Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

m1chax-Apelacja o nick RP


m1chax

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: m1chax
-UID: 10978
-Wiek RP: 22
-Wykształcenie: Asystent mechanika ciężarowego
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Moja postać jest miła, bardzo zorganizowana. Ma co jakiś czas wybuchy agresji jeśli mu coś nie wyjdzie, poczym się uspokaja po paru minutach.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): El Miquel pochodzi z miasteczka Garcia Salinas które się znajduje w Meksyku. Odkąd skończył 16 lat, chciał zostać kierowcą ciężarówki, lecz jego los potoczył się troszke nie tak jak chciał i został asystentem mechanika ciężarówek. El Miquel od dziecka zawsze miał kłopoty jak nie z prawem to w rodzinie, w wieku 19 lat uciekł z domu i próbował przedostać się do USA. Po roku prób dostał się do stanu Texas USA, stamtąd wędrował aż do Los Angeles (Los Santos), tam poznał swojego przyjaciela John Dickens'a. John zatrudnił go w swoim warsztacie i po paru miesiącach awansował wysoko w warsztacie John'a. Po 2 latach John umarł i El Miquel przejął jego biznes.
-Jaka jest twoja definicja RP: Odgrywanie rzeczywistości w świecie wirtualnym
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): El Miquel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...