Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Prośba o zdjęcie kary nałożonej przez Kviatkovsky


stallensis

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: kuba812
UID: 11336
Serial: 41ADE155091E4FCFBD9C50086B59EE54
Typ kary: BAN
Powód kary: Ciągłe utrudnianie rozgrywki pomimo ostrzezen,BK w reportach 
Nick członka administracji nadającego karę: Kviatkovsky
Data nadania kary: 18:06 29.03.2023
Data zakończenia kary: 18:06 05.04 2023
Wyjaśnienie: zaczelo sie to od tego ze przy policji bylem zly ze yukino administrator nie ukaral za taran policji mnie scigali do mechanika nie wiem za co powiedzialem gon mnie a tu policjant widze ze nie spokojny nie wiem kogo do frakcji przyjmujecie ale mniejsza wywiezli mnie do wiezienia napisalem reporta na policjanta nic potem pisze na twiterze je@@@ć policje ładnie z cenzurą o moich poglądach # Wolnosc Słowa no i potem dostyaje muta zero ostrzezen tutaj chcialbym wrocic do sytuacji z przed kilku dni gdzie napisalem frajertskie sluchaki jabra i od razu mut bez ostrzezenia dalej pisze reporta o tresci : dzk pozdro kopacka nic nie dostaje 2 report wtedy juz wiedzialem ze to kopacka pisze o tresci : za co 1d? ile ? dzieciaku ? byłem zly bo za nic dostalem muta potem napisalem jednego reporta po ostrzezeniu juz nie od tego sluzy report no to mowie dobra daje sobie spokoj nagle tepa sie do mnie administrator kopacka ale z reporta kacperek56 ja sobie dalem spokoj juz zeby mnie nie wyrzucili a tutaj opa drugi taki sam ladnie ubrany kviatek i cos pisza ja juz nie reportowalem tylko kacperek56 ale mial powody powinien byc wyrzucony a nie banowany no i tak naprawde za co ban  ?
Coś od siebie: apeluje bo zrozumialem błąd ze jak dostane muta nie moge pisac bezsensownych reportow i denerwuje tym adminow i marnuje ich cenny czas chcialbym przeprosic Yukino , pana policjanta , Administratora Kviatkovsky , I Guardiana Kopacka zrozumielm swoj błąd teraz juz takiego błędu nie popelnie bo tylko ten serwer na całej polskiej scenie mta mi sie podoba aktywowalem diamondy oplacilem domki nie chce tego stracic 

 

Pozdrawiam Kuba J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...