Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] dziadzia prośba o zdjęcie kary, ukarany przez MLODYADI


_BZUI_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: dziadzia UID: 8350

Serial: 8F770A35840EB525FA2FD53074B39BA3

Typ kary (ZPJ/BAN/MUTE): BAN

Powód kary: Współpraca z...

Nick członka administracji nadającego karę: MLODYADI

Data nadania kary: 11.01.2023 20:53

Data zakończenia kary: 11.01.2026: 20:53

Wyjaśnienie: Witam, na początku chciałem sprostować, że nie współpracowałem z cheaterem. Znalazłem się w nie odpowiednim miejscu, oraz nie o dobrej godzinie. Wskazany cheater stał na moim aucie. Nie mogłem go stamtąd zrzucić, pomimo wielu prób. Gracz ten zabijał mnie notorycznie jak i wielu innych. Gracz mógł spawnić sobie takie bronie jak granaty, rpg i strzelać nimi bez obawy. Nie jestem osobą konfliktową, ale mam przypadłość do znajdywania się w złych miejscach. Chciałbym wrócić do grania, ponieważ ten serwer przyswoił mi wiele frajdy jak i rozrywki. Zdaję sobie sprawę z tego, że powinienem szybciej zgłosic tą sprawę, ale miałem wtedy więcej spraw na głowie. Samego gracza nie znałem jedyne słowa jakie do niego padły to ,,Zejdź z tego auta"... Mam nadzieję, że pozytywnie odbierzecie moją apelacje. Pozdrawiam cały zarząd oraz DXTj.

Edytowane przez _BZUI_
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...