Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na MiecioJestem


S3VjSJA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:Frelly

Nick osoby oskarżonej:MiecioJestem

Powód napisania skargi:Oszustwo na auto

Godzina zdarzenia: <20:37>

Dokładna data zdarzenia: <31.07.2022>

Opis sytuacji:Zostałem oszukany na auto nazwa auta uranus był wyposażony w wszystko. Była umowa ze ja sprzedaje auto za 100k a on oddaje mi resztę o 22:00 i nie zobaczyłem moich pieniędzy.

Dowody:https://imgur.com/a/2M4oB7I , 

 

Coś od siebie:Prosze o szybka odpowiedź

Edytowane przez S3VjSJA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jestem MiecioJestem panowie z administracji ja wczoraj mówiłem mu że mu oddam i problem jest w tym że ja mu to oddałem. Ale on kłamie oczywiście nie mam woda ale zobaczcie w konsoli że mu oddałem on chce bym dostał bana powiem w tak nie oddałem. Mu tylko 4tys chyba to nie jest duzy problem a jeśli jest to mogę to zarobić pamiętajcie MÓJ WÓD konsola na konsoli macie pokazane ile mu dałem.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Dushepes napisał:

Witam Jestem MiecioJestem panowie z administracji ja wczoraj mówiłem mu że mu oddam i problem jest w tym że ja mu to oddałem. Ale on kłamie oczywiście nie mam woda ale zobaczcie w konsoli że mu oddałem on chce bym dostał bana powiem w tak nie oddałem. Mu tylko 4tys chyba to nie jest duzy problem a jeśli jest to mogę to zarobić pamiętajcie MÓJ WÓD konsola na konsoli macie pokazane ile mu dałem.   

I jak , oddałeś całą kasę?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...