Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na moderatora Yukino


bierzdopyska

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  Soszkq
Nick osoby oskarżonej: Yukino
Powód napisania skargi:  Niezbyt miłe zachowanie
Godzina zdarzenia: ok 20
Dokładna data zdarzenia: 27.02.2023
Opis sytuacji: A więc tak skargę pisze z powodu niezbyt miłej opowiedzi od Moderatora jakim jest " Yukino". Wszystko zaczęło się od napisania reporta o treści "czy jest moźliwość kupna własnej łódki" ponieważ zobaczyłem na mapie pod f11 pomiędzy sf a bayside marina przechowywalnie pojazdów. Przyjął to Yukino i odrazu dał odpowiedź, że tylko wynajęcie wchodzi w grę, a więc napisałem po co w takim razie znajduję się przechowywalnia pojazdów między sf a bayside marina. Uzyskałem odpowiedź " A przeszkadza Ci?" 
Odebrałem to jako chamskie zachowanie jak i odebrałaby pewnie większość graczy uzyskując taką wiadomość zwrotną od Moderatora. Według mnie takie coś tylko zniechęca gracza do dalszej rozgrywki na serwerze. A pewnie sam własciciel tworzy tylko ten serwer dla graczy aby gra była przyjemna, serwer się jak najlepiej rozwijał oraz miał najlepszą opinię wsród społeczności MTA, lecz takie odpowiedzi tylko zniechęcają a nie zachęcają do gry. Liczę na wyciągniecie konsekwencji tego zachowania

Dowody: imadge.png.59bab5ba0c68314a15b65091063cc2c0.pngimage.png.479cbd7ae5cd2fcb492a248b8fef3a0d.png
Coś od siebie:  milego wieczorku

  • Haha 2
  • Co? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 godzin temu, hejkob napisał:

nie zeby cos ale tam jest wyspa i tam jest przechowywalnia dla aut bo jest wyspa i normalnie tam sa domki do wynajecia itd 
a z tego co wiem nie da sie kupic lodek tylko wynajac na 1h czy tam na poltorej godziny na rybaku pod mostem ( niedaleko komendy ) 

 

Chyba nadal macie zamknięte głowy i nie rozumiecie, że gracz zapytał się administracji o coś, a ta odpowiada mu z totalnym brakiem szacunku i brakiem wyrozumiałości i podejścia do gracza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...