Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ban Kaczor za sprzedaż auta xnacio Prośba o unbana


kaczor7171

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Kacperek 
UID: 86
Serial: DCF87F39F017F7C1BC1B16D321E1A994
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE). Ban 
Powód kary: rozdawanie majtku 
Nick członka administracji nadającego karę: xnacio 
Data nadania kary: 3.03.2023
Data zakończenia kary: gdzieś w 2025 
Wyjaśnienie: Dostałem bana za sprzedaż auta w zaniskiej cenie, tak twierdzi moderator o nicku xnacio. Nie widziałem nigdzie w regulaminie żadnego punktu odnoszącego się od cen jakie mam ustalać, wydaje mi się ze rynek jest wolny i mogę sprzedawać co chce za ile chce. Administrator twierdzi ze sprzedanie jakiego beznadziejnego auta za 5k to rozdawanie majątku, lecz tak jak mówię jest wolny rynek i nie ma określonej ceny minimalnej za pojazd 
Coś od siebie: Mam nadzieje o pozytywne rozpatrzenie sprawy oraz o degradacje lub usunięcie administratora xnacio z administracji ponieważ rozdaje bany bez powodu. Pozdrawim 

Edytowane przez Kacperek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[4] Rozdawanie majątku innym graczom w jakikolwiek sposób jest zabronione

 

Czy uważasz, że auto 343id jest warte 5k nieważne jaki nawet by to pojazd był? Pojazdy na id cechują się większymi wartościami niż normalne pojazdy, więc cena była ewidentnie nieadekwatna do wartości pojazdu, stąd ban za rozdawanie majątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • nancio. zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...