Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na MarsjaneK


chomykko

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: stasiuu
Nick osoby oskarżonej: MarsjaneK

Sytuacja wyglądała następująco: Wiadomo jest to gierka powinno się tutaj bawić i śmieszkować bo o to w tym wszystkim chodzi. Razem w dwoma kumplami kręciliśmy sobie "beke" na czacie pisząc wyrazy specjalnie z błędami ortograficznymi, dołączył się do nas jeden z graczy i zaczął również pisać w taki sam sposób co my, padło zdanie coś z mostem z jego strony. Ja odpisałem do niego dokładnie tak "twój stary siedzi pod mostem nie pamientasz" i dostałem po 2/3 minutach muta na godzine z powodu "wjeżdżanie na rodziców" nie spodziewałem się ze strony waszego administratora takiego czegoś, że weźmie to na serio i dostane od buta muta na godzine za takie coś xD. W każdym razie polecam jednak ustawić ograniczenie wiekowe przy rekrutacji do administracji bo nigdy nie spotkałem się z taką sytuacją, żeby dostać muta za robienie funu na czacie. Jeśli chcecie, żeby ten serwer postał dłużej niż tylko do wakacji, a patrząc na to jak jest wykonany na pewno tak będzie, o ile nie będzie w administracji takich koleżków jak MarsjaneK bo to jest jakiś żart, że gość do mnie jeszcze wyskakuje z tekstem, żebym złożył apelacje, a mój kolega bardzo dobrze i zwięźle mu wytłumaczył, że nikogo tym nie uraziłem ani tym bardziej nie było to wyzywanie tylko kręcenie "beki"

Edytowane przez V1r00z
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreciłeś sobie "beke" z kolegami spoko rozumiem jeśli wchodzisz na rodziców to nie jest normalne jeszcze że nie napisałeś to z błędami tylko normalnie "twój stary siedzi pod mostem nie pamietasz" czyli można odebrać to inaczej,  moim zdaniem żartuje się w inny sposób nie tekstami na rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręciłem sobie "bekę" dołaczył się do tego inny gracz do którego napisałem to z błędem ortograficznym "pamientasz". Po drugie gościu nie miał żadnego problemu o to i  dalej kręcił żart tylko ty jesteś na tyle sprytny, żeby odebrać to jako celowe wyzywanie, nawet nie było w tym żadnego wyzwiska i po tym mucie było można zauważyć, że nie wiesz co to jest sarkazm, NIe nadajesz się na administratora skoro nie umiesz odróżnić sarkazmu od nornalnego zdania bo będziesz mutował ludzi bez powodu tak samo jak zrobiłeś to w tej sytuacji. Tyle w temacie, nie nadajesz się na administratora. Już nie nawet nie mówiąc o tym, że najpierw jeśli byłaby to sytuacja celowa powinieneś dać ostrzeżenie a nie od buta mutować. Jesteś jedyną osobą która to tak odebrała. Po całej tej sytuacji jeszcze dostałeś od mojego kolegi wyjaśnienia, że pisaliśmy wszystko co tam było dla beki, a ty do mnie mówisz, żebym poszedł napisać apelacje, Żałosne, tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie potrafisz odróżnić sytuacji  prawdziwego wyzwiska w stronę drugiej osoby, a "rzuceniem" żartu, tym samym pokazujesz, że nie potrafisz prawidłowo ocenić sytuacji tym samym nie powinieneś nigdy znaleźć się na tej funkcji. Bardzo dobrze było można wywnioskować, że gracz się przyłącza do tej "karuzeli", która była przez nas rozpoczęta i zaczął do nas pisać w ten sam sposób. 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóz nie, nie dostałem reporta ale napisał mi inny członek administracji co napisałeś i powiedział żebym ci dał kare mute, Jeszcze wypowiadając się na temat  "W każdym razie polecam jednak ustawić ograniczenie wiekowe przy rekrutacji do administracji"  jeśli oceniasz po wieku kto jaki ma wiek no to fajnie masz dla mnie to są tylko liczby i nie zmieniają nic, mam taki wiek jaki mam jestem rozsądną osobą i na swój wiek opanowuje co robię i przemyślam za co daje osobą kare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[2022-07-27 12:58:36] [Output] : [4] Logan99 → [10] MarsjaneK: Daj mute id 30 za wjazd na rodzicow

[2022-07-27 12:59:13] [Output] : [10] MarsjaneK → [4] Logan99: no to daj? jaki masz problem

[2022-07-27 12:59:20] [Output] : [10] MarsjaneK → [4] Logan99: masz takie same uprawnienia jak ja

[2022-07-27 12:59:34] [Output] : [4] Logan99 → [10] MarsjaneK: ale jestem na sluzbie frakcyjnej

Dołączam tutaj te logi żeby nie było.

"Jeszcze edytując moge powiedzieć że godziny w logach mogą być inne niż były bo mam na kompie złą godzine"

Edytowane przez MarsjaneK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[2022-07-27 12:58:45] [Output] : [10] MarsjaneK → [4] Logan99: dowody?

[2022-07-27 12:59:03] [Output] : [4] Logan99 → [10] MarsjaneK: supporta pytasz o dowody?

Jeśli nie wiedziałem co dokładnie napisałeś, jak się spytałem żeby dał dowody żeby sprawdzić co dokładnie jest napisane bo nie zawsze patrze na chat jak jestem zajęty to nie dostałem ich tylko oto taką wiadomość na /pm  "[2022-07-27 12:59:03] [Output] : [4] Logan99 → [10] MarsjaneK: supporta pytasz o dowody?"

Edytowane przez MarsjaneK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...