Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o Nick RP


Armix

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Armix
-UID: 9992
-Wiek RP: 27
-Wykształcenie: Skończone Technikum Mechaniczne, Praca: Taksówkarz w San Andreas Transport Corporation.
-Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane):  Urodził się w 1996, w wieku 12 lat pojechał za granicę do Kanady z rodziną. Spędził tam 6 lat, ukończył tam m.in Technikum mechaniczne. W wieku 18 lat wrócił do Stanów Zjednoczonych do stanu San Andreas, mieszkał bardzo długo w Las Venturas właśnie tam poszedł do pierwszej pracy jaką byłą wywożenie paliwa (cysterny) jednak po 4 miesiącach pracy zakończył ją. Gdy już zarobił dużo pieniędzy kupił swój pierwszy samochód i się wyprowadził, od tamtej chwili mieszka w San Fierro. Gdy miał 24 lata dołączył do gangu Ballas ale po roku pobycia chciał być czysty i prowadzić spokojne życie więc od nich odszedł. Teraz ma 27 lat i jest bardzo bogaty i jest Taksówkarzem w San Andreas Transport Corporation.
-Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): 27 Letni Amerykanin, lubi adrealinę i sport. Interesuję się motoryzacją i lubi kupywać drogie auta. Pracuję w San Andreas Transport Corporation i nie planuję odejść. Jest bardzo otwarty i pewny siebie, lubi robić interesy z innymi ludźmi. W jego życiu był też czas gangów gdzie należał do Ballasów ale chciał żyć spokojnie więc odszedł od nich.
-Jaka jest twoja definicja RP: Posiadanie własnej postaci w grze w którą się wczuwamy i odgrywamy jej rolę.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): George Anderson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • kopacka zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...