Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] NitroEZ prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Kviatkovsky//LegendaryManV8


m0nstero

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: NitroEZ
UID: 7210 
Serial: 96915380B48C1E94EE8D6407AB44BF04
Typ kary (ZPJ/BAN/MUTE): BAN
Powód kary: Wykorzystywanie błędów serwera
Nick członka administracji nadającego karę: Kviatkovsky
Data nadania kary: 13:40 02.04.2023
Data zakończenia kary: 13:40 16.04.2023
Wyjaśnienie: Pomagałem innemu graczowi podczas gdy miał pościg z policją, akcja działa się na strefie DM, więc postanowiłem, że użyję broni, miałem dwa magazynki do M4 a więc niezbyt dużo, mimo to zdecydowałem się na oddanie strzałów, kiedy skończyła mi się amunicja w M4, wykorzystałem moment, wysiadłem i zacząłem strzelać ze snajperki, po kilku minutach zostałem złapany przez policję która mnie zakuła, potem dostałem bana za wykorzystywanie błędów serwera, domyślam się więc, że zostałem zbanowany za brak amunicji, tylko, że ja tą amunicję miałem, nie bez powodu kiedy mi się skończyła wysiadłem i zacząłem strzelać ze snajperki, tak więc wyjaśniam iż nie bugowałem amunicji, po prostu miałem jej mało a kiedy mi się skończyła zacząłem używać innej broni do której amunicję miałem.
Coś od siebie: Liczę na pozytywne rozpatrzenie apelacji, tak jak wspomniałem, nie wykorzystałem buga serwera, pozdrawiam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...