosc swojego przegranego czasu dziennie poswiecam strefie dm a chciałbym sie od tego oderwac i sprobowac jakiejs frakcji a najlepiej SATC wlasnie. Jestem miły, uprzejmy, życzliwy oraz mam szczere chęci do niesienia pomocy innym.  Potrafie odgrywać RP oraz dobrze sie bawic podczas akcji.


Coś od siebie: Chcialbym dostać posade taksówkarza 










image.thumb.png.399b6187aa4391b359dd73a824e75a68.png

image.thumb.png.b5107022702a6248b6153649996e3bcd.png

Edytowane przez snoby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Antexxen
Nick: Antexxen
Imię: Antek
Wiek:15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) poniżej
SS z panelu kar: poniżej

Ilość doświadczenia: (SS z F5) poniżej
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań):Jestem Antek mam 15 lat . Jeżdzę czasami jako uber ale chciałbym jeżdzić jako taksówkarz , ponieważ lubi ę pomagać ludzią . Chciałbym też spróbować czegoś nowego jako taksówkarz . Jestem także miły umiem dotrzymać towarzystwa lubię odgrywać rp . Spędzam dużo czasu na serwerze i czasami nie mam co robić dlatego chciałbym zostać taksówkarzem .
Coś od siebie: Pozdrawiam zarząd SATC i mam nadzieję , że dostanę się do frakcji.

mta-screen_2023-02-16_19-22-01.png

mta-screen_2023-02-16_19-22-04.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: ChrupciaK

Nick: ChrupciaK

Imię: Kacper 

Wiek: 16 🙃

Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak💨

Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)

SS z panelu kar:

Ilość doświadczenia: (SS z F5)

Coś o sobie: siema jestem Kacper!🫠 lubię grać na serwerze oraz grać👾 w inne gry🧾 oraz zbierać auta🚗 na serwerze.🖥️ Pomagam💪 innym graczom na serwerze🖥️ w różny sposób a wożenie🚙 innych graczy🙂 jest fajne możecie nie używam przekleństw👑

(Małe jest piękne więc doceńcie to)

Coś od siebie: Dobrze kierujemy🚗 autem na serwerze więc że mną jazda jest bezpieczna💯 że długo gram na serwerze to mogę długo być na frakcji. (Od 1godziny do 5g Godzin) Na innym serwerze byłem jako Uber 😉 

 

@Coyote to najlepszy gracz

@Kubson jest najlepszy w swojej frakcji 

**Informacje o warnach**

Warn o kolejce na mechaniku jest dziwny bo tak wyglądało a tak nie było było dużo przepychania a warn pójdziesz do kolejki czy nie to jest podobny 

**Bardzo mi zależy żeby mi się dostał nie pożałujecie**

 

Pozdrawiam @Coyote ,@Kubson, @0000000 i całą administrację

mta-screen_2023-02-17_16-11-36.png

mta-screen_2023-02-17_16-11-44.png

Edytowane przez ChrupciaK
  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Asior
Nick: Asior
Imię: Michał
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: https://imgur.com/Q4rekB4
SS z panelu kar: https://imgur.com/fFNH9Ci
Ilość doświadczenia: https://imgur.com/Q4rekB4
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Cześć! Mam na imię Michał, mam 14 lat i mieszkam w województwie Wielkopolskim. Jestem spokojną i sympatyczną osobą. W wolnym czasie lubię grać w rózne gry. Nie jestem osobą która szuka problemów. Jestem miły wobec wszystkich graczy. Zawsze chętnie komuś pomogę.

Coś od siebie: Liczę na aktywne rozpatrzenie wniosku. Nie należę do osób poddających się po kilku dniach. Nie zawiedziecie się mną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Krystek
Nick: Krystekblinders
Imię: Krystian
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Posiadam
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)

SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Krystian, mam 15 lat. Mieszkam w województwie Lubelskim w nie wielkim mieście. W wolnym czasie gram w MTA i słucham muzyki. Posiadam doświadczenie w MTA bo gram od ponad 2 lat. Jestem cierpliwy i odpowiedzialny. Posiadam kulturę osobistą i dystans do siebie. Chętnie poznaje nowe osoby i każdego darzę szacunkiem. Jestem osobą punktualną, która rzadko się spóźnia. Jeśli chodzi o umiejętności w MTA to umiem mapować całkiem dobrze mi to idzie.

Coś od siebie: Życzę każdemu powodzenia w rekrutacji.

Zedytowałem ponieważ ss się bugowały w tekst.

mta-screen_2023-02-18_20-18-12.png

mta-screen_2023-02-18_20-18-26.png

Edytowane przez Krystek-_-
​​​​​​​Zedytowałem ponieważ ss się bugowały w tekst.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Perkins44
Nick: Perkins44
Imię: Szymon
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Siemka jestem Szymon  mam 15 lat interesuje się youtube mieszkam w województwie małopolskim we wsi lubię grać w mta dużo gram najbardziej od poniedziałku do piątku od godziny 15:00-23:00 robię też przerwy jestem cierpliwy umiem się zachować lubię nowe osoby pogadać z kimś nowym zapoznać się w pracy szybko robię jestem na czas lubię grafikować  rysunki intra grafiki i inne rzeczy np zamówienia 😄  Chętnie zostanę taxi będę dowoził gracze nie będą musieli czekać 😄 
Coś od siebie: Powodzenia! wszystkim i mi 

Zrzut ekranu (147).png

Zrzut ekranu (148).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Gripex
Nick: Gripex
Imię: Mateusz
Wiek: 19
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) https://zapodaj.net/391f407f49790.png.html
SS z panelu kar:  https://zapodaj.net/3ec122ce88236.png.html
Ilość doświadczenia: (SS z F5) https://zapodaj.net/391f407f49790.png.html
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Cześć! Jestem Mateusz i mieszkam w województwie Lubelskim a dokładnie w miescie Puławy, takie małe miasto około czterdziesci tysięcy ludzi między Radomiem a Lublinem. Gram na scenie GTA od około dobrych dziewięciu lat od tak zwanego gówniaka, moim piorytetem zawsze były serwery RP, RPG lecz DM i Truck tez sie zdarzały ogólnie lubie sobie popykać i mam straszny sentyment do tej gry. Hmm, interesuję się motoryzacją najbardziej motorcrossem, sam posiadam YZ450F i latam po lesie i druga zajawka to tzw "gruzy" E36 itp po prostu klimacik nie do opisania. Skończyłem szkole zawodową na kierunku mechanika i aktualnie sezonowo pracuję na stoku narciarskim.  Jestem raczej spokojnym graczem lecz jezeli ktoś mnie wyprowadzi z równowagi to już po całosci co można zobaczyć po karze którą dostałem na serwerze i od której apelowałem. Bywałem administratorem na różnych serwerach RP jak i RPG i liderem różnych frakcji i organizacji, w pewnym czasie na innym serwerze moja organizacja była największa jaka była kiedykolwiek na nim, no i chyba to tyle, miłego dnia życzę czytającym jak i komisji rekrutacyjnej. 
Coś od siebie: No mam nadzieję ze moj niedosyt związany z godzinami zostanie przymrużony może leciutko tak okiem ponieważ jestem świeżym graczem na serwerze lecz aktywnym jak widac na zalączonych screenach, RP wiadomka dobijam w lada moment te dziesięc to co to jest prawda, heh, no i ogólnie mam nadzieję na pozytywny wynik rekrutacyjny i oczywiscie życzę kazdemu powodzenia w rekrutacji, jak to się mówi połamania nóg!

 

Edytowane przez Gripex
Za duze SS i wstawilem na hosta jakiegoś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:kuba2310
Nick:kuba2310
Imię:kuba
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: na dole
SS z panelu kar: też na dole
Ilość doświadczenia: również na dole
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań):jestem kuba bardzo
interesuje się informatyką dużo czasu spędzam przed komputerem 
poza komuterami interesuje piłką nożną i koszykówką.
Coś od siebie: przepraszam za tyle kara ale no cóż czasu nie cofniesz mam nadzieję
że to niczego nie zmieni i mnie przyjmiecie POZDRAWIAM CAŁY OUTRPG 🙂

IMG_20230219_201534.jpg

IMG_20230219_201604.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: NoeroGaming
Nick: NoeroGaming
Imię: Artur
Wiek: 16 
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
Zrzutekranu(4).thumb.png.6e9be2aaa6345912e1ce0830e7836373.png
SS z panelu kar:Zrzutekranu(5).thumb.png.93805d364493622f5d8230f599b5e0c7.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)Zrzutekranu(4).thumb.png.6e9be2aaa6345912e1ce0830e7836373.png
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Artur. Ogólnie interesuje się informatyką. Jestem z natury miłą osobą. Pomimo toksyczności innych staram się zachować się w miły sposób bo wiem, że kłócenie lub obrażanie może źle wpłynąć na opinię publiczną. Staram się zawsze szanować zdanie i opinię innych. Niestety pomimo swojego wieku nie mam mutacji, lecz mam nadzieję, iż nie będzie to stanowiło dużego problemu
Coś od siebie: Chciałbym pomóc frakcji wiem, że nie mam 30 godz, ale postaram się to jak najszybciej nadrobić.

Edytowane przez Noero Gaming
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...