Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

BAN Straw prośba o zdjęcie kary, ukarany przez LegendaryManV8


straw1k

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Straw
UID: 10308
Serial: 87BB20948A389395483DCEA0F3084D41
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: wykorzystywanie błędów serwera
Nick członka administracji nadającego karę: LegendaryManV8
Data nadania kary: 17:15:57 27.02.2023
Data zakończenia kary: 17:15:57 29.03.2023r
Wyjaśnienie: Witam, chciałbym się odnieść do otrzymanego przeze mnie bana za "Wykorzystywanie błędów servera". Błędem, który wykorzystałem była naprawa opon w przechowalni, na moment gdy to robiłem nie miałem pojęcia, że jest to błąd serverowy i odbierałem to jako zamysł servera. Nie miałem skąd dowiedzieć się nawet, że jest to błąd, nie jest on od wczoraj, ani przedwczoraj więc jak pisałem odebrałem to jako zamysł, ponieważ nigdzie nie jest udostępniona lista błędów servera, ani nie było to ogłaszane(przynajmniej nie było odkąd zaczalem tu grac) to nie miałem zielonego pojęcia, że robie źle. Myślę, że moglibycie mi zdjąć karę lub chociaż ją skrócić, ponieważ jest to pierwsza taka sytuacja u mnie i na codzień udzielam sie na serverze, czy to pomagam innym graczom, którzy piszą jakieś pytania odnośnie pracy servera czy czegoś takiego, czy to gram w radiu OutMusic, aby graczom grało się przyjemniej przy dobrej muzyce. Mam nadzieje, że dostanę jakąś odpowiedź w tej sprawie. 
Coś od siebie: Przepraszam za to, że taka sytuacja miała miejsce, jestem w stanie zagwarantować, że do następnej takiej sytuacji nie dojdzie. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...