Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Ryju, prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Vaste


ryuji_93

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Ryju
UID:  Nie sprawdzę bo mam bana.
Serial: 406296D48123B241A6EC512F7DCED3A2
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE): BAN
Powód kary: Handel majątkiem poza serwerem.
Nick członka administracji nadającego karę: Vaste
Data nadania kary: 12.03.2023
Data zakończenia kary: 05.12.2025
Wyjaśnienie: Napisał do mnie na discordzie niejaki BlackTeaa, czy jakoś tak w sprawie willi, czy jest na sprzedaż to odpowiedziałem oczywiście, żartując "Za PLN.
Hajs w grze już mnie nie interere", Po czym zostałem ukarany za próbę handlu majątkiem poza grą. Może to nie brzmi jak żart, ale tylko i wyłącznie było żartem z mojej strony. Widocznie kolega wziął sobie moje słowa do serca i doniósł na mnie do Vaste. Nie chciałem sprzedać tej willi tym bardziej, że znajduje się ona w centrum SF i poświęcona jest dla mojej organizacji.

Coś od siebie: To po prostu był głupi żart z mojej strony tak jak napisałem wyżej. Na następny raz sprecyzuje swoją odpowiedź i napiszę proste TAK lub NIE. Mam nadzieję, że moja kara zostanie zniesiona.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RyujiSprawa wygląda tak, iż chciałeś sprzedać bodajże baze na doherty obok alejki za pieniądze realne ( PLN ) - Pieniądze w grze Cię nie interesowały, gdyż żegnałes się z organizacją.
Wytlumacz mi co mogła pomyśleć osoba taka jak ja która zobaczyła wiadomość "Sprzedam ci baze za realne pieniądze bo w grze mnie nie interesują" --> Ze handlujesz poprostu na serwerze i sprzedajesz rzeczy za realne pieniądze co jest zabronione na serwerze.

Może to był żart, a może nie był i piszesz tak teraz aby dostac Unbana
Przekonaj mnie dlaczego powinienem Cie odbanować @Ryuji
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na wstępie to wcale nie chciałem jej sprzedawać tym bardziej, że ten budynek jest poświęcony mojej organizacji, a co za tym idzie, musiałem tymczasowo zmienić "Ośkę na DM, gdyż w danej chwili starałem się o organizację przestępczą", w międzyczasie na DC dostałem pytanie o zakup tej posiadłości. Żegnałem się z organizacją to fakt, ale przestępczą… "Ponieważ drugi raz moje podanie na forum zostało odrzucone, Dlatego specjalnie napisałem, że mogę sprzedać za PLN, bo byłem przygnębiony zaistniałą sytuacją. Zdaję sobie sprawę z tego, że też jestem częściowo winien za to jak nasza rozmowa przebiegła i osoba do mnie pisząca mogła tak naprawdę uwierzyć, że chcę cokolwiek sprzedać za realną walutę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to kolega dla mnie niby? Człowieka nawet nie znam, wiem tylko tyle, że był napalony na tą bazę, a nie miałem w planach tej posiadłości sprzedać i nadal nie chcę, ale wierzycie w to co jest napisane, a pisałem wyżej, że to było moje rozżalenie po tym jak mi podanie po raz drugi odrzucili o organizację przestępczą. Dalszy ciąg rozmowy z zainteresowanym kupnem... https://imgur.com/a/p38NFPi
Moje konto zostało zablokowane w trakcie rozmowy. Gdzie jest jakikolwiek dowód ze strony zgłaszającego poza słowami? Doszło do jakiejkolwiek transakcji? To był żart z mojej strony i tylko tyle, a dostałem bana za same słowa...

Edytowane przez Ryuji
Dopisanie
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#muremzadziadkiem ryju nie jest na tyle głupi żeby nie żartować z czegoś takiego to ze niektóre osoby maja kija w dupie nie oznacza ze musza brać wszystko na poważnie popisał by z nim chwile dłużej sam by się przekonał ze to co napisał było tylko głupim żartem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...