Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Jak zarobić więcej w pracach dorywczych - budując rozgrywkę Role Play.


bodziotcz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich czytających ten poradnik. Na wstępie chciałbym powiedzieć, że nie jest to poradnik który trzeba przestrzegać, ale może polepszyć nam rozgrywkę oraz zwiększyć zarobki. 

 

Jak wiele osób na serwerze wie albo odkryło, prace dorywcze często są połączone z czasem działania z punktu A do punktu B - dzięki czemu można zarobić więcej gdy się nie śpieszymy. Ale co robić aby lepiej nam się nabijało te luki czasowe? Przedstawię wam kilka rozwiązań na przykładach które podam poniżej. 

 

Praca Kuriera

Tutaj pierwszy raz to dojrzałem. Gdy jedziemy do punku wydania pierwszej paczki zarabiamy więcej niż w tych kolejnych, ale można to zmienić tylko trzeba odpowiednio mieścić się w ramach czasowych - a dokładniej musimy dojechać na czas wydania paczki lub trochę szybciej. Wtedy gramy na czas, nie możemy wydać paczki za późno lecz też nie za szybko. Gdy pojawi nam się na żółto czas doręczenia, poczekajcie chwilę i dopiero wtedy przekażcie paczkę. Wiele osób zadaje sobie pytanie co mam robić w tym czasie, czy już mineło 40 sekund? Wiadome nie będziecie patrzeć na zegarek ale można pewnymi schematami gry role play sobie też czas zbudować. Po dam poniżej przykład jak ja to robie:

-Dojechałem pod adres i tworzę jedno osobową rozgrywkę RP np:

**Tom Harison  wychodzi z auta po czym idzie w kierunku paki samochodu w celu wyciągnięcia paczki po czym kieruje się do drzwi dostawy.**  ((budujemy to na komedzie /me))

**Tom Harison dostarczył paczke pod wskazany adres** ((budujemy to na komendzie /do))

Wtedy dopiero przekazujemy paczkę. Przez to, że musieliśmy napisać te komendy zejdzie nam z dobre kilka sekund - przez co zarobimy więcej. Jedną ważna kwestią jest nie powtarzanie tego kropka w kropkę tak samo co drzwi, ponieważ będzie to nie miły dla oka spam. 

 

Praca Tramwajarza 

Wiele osób tutaj robi coś takiego, że specjalnie pomija przystanek i  jedzie specjalnie przez całe miasto do tego przystanku aby więcej zarobić, albo stoi 5 minut przed kolejnym. A jak powiem wam, że w większości przypadków wystarczy stawać na czerwonych światłach, i nie przekraczać 20km-30km na godzinę i będziemy mieć minimum 800 dolarów za przystanek?  A jak dodacie jeszcze sobie na przystanku po wydaniu biletów jakaś komende na /me i /do - na przykład że sprzedajecie bilet klientom i dalej ruszacie w podróż - to wpadnie wam nie 800 a czasami nawet 1200. Polecam. 

Praca Kolejarza 

Tutaj przepisem jest nie lecieć pełną mocą tylko umiarkowaną prędkością. Do tego jak dorzucie znów jakąś ładną akcje na /me i /do to wypełnicie luki czasowe które budują wam pieniążki - ja średnio za przystanek mam 1000 - a gdy jeszcze bardziej zwolnię nawet ładniejsze sumy. W tym przypadku jest bardzo podobnie jak w tramwajach. 

 

Magazynier

Tutaj jest bardzo podobnie jak powyżej, oczywiście możecie tworzyć akcje na /me i /do i nie biegnąć jak na połamanie kości ale waszym maksimum będzie 200. Ale mogę dodać, że jeśli będziemy to robić szybko, to możemy szybko nabić sobie RP, ponieważ tam cyklicznie co kilka pustych cykli wpadają w końcu z dwa lub trzy cykle z doświadczeniem - tutaj to widać najbardziej. 

 

Praca Dostawca Kontenerów 

Tutaj ważna zasada nie uderzać wszystko w wokół. Zarazem tutaj też są ramy czasowe, wystarczy jechać powoli i stosować się do świateł. Nie polecam sobie skracać tras. Poleca się jechać na swoim pasie i patrzeć na miniradar czy ktoś nie jedzie, bo możemy my uważać ale ktoś inny może wjechać w nas, i wtedy nasz ładunek się popsuje przez co mniej zarobimy.

 

Może w tym poradniku dużo się się nie dowiedzieliście, ale dla nowych graczy może okazać się to bardzo przydatne na pierwszych swoich krokach. Dziękuje za przeczytanie, i serdecznie wszystkich pozdrawiam.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...