Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] NitroEZ prośba o zdjęcie kary, ukarany przez LegendaryManV8


m0nstero

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  NitroEZ
UID: 7210
Serial: 96915380B48C1E94EE8D6407AB44BF04
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE): BAN Powód kary: Wykorzystywanie Błędu Serwera Nick członka administracji nadającego karę: LegendaryManV8
Data nadania kary: 16:23  27.02.2023r.
Data zakończenia kary: 16:23  29.03.2023r.
Wyjaśnienie: O godzinie 16:20 byłem w ammunation, kupowałem ammo i miałem przebitą oponę,  pojechałem na przechowywalnie  i naprawiłem oponę,  o godzinie 16:23 dostałem bana, chciałbym przeprosić za zachowanie, chciałem móc po prostu szybciej w pełni cieszyć się jazdą a nie jechać do mechanika na doherty w SF, jak wiadomo na zwykłym mechaniku jaki jest dostępny w LS nie naprawiają się opony, przez co trzeba jechać aż do SF, wiem, że popełniłem błąd ale może przy okazji mógłbym zasugerować dodanie możliwości naprawy opon na zwykłym mechaniku ponieważ np. jazda z czterema przebitymi oponami z LS do SF może być długa i problematyczna, zdaję sobie sprawę z tego, że źle zrobiłem, obiecuję, że takie zachowanie się nie powtórzy, przepraszam za zachowanie.
 Coś od siebie: Przepraszam za zachowanie, nie powtórzy się ono więcej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...