Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Spidus_exe Apelacja o nick podczas statusu RP


Spiduś.exe

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Spidus_exe

UID:  366

Wiek RP:  24

Wykształcenie: Wyższe. 

Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Victoria jest to młoda, szczupła kobieta w długich blond włosach, niebieskich oczach, która po ukończeniu studiów wyższych wstąpiła, w szeregi straży pożarnej na stopień Młodszego Aspiranta po kilku dobrych miesiącach służby postanowiła, przez braki w kadrze aplikować na korpus oficerski po ciężkiej pracy starania się uzyskała stopień Młodszego Brygadiera, gdzie zasiliła w jednostce siłę kobiecą na zarządzie. Gdzie dzięki temu posiada wiele dyplomatów i za wkład w swoje miasto otrzymała oznakę Medalu honorowego.

Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Victoria Evans urodzona 28.05.1998 roku w miasteczku Dillmore położonym na północny-zachód od Los Santos w rodzinie Ojca policjanta, Matki Strażaczki, oraz babci lekarki. Od dziecka była zafascynowana pracą mamy, gdzie po szkole spędzała swój wieczór w pobliskiej jednostce na obrzeżach miasteczka. Po ukończeniu

 

Czteroletniej szkoły średniej, tak zwanej high school, postanowiła zrobić wszystko, aby być tak jak jej mama, gdzie między innymi poszła na studia wyższe do miasta Los Santos. Po skończeniu studiów złożyła papiery do systemu rekrutacyjnego Fire Departament, tuż po złożeniu CV odezwała się jednostka ratowniczo-gaśnicza nr 1 w mieście Las Venturs. Victoria porzuciła wszystko i udała się do tamtejszej jednostki, gdzie została dotąd i nie ma zamiaru nigdzie się wybierać. Oprócz zamiłowania do Straży Pożarnej również uwielbia motoryzacje, czy siatkówkę, gdzie w wolnej chwili stara się wykonywać te czynności. Młoda panna Evans ma zamiar sprowadzić swoją rodzinę do tutejszego miasta i zapewnić im najlepsze warunki za podziękowanie im.

 

Jaka jest twoja definicja RP: Jest to wcielanie się w wirtualny charakter w świecie San Andreas oraz jego kreacja. RP to niaczej RolePlay jak samo nam mówi odgrywanie ról. 

Nick RP (imie i nazwisko postaci): Victoria Evans

Edytowane przez Spiduś.exe
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...