Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP


huberciozo

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Huberciozo
-UID:  7730 
-Wiek RP:  27
-Wykształcenie:  Członek frakcji EMS.
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane):  Postać pochodzi ze stanów zjednoczonych jest członkiem frakcji Emergency Medical Services. Zazwyczaj ubrana jest w strój świętego mikołaja oraz posiada gęstą białą brodę. Postać jest bardzo uczuciowa oraz wrażliwa.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane):  Postać została urodzona w 1953 roku w Stanach Zjednoczonych. Mieszkała w bardzo bogatej rodzinie Whilliamsów. Ta rodzina była najbardziej znaną rodziną w ameryce w tamtych czasach m.in. dlatego , że ich ojciec był prezydentem a matka sławną gwiązdą. Po skończeniu 18 lat Jack Whilliams przeprowadził się do San Andreas i zamieszkał w mieście zwanym ,, San Fierro ''. Po kilku latach zaczął interesować się medycyną oraz był po biolchemie. w wieku 25 lat Jack Whilliams dołączył do Emergency Medical Services i do dzisiaj jest świetnym medykiem !!!
-Jaka jest twoja definicja RP:  Medyk 
-Nick RP (imie i nazwisko postaci):  Jack Whilliams.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...