Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Rekrutacja do frakcji San Andreas Transport Corporation.


kinghereee

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.a730f389c557c1e916d09d4d43384bb6.png
꧁༺ Rekrutacja do frakcji 𝐒𝐚𝐧 𝐀𝐧𝐝𝐫𝐞𝐚𝐬 𝐓𝐫𝐚𝐧𝐬𝐩𝐨𝐫𝐭 𝐂𝐨𝐫𝐩𝐨𝐫𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 ruszyła! ༻꧂


𝚆𝚈𝙼𝙰𝙶𝙰𝙽𝙸𝙰

  14 lat.

  30 godzin przegranych na serwerze. 

  300 doświadczenia.

  Mikrofon.

  Znajomość mapy oraz lokalizacji.

  Prawo jazdy Kat. B 


⠂𝚆𝚉Ó𝚁⠐

Login:
Nick:
Imię:
Wiek:
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):
Coś od siebie:

Edytowane przez KINGGGG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • fenix04. przypiął/eła ten temat

Login: Capybara
Nick: Knorfik
Imię: Czarek
Wiek:16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Witam Nazywam się Czarek mam 16 lat interesuje się motoryzacją jak i tworzeniem gier kocham też odgrywać taxi w rp fajna praca na luzie. Mam też dużo czasu a ostatnio SATC nie widziałem na serwerze więc będę idealnym kandydatem na taką posadę w SATC Pozdrawiam + Jestem Bardzo aktywny.
Coś od siebie: Pozdrawiam HC SATC i pozdrawiam całą administracje OUTRP. Miłego dnia/nocy.

Zrzut ekranu 2023-04-10 162310.png

Zrzut ekranu 2023-04-10 162303.png

Zrzut ekranu 2023-04-10 162248.png

Edytowane przez Papaj321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:HomikPL
Nick:HomikPL
Imię: Maciej
Wiek:17
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze:
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: 
Coś o sobie:Część nazywam się Maciej. Chciałbym zostać Taksówkarzem ponieważ od jakiegoś czasu brakuje taxi nie widuje a chciałbym to zmienić więc będę szczęśliwy gdy dostanę przyjęty to pracy.

Pozdrawiam

Coś od siebie: Pozdrawiam Outrpg także inne frakcje.

20230410_200006.jpg

20230410_195912.jpg

20230410_195853.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Negative 

Nick: Resu

Imię: Maksymilian 

Wiek: 15 skończone 

Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak 

Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) na dole 

SS z panelu kar: na dole 

Ilość doświadczenia: (SS z F5) na dole 

Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Cześć, nazywam się Max, ma 15 lat oraz chodzę do ósmej klasy szkoły podstawowej, mieszkam w mieście na terenie województwa Mazowieckiego . Moja pasją Piłka nożna , ponieważ biorę udział w wielu zawodach, nawet na skalę światową! , szczególnie jak na mój wiek. Jeżdżę również konno. Gram w gry różnego tematu, takie jak minecraft, fortnite, CS:GO,  i wwe, lecz większość czasu poświęcam na mta na serwerze OUTRPG (Tak, czytałem regulamin). Jestem osobą dyscyplinarna oraz stanowczą, jeśli ktoś zrobi coś niestosownego w moją stroną raczej nie odpuszczę. Jestem opanowany i bez problemu potrafię zapanować, lub pokierować grupą ludzi.

Coś od siebie: podstawiamy cały zarząd frakcji oraz wszystkich graczy 

image-1.png

image-2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Login: Skill69
Nick: Skill69
Imię: Daniel
Wiek: 17
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Daniel, mieszkam w województwie mazowieckim.  Dużo gram w OUTRPG ponieważ sprawia dobry humor na mojej twarzy. Często pomagam innym graczom i proponuje podwózkę z punktu A do B. Moim zdaniem dobrze bym się nadał do tej frakcji z takiego powodu ,że  jestem często aktywny i też bardzo dobrze poruszam się pojazdami. W wolnym czasie lubię majsterkować oraz uwielbiam motoryzację. 
Coś od siebie: Życzę powodzenia.

 

 

Zrzut_ekranu_2023-04-16_195927.png

Zrzut_ekranu_2023-04-16_195901.png

Edytowane przez Skill69
Czcionka nie była czytelna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Igor3k
Nick: Igor3k
Imię: Igor
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak 
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5) 
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Igor i mam 14 lat chodzę do szkoły podstawowej. Moją pasją bądź zainteresowaniem jest jazda na rowerze i granie w siatkówkę. Poświęcam dużo czasu na gry tak jak na outrpg w mta. Na co dzień w irl jestem pozytywną osobą co lubi trochę się powygłupiać. Chętnie pomagam innym w czymś co umiem sprawia mi to przyjemność że mogę komuś pomóc. Rekrutując się tutaj szukam rozwiązania na nudę ;) 

Coś od siebie: Na oucie dziennie spędzam 1-3 godziny chętnie bym kogoś podwiózł pozdrawiam ;)

 

image.png

image.png

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: kaerini
Nick: kaerini
Imię: Kacper
Wiek: 17
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: 
image.thumb.png.748df9a090a5cfd853e4ffb13be9d34c.png
SS z panelu kar: image.thumb.png.47135d6fa47b8cfe35b6573a6781a846.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.png.5f3c9b84f3b5a961d199b00ea1818b9d.png
Coś o sobie :  Siema jestem Kacper, mam 17 lat, obecnie uczęszczam do college'u. Moim hobby jest rugby, które uprawiam z w wolnym czasie. Staram się być ambitną i pracowitą osobą. Jestem otwarty i przyjacielski, łatwo nawiązuję relacje z ludźmi i lubie rozmawiać na wiele tematów.
Coś od siebie: Widzę, że na serwerze brakuje taksówek i ludzie szukają Ubera na Twitterze, dlatego chciałbym spróbować swoich sił w Waszej frakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:Castawy
Nick:Castawy
Imię:Sebastian
Wiek:21
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
mta-screen_2023-04-11_09-52-03.thumb.png.7fe91c2b1d3ceaa4664189489ad821e7.png
SS z panelu kar:---->mta-screen_2023-04-11_09-52-17.thumb.png.56cc64718e68e4f296b7ab291f3476b3.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)----> Widać na ss załączonym wyżej.
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Jestem doświadczonym graczem Mta z kilkuletnim stażem. Znam bardzo dobrze całą mapę. Dołączyć chce do frakcji po to bo lubię jeździć i pomagać ludziom w różnych sytuacjach często bezinteresownie. Kulturę osobistą która jest wymagana także posiadam na wysokim poziomie. Nie lubię łamać regulaminów czy zasad przypisanych co widać po ilości kar których nie posiadam. 


Coś od siebie: Myślę  że to właśnie takiej osoby jaką jestem potrzebujecie w tej frakcji i moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. Bardzo chciałbym uczestniczyć w tej frakcji i pomagać w serwerowym rozwoju jej. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:bozydar21
Nick:bozydar22
Imię:Krzysiek
Wiek:15 rocznikowo

Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak

Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)image.png.18de8e723a60dd37b610d6330cb23c4d.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.4d81f59de6caa1581dfbef6b8c9e09c4.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.png.d1e22e28f36bb5032fcc5da527ed439c.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Cześć, jestem Krzysiek. Pochodzę z podlasia z miasta Białystok i chodzę do klasy ósmej szkoły podstawowej. Moimi zainteresowaniem jest motoryzacja, oraz piłka nożna. Od najmłodszych lat interesowałem się motoryzacją oraz pomagałem tacie w naprawach. Również niekiedy pomagam tacie oraz wujkowi  na polu. 
Coś od siebie:Życzę każdemu powodzenia, oraz miłego dnia/nocy!

Edytowane przez BożYdar22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Odleżynator
Nick: MlecznyGolem
Imię: Igor
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Mam na imię Igor. Chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej. Interesuję się motoryzacją i piłką nożną. Jestem osobą rzetelną, której można zaufać i powierzyć wiele zadań, a także staram się być kulturalny i uprzejmy. W mta gram już dłuższy czas i mam doświadczenie z wieloma frakcjami, więc bez problemu odnajdę się w nowym środowisku.
Coś od siebie: Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.

 

 

 

mta-screen_2023-04-14_12-08-42.png

mta-screen_2023-04-14_12-08-46.png

Edytowane przez Azir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: robson
Nick: robson
Imię: Robert
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Nazywam się Robert mam 15 lat mieszkam w woj. Podlaskim lubię gry na pc interesuję się samochodami chodzę do szkoły ponadpodstawowej po szkole gram w mta na serwerze OUTRPG !!!! 
Coś od siebie: Chciał bym się dostać do frakcji fajnie by było pojezdzic taxi i powozić ludzi. Pozdrawiam administrację sprawdzającą.

image.png

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Gameros
Nick: Gameros
Imię: Patryk
Wiek: 16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) NA DOLE
SS z panelu kar: NA DOLE
Ilość doświadczenia: (SS z F5) NA DOLE
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Cześć, jestem Patryk! Mam 16 lat i uwielbiam komputery, zwłaszcza grę GTA i role-play. Poza grami interesuję się też naprawianiem komputerów i pieczeniem ciast. Chodzę do ósmej klasy szkoły podstawowej i po 8 klasie będę uczył się na cukiernika. Moje hobby to komputery, cukiernictwo i ćwiczenia na siłowni. Uwielbiam  programować w wolnym czasie. Poza tym lubię eksperymentować z różnymi smakami i technikami w cukiernictwie. Moim marzeniem jest połączenie wiedzy z dwóch dziedzin - informatyki i cukiernictwa, aby stworzyć coś nowego i kreatywnego. Mam nadzieję, że dzięki mojej wiedzy i pasji uda mi się osiągnąć wiele w życiu!
Coś od siebie:
Życzę każdemu powodzenia oraz mam nadzieje że moje podanie zostanie zakceptowane

 

 

mta-screen_2023-04-17_13-09-34.png

mta-screen_2023-04-17_13-09-27.png

Edytowane przez Der Deutsche
Dałem jakieś stare ss kar i doswiadczenia pszepraszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:XDksawery
Nick:XDksawery
Imię:Ksawery
Wiek:16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):
Mam na imię  Ksawery i mam 16 lat. Chodzę do 1k klasy pckz mechanik zawodowy w legnicy. Moim hobby są gry najbardziej MTA a także motoryzacja. Dużo czasu spędzam na serwerze, Lubie rap i muzykę z ostrym bassem.
Coś od siebie:Zycze kazdemu w grze i powodzenia przyjeciu i milej gry

339957608_1589894668199514_2144355887504706625_n.jpg

340368447_1286281405658509_4498546045178938056_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: smerf
Nick: gangsta
Imię: Maciek
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak posiadam
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
image.thumb.png.a7a0a00c4444c5de83e0a0cc691f34c6.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.b1b950368cef9e3b7f54650606fa80a7.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) 515
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):  Siema jestem maciek mam 15 lat. Uczęszczam do technikum na kierunek technik pojazdow samochodowych. Moimi zainteresowaniami jest motoryzacja i malowanie. Często gram na serwerze OutRPG, poniewaz jest on fajny dla mnie. Na serwerze miałem styczność z frakcją SAPD, a z frakcją SATC bede mial drugi raz doczynienia, poniewaz gralem na innym serwerze w owej frakcji. Moja znajomość lokalizacji w MTA jest spora poniewaz wychowalem sie na tej grze, znam całe San Fierro, Los Santo itp.
Coś od siebie: Mam nadzieje ze osoba sprawdzajaca moje podanie bedzie miala przyjemnosc ze sprawdzania jej i mam nadzieje ze moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone. POZDRAWIAM ZARZĄD SATC 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:WaskiJx
Nick: _SebeeK_
Imię: Sebastian
Wiek: 23 lata
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) na dole
SS z panelu kar: na dole
Ilość doświadczenia: (SS z F5)  na dole
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Witam jestem Sebastian,interesuje się piłką nożną,motoryzacją i poniekąd informatyką. W wolnej chwili lubie grać na pc,słuchać muzyki. Mieszkam w Województwie Wielkopolskim w małym miasteczku w sumie. Doświadczenie w tej frakcji mam gdyż byłem w takowej lecz na innym serwerze ale to z 2 lata temu ale coś tam pamiętam. Uważam moją wiedzę na temat mapy San Andreas tak 7/10.
Coś od siebie:Pozdrawiam wszystkim i życze powodzenia

mta-screen_2023-04-12_07-38-00.png

mta-screen_2023-04-12_07-37-58.png

 

 

mta-screen_2023-04-16_18-00-38.png

mta-screen_2023-04-16_18-00-44.png

Edytowane przez Sebeek
nie działały ssy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: KacperoX
Nick: Kacpero
Imię: Kacper
Wiek: 19
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
image.thumb.png.038fbeaee538661bcfbe1fd8b07494ce.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.4606c225d73d070e7795b3abe11487e7.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) widać na screenie z ilością godzin
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): SIemanko nazywam się Kacper uczęszczam do technikum dokładniej to 4 klasa. Na co dzień interesuję się muzyką sportem oraz lubię sobie pograć na mta. Znam dobrze mapę gta:sa gdyż gram w tą grę od ok 2015-2016roku. Szukam czegoś co urozmaici mi rozgrywkę na serwerze i wydaję mi się że frakcja SATC idealnie się nada. Chciałbym mieć większą interakcję z innymi graczami i pomagać nowym użytkownikom. Przy okazji liczę że podczas interakcji z innymi uda się też czasem odegrać jakieś śmieszne ciekawe rp które urozmaici grę mi oraz graczowi którego bym obsługiwał.
Coś od siebie: Liczę że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone i uda mi się wstąpić w wasze szeregi i powozić graczy po drogach San Andreas Życzę miłego dnia oraz pozdrawiam 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:2975  Nick: Adrix Imię: Adrian Wiek: 14 lat Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak Ilość godzin przegranych na serwerze: 900h SS z panelu kar: image.thumb.png.632d4dc6ebe326efe3907d4f4555d3be.pngIlość doświadczenia: 2267 Coś o sobie: Siemano, jestem Adrian, mam 14 lat, interesuję się motoryzacją oraz sportem. Chodzę do ósmej klasy szkoły podstawowej. Na ogół jestem miły, kulturalny i towarzyski, lubię kontakt z ludźmi. Staram się prowadzić zdrowy tryb życia, ciekawi mnie praca jako taksówkarz na serwerze OutRPG. Jestem zainteresowany pracą jako kierowca taksówki ponieważ lubię kontakt z ludźmi a przy okazji lubię jeździć samochodem w GTA, co sprawia, że jest to praca której jestem najbardziej ciekawy ze wszystkich innych. Myślę, że we frakcji z pewnością byłbym aktywny ponieważ posiadam dużo wolnego czasu a poza tym praca jako taksówkarz byłaby dla mnie przyjemnością. Coś od siebie: Pozdrawiam zarząd frakcji, liczę na danie mi szansy i mam nadzieję do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Joltik215
Nick:Joltik215
Imię:Cyprian
Wiek:16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.png.dfb7d99af2a6ed47372509738f179d50.png
SS z panelu kar:image.png.362dc28040bfb241f85380f9a72a15f2.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) jest w ss w przegranych godzinach 
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Jestem cyprian Pochodze z woj łódzkiego. Przychodzę na tą rekrutacje bo chciałbym być w jakiejś Frakcji na tym serverze. Ogólnie nie ma co o mnie dużo mówić ale lubię sporty ekstremalne głównie jazda na chopach (na rowerze).  zajmuje sie Fotografią robie zdjęcia czy to na komuniach czy na ślubach takie praktyki wybrałem hah. a i ogólnie pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w napisaniu rekrutacji 😄❤️ .


Coś od siebie: Kocham placki ziemniaczane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Coyote
Nick: Coyote
Imię: Filip
Wiek: 15
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Oczywiście
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.thumb.png.315e5776c5909facdaffd47d8d065241.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.5e3d4a1937a317d81ec02226014cba0c.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.thumb.png.5d5968a2a2caa713303ed3f8cdb5f11e.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Nazywam się Filip, lubię bardzo grać w koszykówkę kiedyś chciałbym być w profesjonalnej drużynie koszykarskiej. Chodzę do szkoły mundurowej w Skórczu, w kierunku logistyka. Bardzo chciałbym się dostać do SATC, ponieważ lubię pomagać i wozić graczy z punktu A do punktu B. Interesuję się też strażą pożarną.  Chodzę na zajęcia MDP (Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza) w Osiecznej Woj. Pomorskie. Jak przejdę szkołę mundurową chciałbym pracować jako strażak w PSP Gdańsk. Lubię poznawać nowe osoby, umiem szybko rozwiązywać problemy oraz pogodzić kłócące się osoby.  Gdybym był w SATC robiłbym ponad normę a co za tym idzie? SATC była by w rankingu frakcji jeśli chodzi o aktywność.
Coś od siebie: Pozdrawiam @Bodek.

Edytowane przez Coyote
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: waterMelon
Nick : waterMelon
Imię: Karol
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
image.thumb.png.68c453571420e7d0d706c1fd1512c9c2.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.0ffe25fc20270b144340afd091369ced.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.thumb.png.c0fbe47f2f82bff6d2d1adc507dca023.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):Cześć, mam na imię Karol i mam 14 lat. Na codzień lubie pograć z przyjaciółmi w kosza czy też piłkę nożną. Uwielbiam poznawać nowe osoby i rozmawiać na różne tematy, próbuje być też zawsze pomocny w każdej sytuacji. Interesuje sie też motoryzacją, gdy widze jakiś sportowy samochód lubie sobie go obczaić:). Codziennie gram na serwerze OutRPG i od dłuższego czasu zauważyłem że dość często wogóle niema taksówkarzy na mapie.
Coś od siebie: Znam dobrze mapę i uwielbiam poprostu jeździć samochodem na serwerze, więc myśle że jestem dobrym kandydatem na taksówkarza. Pozdrawiam i życze miłego dnia/nocy/wieczoru.

Edytowane przez k̅a̅r̅o̅l̅e̅k̅
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:MASKOrura1542
Nick:MASKOrura1542
Imię:Marek
Wiek: 15 a rocznikowo 16
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak posiadam sprawny mikrofon


Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)image.png.c0bf3006ffc88049213a8b5b4da52506.png
SS z panelu kar:image.thumb.png.66c4430c4ea0d980dd77c8b8e9094ee8.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) image.thumb.png.c68d0c6e61af9e1590f561056101d265.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): A więc tak mam na imię Marek, interesuję się grami i, piłką nożną. Lubię grać w gry typu mta,cs go,h1z1,fortnite, itp. Posiadam też więdzę na temat lokalizacij 
Coś od siebie: Jestem miły,spokojny,lubię pomagać graczom rzadko się denerwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login:andrex
Nick:andrex
Imię:Andrzej
Wiek:14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)image.png
SS z panelu kar:image.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5) image.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań):więc tak mam na imię Andrzej mam 14 lat chodzę do 8 klasy szkoły podstawowej, interesuję się grami. Lubię grać w gry typu mta,cs go,fs,fortnite Uwielbiam poznawać nowe osoby, Przychodzę na tą rekrutacje bo chciałbym być w jakiejś Frakcji
Coś od siebie: pozdrawiam wszystkie osoby z frakcji SATC

 

Edytowane przez andrex
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Dudusiek
Nick: Dudusiek
Imię: Dominik
Wiek: 17
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Tak ale za parę dni kupuje nowy
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) 
image.thumb.png.522a6aaf650b1549e331e336fd271411.png
SS z panelu kar: image.thumb.png.afddb410d73f740f6ecd6c009453fd9d.png
Ilość doświadczenia: (SS z F5)image.thumb.png.12bd4394d5ee13bf4b39ebeff66b3e3f.png
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Nazywam sie Dominik, jestem uczniem klasy 2 zawodowej, z zawodu murarz-tynkarz. Interesuje sie sportem, głównie piłka nożna i boks. Wolne chwile spędzam przy graniu lub ze znajomymi. Interesuje się strzelectwem, chodzę na różne tego typu zawody, sam posiadam 2 gazówki i wiatrówkę ale to mniejsza. Kocham psy, sam posiadam 2 pieski, które są suuper ❤️
Coś od siebie: Pozdrawiam osoby sprawdzające. Miłego <33

Edytowane przez Dudusiek
Dobicie 30h bo mialem 29h <3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: Kubx7777
Nick: Kubx
Imię: Kuba
Wiek: 14
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak 
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5)
SS z panelu kar:
Ilość doświadczenia: (SS z F5)
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): siema mam na imię Kuba lubię grać w koszykówkę i jezdzic na rowerze.
Coś od siebie: witam cała frakcje proszę o pozytywne zospatrzenie mojego zgłoszenia dziekuje i pozdrawiam 🙂

 

Zrzut ekranu (107).png

Zrzut ekranu (106).png

Edytowane przez Kubx_777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Login: smutnyy
Nick: smutnyy
Imię: Adrian
Wiek: 19 lat
Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak
Ilość przegranych godzin na serwerze: (SS z F5) na dole
SS z panelu kar: na dole
Ilość doświadczenia: (SS z F5) na dole
Coś o sobie (MINIMUM 5 rozbudowanych zdań): Witam, mam na imię Adrian mam 19 lat mieszkam w wojewódzstwie Wielkopolskim, interesuje sie motoryzacja jak i piłką nożna. Z zawodu jestem Mechanikiem Pojazdów Samochodowych aktualnie pracuje jako Operator Maszyn w ruchu (obróbka drewna) W wolnym czasie lubie posłuchać muzyki jak i pograć w jakieś gierki na pc.
Coś od siebie: Mam nadzieje że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie. 
mta-screen_2023-04-17_16-45-41.thumb.png.1cb479c5f83f3fbf9a952ef310b3e6d6.pngmta-screen_2023-04-17_16-45-48.thumb.png.808f0daccbee3ef6f9e8001f9a74daa7.pngmta-screen_2023-04-17_16-45-48.thumb.png.808f0daccbee3ef6f9e8001f9a74daa7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...