Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Rekrutacja do San Andreas Transport Corporation


xerio77

Rekomendowane odpowiedzi

Login:

bodziotcz
 

Nick:

bodziotcz 
 

Imię:

Bogdan
 

Wiek:

26
 

Czy posiadasz sprawny mikrofon?:

Tak
 

Ilość przegranych godzin na serwerze:(SS z F5)

Poniżej 
 

SS z panelu kar:

Poniżej 
 

Ilość doświadczenia: (SS z F5)

Poniżej 
 

Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań):

Zaczne od tego, że jestem osobą pełną nowych pomysłów. Następnie mogę powiedzieć, że uwielbiam dobra rozgrywkę Role Play na wysokim poziomie. Na pewno jestem osobą która uwielbia dobry humor lecz bez przesady. Nigdy nie odmawiam czasochłonnych zadań które przynoszą ciekawe i dobre rezultaty. W kilku słowach można mnie opisać jako pełen Energi, Zabawny oraz pewny w tym co robię. 


Coś od siebie:

Na pewno nikt nie pożałuję wybrania akurat mnie, ponieważ zawsze daje z siebie tym zwane sto procent. Chciałbym dodać, też że uwielbiam klimat rozgrywki panującej w tej frakcji. Reasumując powiem, że możemy stworzyć razem świetną drużynę. 

ss3.thumb.png.8c46049b4485ac911c47715c38864caf.pngss2.thumb.png.387c6e8b46006fe646b287343dc0c122.pngss1.thumb.png.57a3524bd9c8f77d46f71b482ef13a0e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: AerosGG
Nick: AerosGG
Imię: Piotrek
Wiek: 17 
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak 
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.thumb.png.03f3c181dc049f0341eb685315b4c19d.png
SS z panelu kar:

 image.thumb.png.939fd2fcf184a89ddc729ed01c8955b1.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) Ilośc Rp widoczna na SS z potwierdzeniem godzin na serwerze
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Cześć, nazywam sie Piotrek urodziłem sie w Wegrowie w województwie Mazowieckim. gram w MTA od 2019-2020 roku. Uczęszczam do szkoły branżowej na profilu mechanik pojazdów samochodowych. Moje główne zainteresowania to motoryzacja, granie i wychodzenie ze znajomymi. Jestem kreatywnym i inteligetnym chłopakiem który napewno by wniósł na serwer miłą rozgrywke 
Coś od siebie: Składam podanie na SATC ponieważ lubie jeździć przepisowo autami i interakcje z innymi graczami czyli jakbym rozwoził ludzi mogłbym rozmawiać z nimi o byle czym np. jak dzień mija, jakie mają plany na dziś itd.  

                                                                                                                                                                             Z Góry Dziękuje Za Rozpatrzenie Mojego Podania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:Drutozz
Nick:Drutozz
Imię:Bartłomiej
Wiek:15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.thumb.png.40025ddf5f4ee43081bfac9f45e8e9dc.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.cf8c1d8c0397d8f602dc989adea6cfad.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.thumb.png.137047cd758057d6a0f029fc8e289eb5.png
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań):Cześć, nazywam się Bartłomiej. Uczęszczam do pierwszej klasy liceum w Łodzi. Interesuję się informatyką oraz motoryzacją. jestem konsenkwentny, miły oraz cierpliwy. Lubię na codzień pograć  w mta a moja znajomość mapy po 4latach grania nie jest najmniejsza.
Coś od siebie: Mam nadzieję, że pozytywnie mnie odbierzecie, z góry dziękuję za szansę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Gameros
Nick: Gameros
Imię: Patryk
Wiek: 16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: https://imgur.com/a/FfZVJrZ
SS z panelu kar: https://imgur.com/a/sDLKzLH ta najwyżej kara od black tea To była pomyłka (ps dostałem jescze od fenixa Warna za słowa nie wiem czemu nie chce mi się zrobić ss więc dopisuje mam nadzieje że przejdzie)
Ilość doświadczenia:https://imgur.com/a/FfZVJrZ
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Patryk mam 16 lat jestem chłopakiem, który interesuje się cukiernictwem, komputerami oraz elektroniką. Obecnie uczęszczam do ósmej klasy podstawówki. Moją pasją jest tworzenie różnego rodzaju deserów i wypieków, a w przyszłości marze  o zostaniu zawodowym cukiernikiem.  bardzo lubię poznawać tajniki technologii i zastosowań elektroniki, co daje mi nie tylko przyjemność, ale również rozwija moje zainteresowania naukowe. W wolnym czasie trenuje, co pozwala mi utrzymać dobrą formę fizyczną. Jestem osoba dość miłą, która stara się realizować swoje cele i pasje, a jednocześnie rozwijać swoje umiejętności i zdolności
Coś od siebie: Życzę każdemu powodzenia

Edytowane przez der Deutsche
Warn od fenixa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Th3Stary
Nick: Th3Stary
Imię: Mateusz
Wiek: 16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak 
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.png.333714c0ba2065115d9002fcdf2bae14.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.e47c7cc55f539228ec248cf713e0853d.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.png.0631e19cc27181d785719244d022a727.png
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Witam,  nazywam się Mateusz  Moje zainteresowanie to piłka nożna siatkówka oraz inne kozackie rzeczy w Gta sa oraz Mta gram w 3-4 lata jestem osobą miło nastawioną oraz nie obrażam innych  . Jestem osobą aktywną na serverku OUTRPG ostatnio trochę miej ponieważ mam dużo spraw . Na serverku spędzam od 3-6 godzin jest do bardzo dużo  oraz jak będzie  trzeba to postaram się więcej spędzać  czasu na severku . Myślę że się nadaje ponieważ znam prawie cała mapę Gta sa  oraz Bardzo dobrze kieruje pojazdy . Miało być 5 ale jest 4 po opisałem się w 4 zdaniach . Pozdrawiam Miło 
Coś od siebie: Liczę na dostanie się do Frakcji . Pozdrawiam Miło 

Edytowane przez Th3Stary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Joltik215
Nick: Joltik215
Imię:Cyprian
Wiek:16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.png.48cf6c49df6fd689951ef39b7dec5e10.png
SS z panelu kar:image.png.0e0cd72024d5f635d0e7a2c3cd9d9d7d.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) Jest w ss gdzie mam przegrane godziny 😛 
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań):Jestem Cypriam mam 16 lat ( za 3 mies mam 17 hah). Pochodze z woj łódzkiego, Gram w Mta od 2 lat a na serverze out rpg od długiego czasu bo mam uid 118 więc jestem dużo warty bo mam niskie id XD. Lubie sporty ekstremalne czyli street na bmx albo na Rower full. Zainteresowało mnie w bycie w frakcji tsa bo to wsumie ciekawa praca, bo pomagasz innym czasami nowym graczom dostać sie na różne lokacje na mapie. Ale i tak nie ma co mówić o mnie dużo jestem zwykłym nastolatkiem grającym na komputerze i który potyka sie ze znajomymi.

Coś od siebie: Pozdrawiam wszystkich z 18 steat gang Choć ta organizacja upadła ale co tam pozdrawiam wszystkich z tej organizacji ❤️
a i lubie ciepłe flaczki u babci ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:Xen0n
Nick: Xen0n
Imię: Maciej
Wiek: 18
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Nie
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5):  https://imgur.com/a/XzybDnO
SS z panelu kar: https://imgur.com/a/68keVj8
Ilość doświadczenia: (SS z F5): https://imgur.com/a/XzybDnO
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań):  Mam na imię Maciej. Mieszkam w Województwie Wielkopolskim, Mi się interesuje Gry i Pilka Nożna oraz samochodowe,  Jestem miły i pomagam każdemu. Jak byłem w TAXI na innym serwerze to dużo odwiozłem ich wszędzie lubię bardzo jeżdzić samochodem.
Coś od siebie: Mam nadzieję że będę u wasze Seregi. Pozdrawiam SATC 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Kayle
Nick: Kayle
Imię: Karol
Wiek: 17
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
SS z panelu kar: (kara z maja 2022)

 image.thumb.png.b299b0c35cdb0e68bb9408d90554e01b.pngimage.thumb.png.5982e8e271ebaa3a29f818cd8dcd152f.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) 927
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Jestem Karol, mam 17 lat, gram w MTA od 9 roku życia. Interesuję się motoryzacja od kiedy pamiętam, komputerami oraz wychodzeniem z przyjaciółmi. Lubię grać w gierki głównie MTA, CS:GO oraz czasami dla beki w roblox z ekipą. Pracuję w większym wolnym czasie z znajomymi. Jestem tolerancyjny oraz miły dla innych osób.
Coś od siebie: Będę starać się jak mogę będąc na duty, dziękuję za zaakceptowanie mojego zgłoszenia (jeżeli się uda).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Boxdil
Nick: Boxdil
Imię: Konrad
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak 
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5): Dobije do 30 jutro przysięgam.
image.png.5943ac761618240c8b8d185df2301ec9.png
SS z panelu kar:image.png.b757dbe1cbded8a3b0a2dea4fd8a53b1.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5): image.png.e4af35e9f29c7aa4cdb6ba21c607f798.png
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Konrad. Pochodzę z województwa Warmińsko-Mazurskiego. Moim hobby jest rolnictwo i motoryzacja. Na ogół jestem osobą miłą, życzliwą, spokojną i opanowaną. Potrafię się dostosować do osób wyższych stopniem. Lubię grać w gry takie jak: -CSGO, -MTA, -FiFa, -Lol. Pozdrawiam.
Coś od siebie: Mam nadzieję, że się dostane. Pozdrawiam zarząd jak i członków SATC.

 

 

 

Edytowane przez S-_-z-_-e-_-f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Arnie
Nick: Arnie
Imię: Kamil
Wiek: 18 
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)  
image.png.51f28f9104c965f447cf8032460afc36.png
SS z panelu kar: image.png.5b651f62d48c47770d1d8ef7b037ede6.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) image.png.9cde037e12e400b94dd74a23402911a3.png
Coś o sobie (minimum 5 rozbudowanych zdań): Witam mam na imię Kamil , Interesuje się informatyką , motoryzacją i posiadam prawo jazdy Kat. B , Pracuje jako tester jakości pomp.
Coś od siebie: Liczę na  odpowiedz i pozdrawiam wszystkich którzy piszą rekrutacje ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...