Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

MUTE


handlarxbawelny.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: handlarzbawelny
UID: 2687
Serial: do mute chyba nie musze
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE):mute
Powód kary: sytuacja wygladala tak, wbilem se na serwis elegancko i zobaczylem sobie liste graczy pod tabem i zobaczylem gracza o nazwie tupac. no i ja jako prawdziwy mistrz sucharow,smieszek klasowy postanowilem napisac do niego wiadomosc pod tytulem ,, czyli ty kur**jeszcze zyjesz tak ?" no i wszystko git gracz sam sie zasmial i udostepnil moja wiadomosc na czacie ogolnym z dopiskiem ,, dobry ziomek" i kazdy sie smial ALE pojawil kopacka ktory niestety za to strzelil mi taktycznego muta na 3 dni za niby CBK w strone gracza kiedy kazdy wiedzial, ze ten tekst nie byl rzucony do niego zeby go urazic, tylko w celach humorstycznych 
Nick członka administracji nadającego karę: kopacka
Data nadania kary: 13.02.2023
Data zakończenia kary: 16.02.2023
Wyjaśnienie: na jak juz mowilem u gory, tekst tego gracza nie urazil i byl rzucony w celach humorstycznych wiec nie rozumiem dlaczego bylo to uznane za CBK w strone gracza
Coś od siebie: pozdrawiam pana kopacke boto chyba dobrze ze nawet na takie akcje reaguje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...