Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Raksooo2137 apelacja o nick RP


raksooo2137

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Raksooo2137

UID: 7720

Wiek RP: 28

Wykształcenie: mechanik/laweciarz 

Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): mężczyzna blisko 30 lat, interesuje się mechanika pojazdów oraz całkowitą motoryzacja. Wysoki szczupły i mega pracowity, szybko przywiązujący się do ludzi i bardzo dobrze się dogaduje. 

Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Gdy chłopak mający 8 lat wydarzyła się mu pewna sytuacja, chłopiec miał atrakcje przejechać się laweta(oczywiście na pasażerze). Jego ojciec był z wykształcenia jako laweciarz, mechanik. Jako syn bardzo go podziwiał i zawsze chciał być tak jak on, lecz był za młody. Gdy osiągnął 15 lat chłopak uczył się jazdy laweta, w pobliskim terenie była wola drogą której nikt nie używał, i właśnie tam chłopiec nauczył się jazdy pojazdem lecz jeszcze nie miał wtedy uprawnień do tego. Chłopiec gdy osiągnął 18 lat pojechał z ojcem na zdania prawo jazdy kategorii b czyli na pojazdy 4-kolowe. Egzaminator ze zdumieniem patrzył na chłopca, ponieważ bardzo płynnie jak i przepisowo jeździł chłopiec. Minęły 2 lata a chłopiec dostał pracę jakoś mechanik pojazdów lub laweciarz. Mężczyzna został laweciarzem i że zdumieniem kontynuował efekty swojej dobrej pracy. W wieku 25 lat dostał awans na najwyższy stopień i właśnie wtedy mężczyzna osiągnął cel który był jego marzeniem. 

Jaka jest twoja definicja RP: laweciarz, pracownik ers oraz naprawa samochody. Głównie laweciarz 

Nick RP (imie i nazwisko postaci): Mike Adams 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...