Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Moderatora Blackteea


reniczek.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Reniczek
Nick osoby oskarżonej: Blackteea
Powód napisania skargi: To juz nie pierwsza sytuacja gdzie nadużywa swoich uprawnień, ale teraz to już przesada. Chciał ze mną zagrać w kostki więc tępnął się do wiezienia gdzie byłem i przegrałem, gdzie akurat wychodzilem z wiezienia i mnie tepnal do góry i napisał ze jak nie zagram to spadne i napisałem mu, nie a on mnie puścił.
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 20:51 chyba
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 14:03:2023
Opis sytuacji: Byłem w więzieniu gdzie Blackteea do mnie tepnął abym zagrał z nim w kostki , więc zagrałem i wygrałem, po czym chciał drugi raz, zeby raczej sie odkuć. Napisałem stanowczo NIE, a on mnie tepnal poza wiezienie i dał na górę i że jak nie zagram z nim to mnie puści, po czym jak napisałem NIE to mnie puścił i nie uleczył całego zdrowia jakiego miałem i to rowniez moze byc jako nadużywanie rangi.
Dowody: image.thumb.png.fc5dc25b0c7fc58c13ffa5a1fbd81a96.pngimage.thumb.png.d88e99d7f6b5141d7faef1a70d59d927.png
Coś od siebie: pozdrawiam

  • Lubię to 1
  • Dziękuje 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Wcale nie bylo takiej sytuacji ze ja ciebie wytepalem z wiezienia tylko ty sam wyszedles. Nie powiedzialem ze cie nie puszcze. Nie było takiej sytuacji i naklamałeś w skardzie. Jezeli tak powiedzialem i faktycznie wytepalem cie za to wiezienie to poprosze o nagranie. Podkreśle jeszcze raz, Sam wyszedles z wiezienia i zaczales uciekac to cie teplem po czym cie podnioslem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwalnia to z tego ze nadużywasz rangi i to nie raz do spraw prywatnych, nie raz mnie teples z wyspy gdzieś pod swój domek aby mi pokazać go, mimo bez mojej zgody. A tutaj zrobiłeś świństwo za przeproszeniem bo miałem full HP i tak naprawdę mnie nie uleczyles, a po drugie nie powinieneś tak zrobić.

Edytowane przez Reniczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...