Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP


tupak_.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: CrimSon
UID:  6626
Wiek RP:  21
Wykształcenie:  średnie 
 Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Odpowiedzialność - policjantka to osoba, która zdaje sobie sprawę z wagi swojego zawodu i odpowiedzialności za bezpieczeństwo innych. Zawsze stara się wykonywać swoją pracę z najwyższym poziomem zaangażowania i staranności. Determinacja - policjantka w  musi być zdeterminowana i odważna w podejmowaniu działań, szczególnie w przypadku poważnych przestępstw. Jest gotowa działać w obronie innych i wykorzystać swoje umiejętności, aby złapać przestępców.

Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Urodziła się w Los Santos w rodzinie ojca policjanta i matki nauczycielki. Od najmłodszych lat była zafascynowana pracą swojego ojca i wiedziała, że chce pójść w jego ślady. Po ukończeniu szkoły średniej, Nanako wstąpiła do Akademii Policyjnej, gdzie przeszła intensywny program szkoleniowy i zdobyła podstawową wiedzę i umiejętności potrzebne do pracy w policji. Po ukończeniu Akademii, Nanako została przydzielona do dzielnicy Hollywood w Los Santos, gdzie pracowała jako patrolująca oficerka. Przez kilka lat zdobywała doświadczenie w patrolowaniu ulic, interweniowaniu w przypadkach przemocy domowej i przestępstw drogowych, a także uczestniczyła w prowadzeniu dochodzeń kryminalnych. W końcu zdecydowała się wrócić do  policji i starała się  o pracę  w jednym z najlepszych oddziałów policji w mieście. Po przejściu skomplikowanego procesu rekrutacji, Nanako została przyjęta do jednostki m zajmującej się zwalczaniem zorganizowanej przestępczości . Teraz Nanako jest jednym z najlepszych oficerów w swojej jednostce i wykorzystuje swoje doświadczenie i umiejętności , aby walczyć z przestępczością i dbać o bezpieczeństwo mieszkańców 

Jaka jest twoja definicja RP:   Dobra zabawa , Odgrywanie prawdziwego życia 
Nick RP (imie i nazwisko postaci):   Nanako Yoshimura 

Edytowane przez CrimSon
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...