Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

zabranie mi diamonda przez graca o niku- Spagettiiii


kacperek56

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dnia 06.04.2023 ogłosiłem jak zawsze mój dom na dm bo go nie potrzebuje znalazłem w nim fajny strój Mikołaja ucieszyłem się oczywiście napisałem ogłoszenie i odezwał się gracz na którego piszę skarhe mam nagrane jak wiozę pokazać dom on ogląda i jest pokazane że chce zobaczyć dom -kupic no i oglądać dom jakk na filmie widać i podchodzi do auta i ja piszę mu i nagle mi strzela we mnie no i leżę zabrał mi diamonda na 7 dni czyli super straciłem 70 k a potem zabrał jeszcze następnie diamonda na 15 dni to już przesada straciłem ponad 200k niech odda 250k i najlepiej stroje bo nie miał bym problemu jak bym pojechał na dm tak o a tu pokazać dom pisałem kiedyś z adminem i mówił że nagrywaj jak sprzedajesz dom na dm bo miałem już prowokacje wejścia na dm ale wtedy nie nagrywałem mam coś nagrane napisał mi że niby ktoś inny nas zabił a jest dowód film ze to on i że diamondy odsprzeda taniej czyli przyznał się do winy no i napisałem skargę na szybko i odrzucił zamiast się zapytać o coś więcej straciłem stroje broń no serio gdyby mi to zabrał bym się tal nie denerwował ale że diamondy w takim razie że to była prowokacja niech odda wszystko stroje broń ammp i DIAMONDY jeśli zostanie bezwinny to nie wierzę w administrację straciłem dużo bo mój majatek to jakieś -+2kk tylko więc ok.250k to jest jakiś pieniądz który można zainwestować w coś albo kupić coś no naprawdę nie spodziewałem się tego nagrywałem kiedyś miałem prowokacje a po za tym ten gracz kiedyś prowokował gracza kuba812 o ile dobrze piszę nick i kazał mu wchodzić na dm tak z nim pisałem bo spytałem czy ktoś miał problem z nim nie wiem czy ma dowody ale jest bezkarny podkreślam bez karny

ling do nagrania - 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...