Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Odrzucona] Propozycja ożywienie biura szeryfa


polskijunge

Rekomendowane odpowiedzi

UID: 10499
Dlaczego mamy ją wprowadzić?: Z serwera zniknęła frakcja SASD, zostało tylko SAPD które ustawia cały monopol frakcji z mundurkami i kajdankami. Frakcja dodawała ciekawości niebieskim temu serwerowi.
Dokładny opis propozycji: I tu zaczyna się najciekawsza część tego tematu, nie bez powodu daje ten pomysł. Jak wiemy na serwerze jest aktywne już tylko SAPD. Z jednej strony może i tak jest lepiej, mniej podmianek i skryptu na serwer, ale. I tu zaczyna się "ale", z ponownym powrotem frakcji SASD więcej ludzi miało by szanse być w frakcji na tym serwerze. Pytacie się jak ? Już tłumacze: Jeżeli na serwerze jest tylko SAPD to jej pracownicy są postawieni większym wymaganiom co do wyrobu normy minutowej na tydzień. Normy której niektórzy ludzie mający pracę i inne obowiązki nie są w stanie wyrobić. Biuro szeryfa mogło by mieć mniejsze wymagania co do normy minutowej.  EDIT: Frakcja doda więcej fun'u w frakcjach. SASD mogłoby dodać więcej RP dla graczy jaki i innych frakcji na serwerze na przykład przez Bomb Squad albo Riot Unit. Gracze mogliby organizować RP demonstracje albo ataki bombowe na które zjeżdżałyby się wszystkie frakcje włącznie z SASD. 
Co by wniosło to do rozgrywki: Z powrotem SASD zginął by monopol SAPD i więcej ludzi miało by szanse być w frakcji na serwerze. EDIT: Do tego więcej graczy i RP. A co najważniejsze to ciekawość serwera. No bo w końcu jaki serwer posiada 2 frakcje policyjne ? 😄 

EDIT: 

Na myśl przyszło mi jeszcze pare rzeczy które mogłyby się znajdować w SASD: 

Corrections unit- Jednostka która zajmowałaby się transportem zatrzymanych na więzienie. Była by to jednostka która przejmowałaby zatrzymanych od SAPD i wiozłaby 
ich do wiezenienia. Pilnowaliby także porządku w samym więznieniu tak aby nikt nie bral niedozwolonych substancji ani nimi nie handlował. 
Plusem dla graczy byłaby możliwość odegrania ucieczki z konwoju albo transportera.

DU-Drug Unit- Grupa do walki z dilerami i handlem narkotyków na serwerze.

Bomb Squad- Specjalnie przeszkolona jenostka do rozbrajania bomb i ładunków wybuchowych.

Marine patrol unit- Jednostka patrolująca morskie zakątki LS. Ta grupa strzegłaby porządku na wodzie. (ogarneliby złodzieji kutrów xD)

Riot unit- Grupa zajmująca się zamieszkami i zgrupowaniami ludzi.
 

Edytowane przez Polski_Junge
  • Lubię to 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 19.02.2023 o 17:51, Polski_Junge napisał:

UID: 10499
Dlaczego mamy ją wprowadzić?: Z serwera zniknęła frakcja SASD, zostało tylko SAPD które ustawia cały monopol frakcji z mundurkami i kajdankami. Frakcja dodawała ciekawości niebieskim temu serwerowi.
Dokładny opis propozycji: I tu zaczyna się najciekawsza część tego tematu, nie bez powodu daje ten pomysł. Jak wiemy na serwerze jest aktywne już tylko SAPD. Z jednej strony może i tak jest lepiej, mniej podmianek i skryptu na serwer, ale. I tu zaczyna się "ale", z ponownym powrotem frakcji SASD więcej ludzi miało by szanse być w frakcji na tym serwerze. Pytacie się jak ? Już tłumacze: Jeżeli na serwerze jest tylko SAPD to jej pracownicy są postawieni większym wymaganiom co do wyrobu normy minutowej na tydzień. Normy której niektórzy ludzie mający pracę i inne obowiązki nie są w stanie wyrobić. Biuro szeryfa mogło by mieć mniejsze wymagania co do normy minutowej.  EDIT: Frakcja doda więcej fun'u w frakcjach. SASD mogłoby dodać więcej RP dla graczy jaki i innych frakcji na serwerze na przykład przez Bomb Squad albo Riot Unit. Gracze mogliby organizować RP demonstracje albo ataki bombowe na które zjeżdżałyby się wszystkie frakcje włącznie z SASD. 
Co by wniosło to do rozgrywki: Z powrotem SASD zginął by monopol SAPD i więcej ludzi miało by szanse być w frakcji na serwerze. EDIT: Do tego więcej graczy i RP. A co najważniejsze to ciekawość serwera. No bo w końcu jaki serwer posiada 2 frakcje policyjne ? 😄 

EDIT: 

Na myśl przyszło mi jeszcze pare rzeczy które mogłyby się znajdować w SASD: 

Corrections unit- Jednostka która zajmowałaby się transportem zatrzymanych na więzienie. Była by to jednostka która przejmowałaby zatrzymanych od SAPD i wiozłaby 
ich do wiezenienia. Pilnowaliby także porządku w samym więznieniu tak aby nikt nie bral niedozwolonych substancji ani nimi nie handlował. 
Plusem dla graczy byłaby możliwość odegrania ucieczki z konwoju albo transportera.

DU-Drug Unit- Grupa do walki z dilerami i handlem narkotyków na serwerze.

Bomb Squad- Specjalnie przeszkolona jenostka do rozbrajania bomb i ładunków wybuchowych.

Marine patrol unit- Jednostka patrolująca morskie zakątki LS. Ta grupa strzegłaby porządku na wodzie. (ogarneliby złodzieji kutrów xD)

Riot unit- Grupa zajmująca się zamieszkami i zgrupowaniami ludzi.
 

Jeśli chodzi o unity to tym raczej by zarządził lider, reszta jak najbardziej na tak! 

 

Edytowane przez kocrskater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kocrskater napisał:

Jeśli chodzi o unity to tym raczej by zarządził lider, reszta jak najbardziej na tak! 

 

Nie bez powodu wpisuje Unity. Jeśli frakcja ma wrócić na serwer to ma coś nowego oferować. Nie chce tu uniżać kogokolwiek ale dam sobie ręke uciąć że inni nie wpadliby na to aby dodać tej frakcji np grupę Corrections która by naprawdę była za tym aby tą frakcje odnowić. Nie po to staram się tym tematem aby SASD wróciło na serwer i było drugimi SAPD'ami patrolującymi w kółko Doherty.

Można by było też do SASD'ów dodać jednostkę graniczną która robiła by kontrole na autostradzie i trzepała pojazdy graczy. Win win dla obydwóch stron. Frakcja ma unikatowość i fajne rzeczy do roboty a gracze urozmaicenie + RP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.02.2023 o 17:51, Polski_Junge napisał:

UID: 10499
Dlaczego mamy ją wprowadzić?: Z serwera zniknęła frakcja SASD, zostało tylko SAPD które ustawia cały monopol frakcji z mundurkami i kajdankami. Frakcja dodawała ciekawości niebieskim temu serwerowi.
Dokładny opis propozycji: I tu zaczyna się najciekawsza część tego tematu, nie bez powodu daje ten pomysł. Jak wiemy na serwerze jest aktywne już tylko SAPD. Z jednej strony może i tak jest lepiej, mniej podmianek i skryptu na serwer, ale. I tu zaczyna się "ale", z ponownym powrotem frakcji SASD więcej ludzi miało by szanse być w frakcji na tym serwerze. Pytacie się jak ? Już tłumacze: Jeżeli na serwerze jest tylko SAPD to jej pracownicy są postawieni większym wymaganiom co do wyrobu normy minutowej na tydzień. Normy której niektórzy ludzie mający pracę i inne obowiązki nie są w stanie wyrobić. Biuro szeryfa mogło by mieć mniejsze wymagania co do normy minutowej.  EDIT: Frakcja doda więcej fun'u w frakcjach. SASD mogłoby dodać więcej RP dla graczy jaki i innych frakcji na serwerze na przykład przez Bomb Squad albo Riot Unit. Gracze mogliby organizować RP demonstracje albo ataki bombowe na które zjeżdżałyby się wszystkie frakcje włącznie z SASD. 
Co by wniosło to do rozgrywki: Z powrotem SASD zginął by monopol SAPD i więcej ludzi miało by szanse być w frakcji na serwerze. EDIT: Do tego więcej graczy i RP. A co najważniejsze to ciekawość serwera. No bo w końcu jaki serwer posiada 2 frakcje policyjne ? 😄 

EDIT: 

Na myśl przyszło mi jeszcze pare rzeczy które mogłyby się znajdować w SASD: 

Corrections unit- Jednostka która zajmowałaby się transportem zatrzymanych na więzienie. Była by to jednostka która przejmowałaby zatrzymanych od SAPD i wiozłaby 
ich do wiezenienia. Pilnowaliby także porządku w samym więznieniu tak aby nikt nie bral niedozwolonych substancji ani nimi nie handlował. 
Plusem dla graczy byłaby możliwość odegrania ucieczki z konwoju albo transportera.

DU-Drug Unit- Grupa do walki z dilerami i handlem narkotyków na serwerze.

Bomb Squad- Specjalnie przeszkolona jenostka do rozbrajania bomb i ładunków wybuchowych.

Marine patrol unit- Jednostka patrolująca morskie zakątki LS. Ta grupa strzegłaby porządku na wodzie. (ogarneliby złodzieji kutrów xD)

Riot unit- Grupa zajmująca się zamieszkami i zgrupowaniami ludzi.
 

Wiesz, skoro mówisz że nie dałbyś uciąć sobie ręki to już miałbyś ucięta przy rozmowę ze mną 🙂 - możesz dawać w propozycji wszelkiego rodzaju dywizje / oddziały ale co z tego jeśli ówczesny lider który zostanie zrekrutowany tego nie wprowadzi xD?. Lider dobiera frakcje pod siebie i swoją wiedzę a nie pod propozycje. Poza tym czemu nie wspominasz o podstawowych dywizjach jak SERT, CCD, szkolenia jak AOST, ASU, MU, SEU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kocrskater napisał:

Wiesz, skoro mówisz że nie dałbyś uciąć sobie ręki to już miałbyś ucięta przy rozmowę ze mną 🙂 - możesz dawać w propozycji wszelkiego rodzaju dywizje / oddziały ale co z tego jeśli ówczesny lider który zostanie zrekrutowany tego nie wprowadzi xD?. Lider dobiera frakcje pod siebie i swoją wiedzę a nie pod propozycje. Poza tym czemu nie wspominasz o podstawowych dywizjach jak SERT, CCD, szkolenia jak AOST, ASU, MU, SEU.

1.Wspominam o unitach żeby DXT zobaczył że dodanie tej frakcji ma sens. 

2. Jeżeli ten temat się zatwierdzi i te unity w nim są to przynajmniej 1 jednostka MUSI się pojawić ponieważ tak było w propozycji. No bo skoro DXT'owi się pomysł spodoba a nowy lieder nie zrobi czegoś nowego to ta frakcja znowu zostanie wywalona do kosza albo stanie się kolejnym strażnictwem doherty.

Tak jak pisałem, jeżeli czegoś nowego się w SASD nie wprowadzi czego nie ma w SAPD to ten pomysł jest do wywalenia. 

"możesz dawać w propozycji wszelkiego rodzaju dywizje / oddziały ale co z tego jeśli ówczesny lider który zostanie zrekrutowany tego nie wprowadzi xD?"- Nie wiadomo kto byłby liderem więc tutaj nie był bym taki hop do przodu.

Edytowane przez Polski_Junge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego, jeśli nie masz wiedzy nr. LEA, działań Sheriff Office/Department oraz ich jurysdykcji, zadań itp to się nie wypowiadaj.

SERT - Special Emergency Rescue Team / grupa uderzeniowa/oddział zajmujący się wieloma zadaniami z narażeniem życia oraz wszelkimi konwojami. ( Inne działanie niż SWAT)

CCD - Civil Crimes division  zwane również GND, GU, DTU - oddział detektywistyczny zajmujemy się gangami, sprawami śledczymi etc..

Szkolenia:

SEU - Speed Enforcement Unit nic innego jak szkolenie umożliwiające poruszanie się pojazdami typu "speed" do pojazdów które wymagają szybszych aut niż zwykłych patrolowych.

 

ASU - Air Support Unit nic innego jak szkolenie umożliwiające poruszanie się statkiem powietrznym do wszelakich działań

MU - motor unit, to samo co wyższe szkolenia lecz na motocykl 

 

AOST - Advanced Officers Skills Training - szkolenie umożliwiające doszkalanie funkcjonariuszy z wszelakich materiałów na które sam możesz zdawać.

 

Chce ci drogi kolego powiedzieć że są to podstawowe oddziały i szkolenia dla SO/SD in real life oraz na każdym serwerze RP. Jeśli wyobrażasz sobie Sheriff bez tych oto oddziałów i szkoleń a za to robisz sobie śmieszne unity to nie masz żadnego pojęcia na temat działań, jurysdykcji, penal code'ow oraz zapewne nie znasz systemu cytacji US. Również pewnie nie wiesz że Sheriff Department podlega pod hrabstwo a nie pod Government.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kocrskater napisał:

Drogi kolego, jeśli nie masz wiedzy nr. LEA, działań Sheriff Office/Department oraz ich jurysdykcji, zadań itp to się nie wypowiadaj.

SERT - Special Emergency Rescue Team / grupa uderzeniowa/oddział zajmujący się wieloma zadaniami z narażeniem życia oraz wszelkimi konwojami. ( Inne działanie niż SWAT)

CCD - Civil Crimes division  zwane również GND, GU, DTU - oddział detektywistyczny zajmujemy się gangami, sprawami śledczymi etc..

Szkolenia:

SEU - Speed Enforcement Unit nic innego jak szkolenie umożliwiające poruszanie się pojazdami typu "speed" do pojazdów które wymagają szybszych aut niż zwykłych patrolowych.

 

ASU - Air Support Unit nic innego jak szkolenie umożliwiające poruszanie się statkiem powietrznym do wszelakich działań

MU - motor unit, to samo co wyższe szkolenia lecz na motocykl 

 

AOST - Advanced Officers Skills Training - szkolenie umożliwiające doszkalanie funkcjonariuszy z wszelakich materiałów na które sam możesz zdawać.

 

Chce ci drogi kolego powiedzieć że są to podstawowe oddziały i szkolenia dla SO/SD in real life oraz na każdym serwerze RP. Jeśli wyobrażasz sobie Sheriff bez tych oto oddziałów i szkoleń a za to robisz sobie śmieszne unity to nie masz żadnego pojęcia na temat działań, jurysdykcji, penal code'ow oraz zapewne nie znasz systemu cytacji US. Również pewnie nie wiesz że Sheriff Department podlega pod hrabstwo a nie pod Government.

 

Będąc szczerym to tak, nie mam o tym pojęcia. Chce frakcje w której się będzie można bawić, fajnie grać i odgrywac fajne rp z graczami. Ja rozumiem że niektórzy mają kija w dupie i muszą mieć wszystko 1 do 1 jak w prawdziwym życiu. Ale to chyba nie cel grania sobie w gierki. Jeśli masz pojęcie to można się zgadać razem i coś zrobić. Ja się staram o fun z tym pomysłem. 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Polski_Junge napisał:

Będąc szczerym to tak, nie mam o tym pojęcia. Chce frakcje w której się będzie można bawić, fajnie grać i odgrywac fajne rp z graczami. Ja rozumiem że niektórzy mają kija w dupie i muszą mieć wszystko 1 do 1 jak w prawdziwym życiu. Ale to chyba nie cel grania sobie w gierki. Jeśli masz pojęcie to można się zgadać razem i coś zrobić. Ja się staram o fun z tym pomysłem. 😉 

Po co komu frakcja która nie jest podobna do in real life tylko ma z dupy wyciągnięte unity? Jak Marine Patrol Unit xDD, stary za liderkę to ty się nie bierz bo daleko nie zajdziesz. Aczkolwiek jestem za ożywieniem biura szeryfa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kocrskater napisał:

Po co komu frakcja która nie jest podobna do in real life tylko ma z dupy wyciągnięte unity? Jak Marine Patrol Unit xDD, stary za liderkę to ty się nie bierz bo daleko nie zajdziesz. Aczkolwiek jestem za ożywieniem biura szeryfa 

Dobra jak takim tonem to proszę bardzo:

Może unity nie są jak w IRL, ale tu chodzi o ZABAWE. Jak mamy znowu mieć frakcje w której zarządzie siedzą same gbury z kijami w dupie nie mającymi życia to ten pomysł według mnie mogę usunąć. A jak ty tak się hard rp kręcisz to idz na Deva. Przychodzi się z długiego dnia w pracy/szkole do kompa popykać, chce się usiąść pośmiać z kolegami a nie żeby prowadzić 2 życie w MTA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Polski_Junge napisał:

Dobra jak takim tonem to proszę bardzo:

Może unity nie są jak w IRL, ale tu chodzi o ZABAWE. Jak mamy znowu mieć frakcje w której zarządzie siedzą same gbury z kijami w dupie nie mającymi życia to ten pomysł według mnie mogę usunąć. A jak ty tak się hard rp kręcisz to idz na Deva. Przychodzi się z długiego dnia w pracy/szkole do kompa popykać, chce się usiąść pośmiać z kolegami a nie żeby prowadzić 2 życie w MTA. 

Zabawę można mieć z poziomem xD, twój pomysł frakcji jest po to aby się że wszystkiego śmiać. A usposobienie czy frakcja ma mieć luz zależy od zarządu - nie każdy jest "gburem" mordo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kocrskater napisał:

Zabawę można mieć z poziomem xD, twój pomysł frakcji jest po to aby się że wszystkiego śmiać. A usposobienie czy frakcja ma mieć luz zależy od zarządu - nie każdy jest "gburem" mordo 

No jestem ciekaw xD Załóżmy że sobie chcecie tymi SAPDami łódki na rybaku zkontrolować, albo coś innego w tym stylu porobić, jestem pewien że zaraz sie znajdzie osoba która ci powie "nie nie masz uprawnien, nie nie wolno bo to nie realistyczne" łe łe. Ja bardzo dobrze wiem jak to wygląda.

"twój pomysł frakcji jest po to aby się że wszystkiego śmiać" w takim razie bardzo mało to zrozumiałeś, czytanie chyba tez nie za dobrze idzie. Nie mam na myśli wznowienia frakcji żeby w niej siać odwalanie czy nieprofesjonalizm. Chcę żeby przybyła frakcja która robi coś nowego, która jest na swój sposób unikatowa.

"Tak jak pisałem, jeżeli czegoś nowego się w SASD nie wprowadzi czego nie ma w SAPD to ten pomysł jest do wywalenia. "- Temu mają SASD służyć, wnieść COŚ NOWEGO na ten serwer, jeżeli nowością jest dla ciebie to, co jest wszędzie, to lipa trochę. Bo jak już pisałem, jak chcesz z tego 2 patrolowanie SF robić to lepiej nie zawracać dupy DXT'owi

Poczytaj jeszcze pare linijek jeszcze raz co chce osiągnąć:

""Poza tym czemu nie wspominasz o podstawowych dywizjach jak SERT, CCD, szkolenia jak AOST, ASU, MU, SEU."-bo podobne rzeczy ma SAPD albo są to unity które na tym serwerze by furory nie zrobily""- Nigdy nie widziałem na tym serwerze żeby SAPD robiło coś z SWAT albo  Detektywami a chyba to posiadacie nie prawda ? Po co pchać na siłę rzeczy które i tak nie są używane ? Może lepiej zrobić coś bardziej kreatywnego i wyjść z jednego tego samego schematu.

Jeszcze jedno "Po co komu frakcja która nie jest podobna do in real life tylko ma z dupy wyciągnięte unity? Jak Marine Patrol Unit xDD, stary za liderkę to ty się nie bierz bo daleko nie zajdziesz."- Oj uwierz mi że gracze bardziej cenią sobie fajną atmosferę i ciekawe nowe sposoby na granie niż najbardziej realistyczne szkolenia kody czy inne rzeczy jakie tam jeszcze sobie wymyślisz wielce profesorku(Jasne że realizm też jest potrzebny, ale kurde w pewnych granicach. Bo nie zapominaj że to gra komputerowa koleżko w którą sie gra dla zluzowania. Na przykład w ETS'ie tez jest parę rzeczy może być nierealistycznych, ale to wlaśnie czyni te grę wartą pogrania ). Widać to nawet teraz po SAMD. Co z tego że mieli realistyczne materiały szkoleniowe i wszystko takie samo jak na każdym serwerze i w prawdziwym życiu skoro nikomu się już tego nie chce robić bo to po prostu nudne i powtarzalne . Więc za ocenianie czy byłbym dobry czy nie zostawiłbym graczom 🙂

Edytowane przez Polski_Junge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...