Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] maciek  prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Kopaczka 


stachgu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: maciek
UID: Chyba 435
Serial: 627252CB85BB1489CF407F080321DF62
Typ kary: BAN
Powód kary: Łamanie REgulaminu DM(skarga na forum).//Wedelek
Nick członka administracji nadającego karę: Kopaczka
Data nadania kary: 24.02.2023
Data zakończenia kary: 27.02.2023
Wyjaśnienie: Witam Otrzymałem bana za łamanie regulaminu DM ( za bugowanie amunicji ) no zbigowałem ale typ mnie po prostu zdenerwował no to go odstrzeliłem oni też nie są świeci i dla nich noszenie snajperki i hk to jest zbugowanie XD.
Coś od siebie: Ale nie rozumiem czemu akurat ban na 3 dni za jakieś śmieszne bugowanie amunicji kiedyś było spoko a przychodzi jakaś org nowa i piszą żeby nie można tego było robić. Tak ogólnie czemu dostałem bana to nie jest nic wielkiego przecież bana za takie cos ale rozumiem minusa ale bana za cos takiego to juz jest wielka przesada. To co może jeszcze banicja za np: robienie vdm ?. Jestem aktywną osobom na OutRPG i gram tutaj od początku nowej edycji serwera i wróciłem po przerwie ale to już dawno wróciłem. Więc mam nadzieje ze otrzymam unbana ponieważ chętnie gram na tym serwie i czasami pomagam nowym graczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...