Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

BAN Bary07 prośba o zdjęcie kary, ukarany przez LegendaryManV8


.miseee

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Bary07
UID: 1851
Serial: 5E241FF055F73DB0737D0B18BA60C153
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: Łamanie regulaminu DM//Dowód Podesłany
Nick członka administracji nadającego karę: @LegendaryManV8
Data nadania kary: 15.02.2023 21:35
Data zakończenia kary: 01.03.2023 21:35
Wyjaśnienie: No zabiłem go bw po bw. Rykoszetem dostał, bo zaczęli go podnosić po tym jak zacząłem strzelać. Jak bym nie zginął tylko bym ich zabił i by powiedzieli, że zrobiłem bw po bw to bym go podniósł i przeprosił.
Coś od siebie: W mojej opinii nie zasłużona kara, ponieważ ja jako pierwszy zacząłem strzelać, a dopiero po chwili (około 1 sek) oni zaczęli go podnosić. Liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji. Pozdrawiam MDC.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bary07 nie żeby coś ale z tego co się dowiedziałem to dnia 15.02.2023 jeszcze raz złamałeś regulamin i to w mojej opinii o wiele poważniej, wiedziałeś, że polecisz na bana, więc w mojej opinii być może pod wpływem emocji wykorzystałeś swoją rangę do tego by utrudnić grę innym, a mianowicie kiedy moich dwóch kolegów z org robiło kontener o godzinie 01:00 ty byłeś na służbie jako support, latałeś w okolicy kontenerów na jetpacku i oczywiście nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to, że około godziny 01:17 (czyli około 3 minuty przed zamknięciem się kontenera) zszedłeś ze służby i znikąd pojawiłeś się na kontenerach już jako normalny gracz, zabiłeś moich dwóch kolegów, zlootowałeś ich i po całej szybkiej akcji z tego co mi wiadomo znowu wszedłeś na służbę, nie mam na to dowodów, nawet nie wiem czy można to zauważyć w logach, ale chciałbym Ci tylko powiedzieć, że jeżeli to prawda, to takie zachowanie nie jest odpowiednie, zwłaszcza jeżeli jesteś supportem, częścią administracji, wykorzystywanie swojej rangi w taki sposób nie jest odpowiednie, nie chcę się z tobą tu kłócić, tylko może przemyśl sobie tę sytuację i zastanów się czy takie zachowanie jest godne twojej osoby.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, dlaczego wypowiadasz się w apelce bez upoważnienia. Po drugie to dla twojej wiedzy z duty administratora zszedłem wówczas około godziny 0:55-1:00, a na kontenerach byłem około godziny 1:03 i zobaczyłem ze ktoś tam jest i czekałem na odpowiedni moment aż do 1:17 kiedy to ich zabiłem. Ja również nagrania na to nie mam bo nie spodziewałem się, że bedziecie mieli problem o takie coś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja wypowiadam się w apelce bez upoważnienia? Mógłbym odbić piłeczkę i spytać czemu ty udostępniasz logi bez upoważnienia, mogę zostać ukarany, nie ma problemu, co do twojej drugiej sprawy, nie wiem w jakim celu miałbym naruszać regulamin pisania apelacji jeżeli nic by się nie stało, nie pisałbym tu gdyby nic nie zaszło, nikt nie miałby problemu gdyby było tak jak ty napisałeś powyżej, nie odniosłeś się do tego, że latałeś na jetpacku, może się komuś z nas się przewidziało, nie mam też wątpliwości co do tego czy moi koledzy znają się na zegarku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewności mieć nie mogę i jak, bo tak jak to było w tej sytuacji bw po bw nie było celowe, a przypadkowe i nie wiem czy w przyszłości podobna sytuacja (czyt. nie zamierzone bw po bw) nie wydarzy się ponownie. Mogę obiecać, że specjalnie nie zrobię nikomu bw po bw. A odnosząc się jeszcze do wypowiedzi Okikoska na jetpacku nie latałem, pewnie się wam przewidziało ze względu na dosyć późną godzinę. Mogła być też sytuacja, że jak zaglądałem do kontenera to zbyt się wychyliłem i wtedy mógł ktoś mnie zobaczyć (co najprawdopodobniej się stało, ponieważ jedna z osób z konteneru wybiegła i zaczęła oddawać w nie wiadomą mi stronę strzały).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...