Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

prosba o zdjecie kary obraza frakcji + prowokacja


smiechu_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Smiechu
UID: 11051
Serial: 8F95A99FA9D1505159B44E9A54BD0984
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) MUTE
Powód kary: Obraza Frakcji+ prowokacja
Nick członka administracji nadającego karę: LegendaryManV8
Data nadania kary: 23.03.2023
Data zakończenia kary: 24.03.2023
Wyjaśnienie: pierwsze rozmawiałem sobie z adamem z SAPD cost tam sobie pozartowalismy sobie pozniej przyjechał tupak chciałem się go spytać o to co sadzi na temat podania kacprakozy do sapd i jechalem za nim przez jakis kolometr po czym przyznaje sie powiedzialem "Z pałami sie nie gada" (Chcialem sobie zażartowac poprostui dalej za nim jechałem, i pozniej on do mnie powiedzial czemu jestem przyje...ny i juz pozniej nie jechalem za nim. Co do prowokacji moze lekka prowokacja była ale tupak mogl to wziasc do siebie inaczej, ze ja chce go podpuscic a tak nie było.
Coś od siebie: Przeprosilem Tupaka na discordzie, i bardzo również przepraszam całą frakcje SAPD za moje zachowanie. Mam nadzieje ze rozpatrzysz pozytywnie moją apelacje. Pozdrawiam, nigdy to się nie powtórzy.sapd.thumb.png.51f2a0b441d079f87a7a3063cfa39eaa.png

Edytowane przez Smiechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • smiechu_ zmienił(a) tytuł na prosba o zdjecie kary obraza frakcji + prowokacja
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...