Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Wniosek o zdjęcie bana Mariusz123/bartek9925 ukarany przez Kviatkovsky


mariusz123123

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: bartek9925
UID: 57
Serial:  Jak bede na kompie podam
Typ kary: BAN
Powód kary:  Obraza frakcji 
Nick członka administracji nadającego karę:  @Kviatkovsky
Data nadania kary:  17 marca
Data zakończenia kary:  999d
Wyjaśnienie:  Dostałem prawko na G1 z tego co pamietam za coś czego nie zrobiłem specjalnie i się troszkę zdenerwowałem i rozładowałem gniew na fukncjonariuszach pomocy drogowej którzy się ze mnie smiali
Coś od siebie:  Bardzo bym prosil o zdjęcie kary ponieważ nie mam obecnie gdzie grać wiem że mam trochę za uszami lecz proszę mnie nie skreslać postaram się zmienić następnym razem spokojnie odczekam karę bez bulwersowania się i bardzo za to przepraszam administracja i funkcjonariuszy SARA w szczególnosci @Kopacka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi graczu mam pomysł na twoją pokutę. Jako iż kara jest na 999 dni wychodzę ci na przeciw z możliwością dostania unbana. Jedyne co musisz zrobić to napisać 999 razy (jedno zdanie za jeden dzień) ręcznie na kartce wraz z numeracją każdego zdania --> '' Przepraszam Graczy jak i Administrację OutRPG, obiecuje poprawę swojego zachowania oraz obiecuje, że podobne sytuacje nigdy już nie będą miały miejsca ".

 

Przykład jak to ma wyglądać (oczywiście raz jeszcze podkreślam ma to być napisane ręcznie na kartce/kartkach papieru):

1. Przepraszam Graczy jak i Administrację OutRPG, obiecuje poprawę swojego zachowania oraz obiecuje, że podobne sytuacje nigdy już nie będą miały miejsca.

2. Przepraszam Graczy jak i Administrację OutRPG, obiecuje poprawę swojego zachowania oraz obiecuje, że podobne sytuacje nigdy już nie będą miały miejsca

3. Przepraszam Graczy jak i Administrację OutRPG, obiecuje poprawę swojego zachowania oraz obiecuje, że podobne sytuacje nigdy już nie będą miały miejsca

I tak 999 razy....

 

Zdjęcia albo skany jako dowód wyślij mi na pw na discordzie.

 

Pozdrawiam i życzę Ci miłego dnia

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...