Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

ban nadany przez xerio


ciastekk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  UID:866  Serial:058FBC630AB2F79E846F80D17DBCEFB4  Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE)  ban 3 dni Powód kary: puszczanie muzyki  z przesterami  Nick członka administracji nadającego karę: xerio Data nadania  kary: 31.07 Data zakończenia kary:3.08  Wyjaśnienie: kolega chcial zebym puscil mu muzyke i puscilem a koledzy do ktorych podszedlem zalatwili mi muta prowokacja wienc chcialem sie odegrac.  Coś od siebie:chcialbym przeprosic za moje zachowanie nie bede juz tak robil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, xerio napisał:

Jaką mam pewność że sytuacja się nie powtórzy?

usune bomboxa

 

 

Godzinę temu, Ciastekk napisał:

Nick na serwerze:  UID:866  Serial:058FBC630AB2F79E846F80D17DBCEFB4  Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE)  ban 3 dni Powód kary: puszczanie muzyki  z przesterami  Nick członka administracji nadającego karę: xerio Data nadania  kary: 31.07 Data zakończenia kary:3.08  Wyjaśnienie: kolega chcial zebym puscil mu muzyke i puscilem a koledzy do ktorych podszedlem zalatwili mi muta prowokacja wienc chcialem sie odegrac.  Coś od siebie:chcialbym przeprosic za moje zachowanie nie bede juz tak robil.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...