Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ban legandarymanv8/Yokino


Adrix

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Adrix
UID:  Nie pamietam nie mg sprawdzic.
Serial: 60BD9C8667667687308433ECE6B9F401C12
Typ kary (ZPJ/BAN/MUTE): BAN
Powód kary: Wykorzystywanie błędów serwera
Nick członka administracji nadającego karę: Yukino/LegendaryManV8
Data nadania kary: 01.04.2023r.
Data zakończenia kary: 15.04.2023r.
Wyjaśnienie: Podczas pościgu z policją wjechałem na strefę DM, po kilku chwilach zacząłem strzelać do radiowozu i policjantów w nim siedzących z karabinu, dokładniej przysłowiowej M4, podczas strzelania siedziałem w aucie, więc strzelałem "przez szybę",  po krótkim czasie zostało mi wyjaśnione, że złamałem regulamin ponieważ jest to bóg, i nie powinienem strzelać z samochodu używając karabinu, niestety nie wiedziałem o tym, że jest to niedozwolone, wiedziałem tylko o zakazie podczas jazdy autem, przepraszam za swoje zachowanie, nie byłem świadomy, że popełniam błąd, teraz już wiem, że jest to zakazane więc po zakończeniu kary bądź jej zdjęciu nie będę już tak robił, przepraszam. 
Coś od siebie: Przepraszam policjantów którzy uczestniczyli w tamtej akcji, nie wiedziałem, że jest to wykorzystywanie błędu, obiecuję, że następnym razem z racji świadomości, że jest to błąd, nie będe już go wykorzystywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...