Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP


neelix_420

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: neeliX
UID: 7384
Wiek RP: 22
Wykształcenie: Średnie zawodowe.
Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane):  Benjamin ukończył technikum pożarnictwa tym samym uzyskał wykształcenie średnie oraz zawodowe po zdaniu egzaminów, po czym wstąpił w szeregi SAFD aktualnie jest akademikiem lecz jest bardzo ambitny i ma dalsze plany w tym kierunku , wysoki postawny gość, ma niebieskie oczy i krótkie blond włosy.
Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Benjamin urodził się 12.05.2001 jest to pierwszy rocznik roku dwu tysięcznego urodzony został w Las Venturas. Jego tata jest nadbrygadierem w straży pożarnej od dziecka Benjamin narzekał na mała obecność ojca i od zawsze chciał być taki jak on. Matka opiekowała się synem do ostatnich swoich chwil lecz gdy zawoziła syna do szkoły nadarzył się przykry wypadek ,w skutek wypadku matka zmarła w 2010 roku. Benjamin mając 12 lat był niezależny i samodzielny niektórych przerażał swoim intelektualizmem ,dlatego gdy dorósł bez żadnych problemów radził sobie w szkole.
Jaka jest twoja definicja RP: Odgrywanie roli postaci, wcielamy się w postać którą kształtujemy w jak najlepszy sposób.
Nick RP (imie i nazwisko postaci): Benjamin Walker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...