Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Prośba o zdjęcie kary, Patryk.123 ukarany przez Garnek


patryk.123

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Patryk.123
UID:  1944
Serial: A04655F9AB3FEA481677A182C272ED13
Typ kary: Ban
Powód kary:   Logout podczas zgonu na DM
Nick członka administracji nadającego karę:  Garnek
Data nadania kary: około 21:00 29.07 2022
Data zakończenia kary: 1.08 2022
Wyjaśnienie: Tak, przyznaję się po raz nie wiem który, zrobiłem tego reloga gdy gracz Absolwent mnie zabił bez podstawnie. Nie byłem na żadnej ich strefie tylko przejmowałem tę nieopodal Ganton, dlatego on mnie zastrzelił, wyszedłem  wtedy z gry. 
Coś od siebie:  Wydaje mi się że ten ban jest nie potrzebny, chłop mnie zabił bez powodu, Jego gang z naszym nie ma żadnych sprzeczek więc dlaczego to zrobił? Ja wychodząc z gry uważam że nic nie zrobiłem i tak by mnie nie mógł przeszukać bo był w przejmowanej strefie przeze mnie, a jak jest napisane w regulaminie to nie może mi nic zrobić, kłania się tu §9. punkt regulaminu organizacji przestępczych. A i ta sytuacja z tym jego kolegą którego zabiłem, dla mnie to jest bez sensu że typ stoi i zaczyna strzelać do mnie gdy jechałem na motorze, zszedłem i go zabiłem bo co miałem w takiej sytuacji zrobić? Musiałem się jakoś przed nim obronić co miałem mu pozwolić się zabić? Dla mnie to trochę nie ma sensu bo logi i logi, owszem są logi ale tylko z samych zabójstw a nie ma na przykład z oddanych strzałów, Dla mnie to się nie trzyma kupy, chłop twierdzi że nasze gangi zawsze ze sobą walczyły, nie nie walczyły, zdarzyło się tak że założyciel naszej organizacji Fidek został przez nich postrzelony gdy on tylko poszukiwał dilera. To jest dziwne że Administracja sprawdzi tylko logi, zamiast również przeczytać wszystkie odpowiedź w skardze której ten temat został poruszony, image.thumb.png.3a5079d57a57a600dddf5e01b498a1d6.png
A i ten ss, on nawiet nie rozumie co się do niego pisze przyznawałem się już nie wiem ile razy do zabójstwa jego kolegi, liczyć się powinien pierwszy ostrzał który on wyprowadził w moim kierunku bo co ja mam w takiej sytuacji zrobić? W skardze którą wkleję niżej napisał ,,Po czym kolega będąc na motorze zginał. Po prostu podjechał pod strefę motorem i zginał, ktoś go zastrzelił. On nie był na motorze tylko stał na drodze skampiony i zaczął strzelać w motocyklistę czyli w tym wypadku mnie, jadącego w stronę tej Areny, nie wiem skąd on ma takie informacje ale one są fałszywe w 100%. I ostatnie Dlaczego jego kolega się nie wypowie skoro jest poruszany tutaj jego temat? Aha, czemu nie wkleja żadnych dowodów tylko wygaduje że to mój strzał był oddany jako pierwszy w kierunku tam tego gracza? Jeżeli ma jakiś dowód to niech wkleja śmiało on czy tam jego kolega oddający we mnie kilka strzałów. Przepraszam za te wyjście z gry po zabójstwie wyszedłem bo wiedziałem że i tak nie może mnie przeszukać, a nie wiem o co on tak naprawdę ma spine jak by mu to nic nie dało. Chciałbym by ta kara chociażby była skrócona. Sory za pisownie jeżeli gdzieś popełniłem błąd, szybko napisana apelka.
Link do tej skargi: 

 

Edytowane przez Patryk.123
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • patryk.123 zmienił(a) tytuł na [BAN] Prośba o zdjęcie kary, Patryk.123 ukarany przez Garnek
  • .garnek zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...