Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ban nick danonek prośba o zdjęcie kary ukarany przez xNancio


danonek1490

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: danonek
UID: 89
Serial: 3A17437BB0ED7FE58C3C08F5C58B8293
Typ kary: BAN
Powód kary:  rozdawanie majątku 
Nick członka administracji nadającego karę:  xNancio
Data nadania kary: 03.03.2023r
Data zakończenia kary: 26.11.2025r
Wyjaśnienie: Chciałem pomóc mojej siostrze na początku gry i nie widziałem że tak nie można. 
Coś od siebie: Chciałbym za to przeprosić i nie chce mieć bana ponieważ mam już na tym serwerze dużo godzin i dużo  warte samochody. i to jest mój pierwszy ban.

Edytowane przez danonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • danonek1490 zmienił(a) tytuł na Ban nick danonek prośba o zdjęcie kary ukarany przez xNancio
17 minut temu, 0nancio napisał:

Witaj graczu!

Grając na serwerze jesteś zobowiązany do zapoznania się z regulaminem. Więc dlaczego oddawałeś pojazdy za kwoty ewidentnie nieadekwatne do wartości tych aut?

wiem chciałbym za to przprosić bardzo mi zależy granie na tym serwerze 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graczu, mianowicie zrobimy tak.

Tą apelację odrzucam natomiast napisz następną za równe dwa tygodnie tj 17.03.2023. Przyjmę ją wtedy pod jednym warunkiem. Brzmi on tak, że nie będę widział żadnych apelacji ani wiadomości na discordzie od Ciebie przez okres tych dwóch tygodni, nauczy Cię to cierpliwości i da czas na przemyślenie. Jeżeli nie zobaczę tych wiadomości i apelacji wcześniej oraz pojawi się apelacja o odbanowanie 17 marca, twoje konto zostanie odbanowane.

Zrozumiałeś i zgadzasz się na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...