Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] od @Bartekfal


huberciozo

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Huberciozo
UID: 7730
Serial:  nie wiem bo dostałem bana.
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: Łamanie regulaminu dm.
Nick członka administracji nadającego karę: @Kopacka/ @Bartekfal.
Data nadania kary: 02.04.2023r.
Data zakończenia kary: 16.04.2023r.
Wyjaśnienie:  Miałem strzelaninę na strefie dm było tam kilka oponentów posiadających te same skiny. Każdy tam biegał i nie wiedzialem kto ma bw a kto nie ma. Zauważyłem gracza wspinającego się na dach stacji benzynowej więc zacząłem strzelać bo myślałem , że będzie chciał do mnie strzelać. Nie wiedziałem jednak , że on ma bw gdybym wiedział bym nie strzelał ale potem gracz napisał mi na /pm ,że zabilem go bw po bw ale wtedy myślałem , że gracz mnie okłamał żebym go podniósł. Bardzo tego żałuję oraz bardzo przepraszam. Nie wiem czy to łamanie regulaminu dm ale chyba zwykłego regulaminu tak gracz zaczął podnosić drugiego gracza i wtedy ja go zabilem a drugi gracz wstał - wykorzystywanie błędów serwera , bugowanie reanimacji  -https://medal.tv/games/gta-sa/clips/12zPlKbVuiQaEJ/d13372SeO9Ng?invite=cr-MSx3ZlMsMTU1ODE0ODY5LA w każdym razie bardzo przepraszam oraz mam nadzieję , że apelacja zostanie dobrze rozpatrzona.
Coś od siebie: Byłem tego nie świadomy oraz teraz bardzo żałuję , przepraszam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego ze chodziłem podczas gdy umarłem to już nie mój błąd i prosił bym huberta o pokazanie nagrania do końca ponieważ gdy takowego buga dostałem napisałem report i tepnął się do mnie administrator kopacka dokładniej i on mi kazał stać w miejscu więc czekałem aż minie mi czas no i takowy czas mi minął i już wiec nic niezwykłego w tym nie było. 

Edytowane przez wyeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że mówiłem Ci o tym, że mnie zabiłem bw po bw, pisałem też, kazałeś mi nie szczekać i jak Ci powiedziałem o clipie to Twoje zdanie brzmiało "i chuj mnie ten clip i tak się jakoś wytlumacze, więc nie szczekaj" Niestety nie mam clipa z tego :) Gracz totalnie nie pokazuje skruchy, przy minimalnym pokazywaniu skruchy, chciałby chociaż oddać itemy, które nam zabrał podczas tego incydentu, jak dla mnie kara powinna być odsiedziana i nie ma tu miejsca na jej skrócenie lub anulowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, meneluuu napisał:

Pomijając fakt, że mówiłem Ci o tym, że mnie zabiłem bw po bw, pisałem też, kazałeś mi nie szczekać i jak Ci powiedziałem o clipie to Twoje zdanie brzmiało "i chuj mnie ten clip i tak się jakoś wytlumacze, więc nie szczekaj" Niestety nie mam clipa z tego 🙂 Gracz totalnie nie pokazuje skruchy, przy minimalnym pokazywaniu skruchy, chciałby chociaż oddać itemy, które nam zabrał podczas tego incydentu, jak dla mnie kara powinna być odsiedziana i nie ma tu miejsca na jej skrócenie lub anulowanie

Nie powiedziałem nic takiego tylko zacząłeś mnie wyzywać pierw.

+ Nie przeklinam na vc

 

Edytowane przez Huberrcik
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, meneluuu napisał:

Pomijając fakt, że mówiłem Ci o tym, że mnie zabiłem bw po bw, pisałem też, kazałeś mi nie szczekać i jak Ci powiedziałem o clipie to Twoje zdanie brzmiało "i chuj mnie ten clip i tak się jakoś wytlumacze, więc nie szczekaj" Niestety nie mam clipa z tego 🙂 Gracz totalnie nie pokazuje skruchy, przy minimalnym pokazywaniu skruchy, chciałby chociaż oddać itemy, które nam zabrał podczas tego incydentu, jak dla mnie kara powinna być odsiedziana i nie ma tu miejsca na jej skrócenie lub anulowanie

Nie wiedziałem , że masz bw i nie mówiłem , że,, Ch** mnie ten clip''

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Huberrcik napisał:

Nick na serwerze:  Huberciozo
UID: 7730
Serial:  nie wiem bo dostałem bana.
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: Łamanie regulaminu dm.
Nick członka administracji nadającego karę: @Kopacka/ @Bartekfal.
Data nadania kary: 02.04.2023r.
Data zakończenia kary: 16.04.2023r.
Wyjaśnienie:  Miałem strzelaninę na strefie dm było tam kilka oponentów posiadających te same skiny. Każdy tam biegał i nie wiedzialem kto ma bw a kto nie ma. Zauważyłem gracza wspinającego się na dach stacji benzynowej więc zacząłem strzelać bo myślałem , że będzie chciał do mnie strzelać. Nie wiedziałem jednak , że on ma bw gdybym wiedział bym nie strzelał ale potem gracz napisał mi na /pm ,że zabilem go bw po bw ale wtedy myślałem , że gracz mnie okłamał żebym go podniósł. Bardzo tego żałuję oraz bardzo przepraszam. Nie wiem czy to łamanie regulaminu dm ale chyba zwykłego regulaminu tak gracz zaczął podnosić drugiego gracza i wtedy ja go zabilem a drugi gracz wstał - wykorzystywanie błędów serwera , bugowanie reanimacji  -https://medal.tv/games/gta-sa/clips/12zPlKbVuiQaEJ/d13372SeO9Ng?invite=cr-MSx3ZlMsMTU1ODE0ODY5LA w każdym razie bardzo przepraszam oraz mam nadzieję , że apelacja zostanie dobrze rozpatrzona.
Coś od siebie: Byłem tego nie świadomy oraz teraz bardzo żałuję , przepraszam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, meneluuu napisał:

Pomijając fakt, że mówiłem Ci o tym, że mnie zabiłem bw po bw, pisałem też, kazałeś mi nie szczekać i jak Ci powiedziałem o clipie to Twoje zdanie brzmiało "i chuj mnie ten clip i tak się jakoś wytlumacze, więc nie szczekaj" Niestety nie mam clipa z tego 🙂 Gracz totalnie nie pokazuje skruchy, przy minimalnym pokazywaniu skruchy, chciałby chociaż oddać itemy, które nam zabrał podczas tego incydentu, jak dla mnie kara powinna być odsiedziana i nie ma tu miejsca na jej skrócenie lub anulowanie

I tak poza tym miałem jeszcze bitkę więc ciężko było by mi ciebie podnieść.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, meneluuu napisał:

Gdy każdy od nas leżał, miałem jeszcze 2 minuty ponad bw, wolałeś biegać w okół nas i lootować 🙂

Myślałem , że kłamiesz ale faktycznie miałeś bw w każdym razie bardzo przepraszam a zadośćuczynienie mogę ci przelać 50000 PLN na odkupienie amunicji , apteczek itp. Tak jak pisałem w apelacji bardzo przepraszam oraz rekompensatę mógł bym wpłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Huberrcik napisał:

Myślałem , że kłamiesz ale faktycznie miałeś bw w każdym razie bardzo przepraszam a zadośćuczynienie mogę ci przelać 50000 PLN na odkupienie amunicji , apteczek itp. Tak jak pisałem w apelacji bardzo przepraszam oraz rekompensatę mógł bym wpłacić.

W tym momencie ciężko podliczyć ile nam zabraliście i czy te zadośćuczynienie pokryje szkody, wolałbym abyś odsiedział karę, ale zobaczymy co zrobi administracja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem apelacja powinna zostać odrzucona i hubert powinien odczekać swoją kare ponieważ gdy powiedzieliśmy ze hubert zostanie zbanowany bo zabił nas po bw. powiedział cytuje ,,Chuj mnie obchodzi twój ban, nie szczekaj, jakoś się z tego wytlumaczę'' slowa te zostały powiedziane do mnie i do moich kolegów ktorzy mu to powiedzieli więc pan hubert nie powinien mieć uznanej apelacji w takim przypadku pozatym bw hubert wyzywał mnie dlatego że przez przypadek zbugowala mi się emotka i moglem chodzić poczas BW. Ja myślę że powiedzialem wszystko na ten temat.

Edytowane przez wyeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wyeu napisał:

Moim zdaniem apelacja powinna zostać odrzucona i hubert powinien odczekać swoją kare ponieważ gdy powiedzieliśmy ze hubert zostanie zbanowany bo zabił nas po bw. powiedział cytuje ,,Chuj mnie obchodzi twój ban, nie szczekaj, jakoś się z tego wytlumaczę'' slowa te zostały powiedziane do mnie i do moich kolegów ktorzy mu to powiedzieli więc pan hubert nie powinien mieć uznanej apelacji w takim przypadku pozatym bw hubert wyzywał mnie dlatego że przez przypadek zbugowala mi się emotka i moglem chodzić poczas BW. Ja myślę że powiedzialem wszystko na ten temat.

Daj mi dowód , że tak powiedziałem XDDD nic takiego nie mówiłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...